Skocz do zawartości
Tymin

Hp Czy Asus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chce kupić laptopa do max 3500 zł. wiem że takich tematów jest na pęczki ale to i tak nie daje mi odp. :P

 

wiem że w tej cenie warty kupna jest Hp nx7400 EY508ES ale szczerze przeraża mnie sposób instalacji win. i jakiś recovery itp :P bo ma to być lap dla osoby b. słabo znającej sie na tego typu sprawach więc musi być jak najprostszy krótko mówiąc bardziej by odpowiadała zwykła płytka win do instalacji+stery

 

Założyłem w sumie ten temat bo kusiło mnie pytanie co polecacie z Asusa ale nie koniecznie .. w tej cenie ?? który będzie najlepszym odpowiednikiem HP ??

 

Zalezy mi na:

1. Prostocie(instalacja win itp) i wygodzie w codziennej pracy

2. lap nie będzie wykorzystywany do grania

3. Na dobrym wykonaniu lapka

4. Na szybkości, wydajności i stabilnej pracy... (proc, ram itp)

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Tymin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w asusie tez musisz najpierw windoze z recovery a potem sterowniki a dopiero potem wlasciwa instalacja windowsa potem sie wlacza windoza doinstalowuje jakies progsy i sie wylacza. I dopiero masz zainstalowanego i dzialajacego windowsa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy są jakieś problemy z instalacją normalnego windowsa XP na Asusie? Bo mam zamiar kupić laptopa bez systemu i nie wiem czy będą jakieś problemy. Chodzi mi głównie o takiego z MSDNAA, czy się instaluje tak samo jak na zwykłym stacjonarnym?

Edytowane przez planim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

ja Ci polecam hp nx7400. laptop mistrzostwo.

link

2 miechy temu kupilem takiego mojemu kuzynowi. jest bardzo zadowolony. porownywalem go z maxdata 4000I i cos pieknego poprostu. glosniki zarabiste. graja ok 2x glosniej niz w Maxdacie!!! jakosc traca dopiero przy maxymalnej glosnisci. do tego waga jego to cos cudnego. jest naprawde lekki. w porownaniu do Toshiby p100 mojego sasiada to poprostu piorko jest.

do tego jest bardzo bardzo cichy. lekkie drgania sa wyczuwalne tylko przy chodzacym dvd. cudo

dalej. bardzo wygodna klawiatura i ogolna jakosc wykonania. coprawda ekran chodzi troche za luzno ale moze to i dobrze. sam sie niegdy nie zamknie. w porownaniu do P100 i maxdaty bardzo delikatnie. w p100 to trzeba sie poprostu szarpac...

grafika na poziomie. Most wanted chodzi calkiem ladnie (640x480 min detale) czasem sie przytnie ale tylko na chwile.

co do oprogramowania. niestety recovery XP Home. trzeba pamietac zeby zrobic to zna samym poczatku. ja nie wiedzialem i juz nie moge zrobic tych cholernych plytek ale to nic bo i tak mam swojego oryginalnego xpeka to jakby cos sie walnelo to sie zainstaluje.

 

Ogolnie laptop super!

Polecam!

 

zapomnialem o baterii. bardzo dobra ponad 3h trzyma na winampie, troche filmow, glosnosc ok polowa mocy, matryca na max.

Edytowane przez _HuBi_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...