Skocz do zawartości
Kamyk_^

Macos X - X86

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam takie pytanie: czy ktos z was probowal instalowac MAC OS X-a, oczywiscie w wersji x86 na swoim laptopie ?

 

Posiadam laptopa Acer TM 2413 i widzialem na necie ze mozna zainstalowac na nim i na innych oczywiscie sprzetach ten system. Jednak chcialbym sie dowiedziec czy nie ma z tym problemow?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

bawilem sie tym raz ale wole nie ryzykowac

 

1 - cudowanie ze spinaczem i zwieranie pinow w wyjsciu VGA (osx nie chce inaczej widziec zintegrowanego monitora)

2 - procedura partycjonowania dysku. raz osx tak sie nim zajal ze dopiero low level format spowodowal ze znow bylo widac w windowsie (wczesniej dysk nie dawal sie formatowac z windy ani partition magica)

3 - sama instalacja systemu trwa wieki

4 - oczywiscie ladowanie OSX na PC jest niezgodne z licencja Apple + posiadanie plyty niezgodne z prawem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 - OS X jest ble :) Oczywiście to moje subiektywne zdanie :) Ale popracowałem na macach i nawet Win95 nie powodował takiej frustracji u mnie ;)

 

pzdr

A moźe to WinXP jest jednak bleee :rolleyes:

Pracuję od jakiegoś czasu na Mac OS X i bardzo mi się podoba - zwłaszcza szybkość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym Mac OS X? Ot chociazby na G4 500 MHz, 512 MB RAM itp itd. prędkość ok, ale frustracja wynikała ze sposobów w jaki system starał się być sprytniejszy ode mnie. Ale dość już offtopa :) jak ktoś miałby ochotę popolemizować z moim zdaniem/próbować mnie przekonwerować, to zapraszam na priv, chyba nie o tym ma być ten topic :)

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...