Skocz do zawartości
bartek82

Vista Już Po Polsku

Rekomendowane odpowiedzi

W ofercie Proline pojawiły się w dniu dzisiejszym nowe sysetmy operacyjne windows Vista w wersji 64 bitowej i co najważniejsze po polsku. Co najciekawsze windowsy są już oznaczone jako dostępne, a nie jak to ma często miejsce - najpierw ceny a dostępność po kilku tygodniach.

Wersja Home basic została wyceniona na 339,00, Home Premium o 30 zł więcej. Wersja Business kosztuje 519,00, a najwyższa - czyli Ultimate 689,00. Oczywiście wszystkie to produkty OEM w tzw. jednopaku.

 

http://www.proline.pl/shop.php?kat=Systemy+Operacyjne

Edytowane przez bartek82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że wersja 32bit z urzędu jest droższa od 64bit :lol2:

Z tego, co zrozumialem, to obie wersje (32 i 64 bit) sa na jednej plycie - wiec oba sklepy sprzedaja polprodukty (gdyby sugerowac sie tylko ich opisem) :P

 

A Komputronik niezle dowalil, szczegolnie za Home premium...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

No bez przesady, <350zl za OS to nie jest duzo... komputronik nie ejst, chwala Bogu, jedynym dostawca oprogramowania w Polsce i nie trzeba u nich kupowac - mozna poszukac tanszych alternatyw.

No dokładnie. Dziwie się że mimo takich cen wogóle jeszcze utrzymują się na rynku. Fakt, mają bardzo bogaty asortyment i według mnie jeden z najfajniejszych interfejsów z polskich sklepów internetowych ale ludzie, każdy chce żyć a nie wyciągać z człowieka każdy grosz. Ciekawe kiedy firma w której pracuje zacznie zamawiać Visty :lol2: Pewnie nie prędko gdyż 3/4 komputerów naszych klientów nie nadaje się do obsługi tego systemu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na MSDNAA juz sie pojawila Vista :]

Fakt, choc u nas i tak sie pojawila dosc pozno, bo Sliwa czekal na kody (Ty chyba tez z EiTI PW jestes? Jesli nie, to sorki). Ale na razie to chyba tylko wersja angielska - ale w koncu darowanemu koniowi nie zaglada sie w zeby :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, choc u nas i tak sie pojawila dosc pozno, bo Sliwa czekal na kody (Ty chyba tez z EiTI PW jestes? Jesli nie, to sorki). Ale na razie to chyba tylko wersja angielska - ale w koncu darowanemu koniowi nie zaglada sie w zeby :)

vista jzu jest od miesiaca:P. A aj czekam na wersje pl z 64 bit:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze u was jest - naszemu koordynatorowi sie mniej z tym spieszylo. A wersja PL sie przyda, 64 bity mnie tak nie kreca, bo i tak pewnie polowa rzeczy dzialac nie bedzie (w tym miejscu pozdrowienia dla firmy Creative) :)

 

dlaczego mam wrazenie, ze tak jakby przejelismy topic gadkami o MSDN AA? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Action były już wczoraj: http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic...11&st=1770#

 

jeśli komuś umknęło to wrzucam jeszcze raz.

cena wersji 32/64 jest narazie taka sama więc nie będę rozróżniał.

cena brutto dla końcowego użytkownika to:

 

wersje OEM:

 

MS Windows Vista Home Basic Polish 1pk DVD ~ 342 zł

 

MS Windows Vista Home Premium Polish 1pk DVD ~ 389 zł

 

MS Windows Vista Business Polish 1pk DVD ~ 550 zł

 

MS Windows Vista Ultimate Polish 1pk DVD ~ 730 zł

Edytowane przez dymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czym różnią sie te ver. świsty ?? ;-) (nie mówie o cenie)

MS Windows Vista Home Basic Polish 1pk DVD ~ 342 zł

 

MS Windows Vista Home Premium Polish 1pk DVD ~ 389 zł

 

MS Windows Vista Business Polish 1pk DVD ~ 550 zł

 

MS Windows Vista Ultimate Polish 1pk DVD ~ 730 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czym różnią sie te ver. świsty ?? ;-) (nie mówie o cenie)

MS Windows Vista Home Basic Polish 1pk DVD ~ 342 zł

 

MS Windows Vista Home Premium Polish 1pk DVD ~ 389 zł

 

MS Windows Vista Business Polish 1pk DVD ~ 550 zł

 

MS Windows Vista Ultimate Polish 1pk DVD ~ 730 zł

zajrzyj sobie na wikipedia, tam te różnice mniej więcej opisali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie. jak to jest teraz z tymi OEMami? Bo M$ coś namieszał ostatnio i ponoc mozna kupić już OEM osobno (nie przypisany do części komp.) tylko w tym momencie rezygnujemy z pomocy technicznej od m$ etc. Czy nadal np. przy zmianie mobo wygasa nam licencja na Windowsa?? Jak to jest wytłumaczy mi ktoś? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SKoro nie jest przypisana do sprzetu to jak moze wygasnac po zmianie płyty?

No przecież napisałem że PONOĆ. Właśnie nie wiem jak to teraz z tymi OEAmi jest :?

 

Tak, ze jest przypisany do sprzętu przy pierwszej aktywacji...

http://allegro.pl/item160085729_windows_xp..._na_vista_.html

 

No np. tutaj. Mozna kupić OEM już niby bez zadnego sprzętu. I co instaluje i już nie mogę zmienić grafy, czy mobo?? Czyli róznica by wynikała tylko z tego że teraz mozna kupic WinXP OEM osobno, a nie trzeba brać go np. do myszki komputerowej? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...