Skocz do zawartości
dymy

Radeon 7500LE?!

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktoś może bliżej mi wyjaśnić skrót MINT ATI Radeon 7500LE?

głownie chodzi mi o ten skrót LE

byłbym tesh dźwięczny za info na temat tej karty i jej pochodnych (np. czym się różni PBA od BBA - ! znaczenie tych skrótów jażę !)

mile widziane linki, ale jakieś konkretne, a nie odsyłanie mnie na tomshardware itp.

thx&cya

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LE to slabsza odmiana karty (nizsze taktowania). BBA to znaczy Bulity by Ati a PBA to nie mam pojecia ale wydaje mi sie ze Powerde by Ati.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..zdazylem to jush zauwazyc. LE to bedzie pewnie Lite Edition albo cos w tym klimacie (co do PBA to dobrze zgadujesz). ten mint wyciaga u mnie 2693 pt w 3Dmarku 2001SE na D700@900 - 128/133 MB SDRAM Spectek i desce MSI 6330 LE na chipsecie 133A. co ciekawe w sekcji system info 3dmarka, w pozycji Display Devices - Pixel Shader pojawia się N/A! wydawało mi sie ze wlasnie ten uklad ma przemawiac na korzysc Radeona, a tu dziura (...) ..pozycja Vertex Shader tesh N/A (ale akurat tu nie wiem czy powininem sie spodziewac czegos innego). w kazdym razie ta seria to kupa. poprzednio mialem GF2MX400 na kosciach Prolinka i kulal w tym samym tescie 2560 pt rowniez bez podkrecania a jest dokladnie o stowe tanszy. porazka. no nic. trza sie zlomu szybko pozbyc. btw. przestrzegam. cya

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Le maja mniej agresywne timingi ale mozna to zmienic ;) :wink:

Zapomnialem adres ale jak przypomne to napisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...