Skocz do zawartości
bbc20000

Bardzo latwy sposob na odblokowanie AMD XP

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy juz ta modyfikacja byla tutaj kiedys przedstawiana na tym forum. Jesli tak to sorry jesli nie to mysle ze jest sie warto temu przyjzec. Jest bardzo latwa w zrobieniu i jesli sie cos nie uda to nie zostawia zadnych sladow temperowania z procesorem :D Trzeba do tygo tylko drucik wyciagniety z kabla telefonicznego. Tutaj jest link:

 

 

 

Pierwsza metoda

 

Tutaj trzeba uzyc "conductive pen"

 

Druga metoda

 

Ja z pewnoscia przetestuje pierwsza metode :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapodaj posta jak ci sie udal ten ierwszy sposob, czy to naprawde dziala :)

Qrde, tak prosto byloby unlocknac ? 8O bez klejenia i past ? 8O

Miodzio :P 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki za podczepienie się do topicu, ale reed - niedowiarku ;) zajrzyj na forum infojamy...

 

PS Do wykasowania.

Hehe krootki

Tym razem nie nie dowierzam , ciesze sie zajebiscie ze tak latwy i bezinwazyjny sposob wynaleziono, ale i tak wole potwierdzenie z "pierwzej reki" :P

 

BTW InfoJamy , zaraz lookne 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche to jest trudniejsze w praktyce niz by sie wydawalo ze zdjecia. Wlasciwie to wyciagnalem CPU z kompuera i staralem sie zalozyc pentelke z drucika ale jak na razie to nie wychodzi dobrze. Musze pomyslec na czym zrobic taka mala pentelke ? A tak swoja droga to nie moglem czegosc znalezc a mianowice tego czy XP 1800+ sie odblokowywuje w taki sam sposob jak XP 2400+ bo jesli nie to mnie ta modyfikacja nie wyjdze bo mam XP1800+ a ta modyfikacja jest pokazana na XP 2400+. Takze zanim zaczne znowu cos krecic i palic :twisted: to chcialbym wiedziec o roznicach w odblokowywaniu pomiedzy 1800 a 2400+ :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam to jest sposób tylko na t-bred'y...

Ano niestety - kumpel ma XP 1600+ i AK 31 i qpa. Nie działa !!!

Tak na marginesie procek bezproblemowo włazi do biosu na 10,2*166=1743MHz bez zmiany nap zasilani - chyba nieźle. Niestety do windy wbija się tylko na FSB=155 (1627)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...