Skocz do zawartości
Crosis

Czy Rezygnujesz Z Neostrady Na Rzecz Net24?

Neostrada czy Net24?  

133 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy rezygnujesz z Neo na rzecz Net24?

    • Tak, bez wahania.
      53
    • Tak, raczej tak.
      26
    • Nie, zostaje przy neostradzie.
      28
    • Korzystam z usług innego providera. :P
      26
  2. 2. Czy jesteś zadowolona/y z usług Netii?

    • Tak.
      14
    • Nie.
      4
    • Nie miałem z tą firmą styczności.
      115


Rekomendowane odpowiedzi

Ja sie zalapalem Na "Promocje zimowa net24":)

 

I tutaj promocja wyglada tak:

-modem w obnizonej ze 119zl do 1 zl. Warunkiem zakup modemu adls w obnizonej cenie jest prawidlowe wypelnienie zamowienia na modem adsl i zlozenie go laczeni z umowa promocyjana

-obnizona oplata abonametowa z korzystanie z uslugi w okresie rozliczeniowym w ktorym usluga zostala aktywowana i niezaleznie od momentu aktywacji i wersji uslugi 1zl netto

-obnizona oplate abonamentowa z akorzystastnie z uslugi w drugim, okresie rozliczeniowym w dowolnej wersji do 1zl netto

 

:D wiec jesli wszystko pojdzie dobrze i tepsa nie wyskoczy z jakims brakeim mozliwsci tech to dwa miechy za free + nowy modemik. Ja rozmawialem z konsultantka jeszcze przed rozpoczeciem tej wielekiej kampani neti wiec wtedy jeszcz widoczenie tak warunki wygladaly. W ten pon wysalalem podpisana umowe i mam nadzieje ze dojdzie juz jutro bo jeszcze nie doszla. Dowiedzialem ze netia ma 14 dni od otrzymania umowy na wysalanie modemy wiec jak dobrze pojdzie przed 14 bedzie juz modem i miejemy nadzieje ze od 15 1mbit/s bez limitu :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie , że przejdę . Męczy i wkurza mnie ściągać pliki z prędkością maks. 5 kb/s i czekać po 0,5 -2 minuty na otwarcie strony przez 25 dni w miesiącu . I to nawet gdybym miałbym nie mieć neta przez min. 1,5 miesiąca . BTW - pytanie w ankiecie powinno brzmieć - " Czy przeszedłbyś z neo na ofertę netii bez żadnych kar i to od zaraz ( zakładając że byłaby dostępna ) " - ofkoz moim skromnym zdaniem .

Edytowane przez mortar2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przechodzę na 1Mb/s umowa na 2 lata. Teraz mam neo 256 i ponad 70 zł za abonament. Może jestem głupi, ale jest taniej w Netii. Można się obawiać o to, że ceny internetu w tym roku mogą spaść w dół i wtedy zacznie się złość i żałowanie swojej decyzji... Umowa z Netii przyszła, wystarczy podpisać.

 

Argumenty za:

- niższa cena niż w TP (jak narazie)

- większa prędkość

- brak limitów

 

Przeciw:

- ceny mogą pójść w dół w ciągu 2 lat

- pojawią się inni providerzy

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co prawda nie na rzecz neti ale dzisiaj zlozylem rezygnacje i podpisalem umowe z airbites na 2Mb po LANie za 66pln... Kumpel w bloku obok ma i sobie chwali wiec mam nadzieje ze bedzie smigac ladnie ;) Koniec z placeniem 84pln za 512 :]

Edytowane przez Noiser

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak macie możliwość przeskakujcie do netii,najlepiej na kablach netii z telefonem

za 20zł,miałem kiedyś ten neosyf z tepsy-porażka :? ,wkurzające limity,ciągle mnie coś rozłączało a na infolinii sprawe olewali twierdząc że wina leży po stronie komputera,ciekawe że teraz w netii nigdy nie rozłącza a korzystam dalej z tego samego modemu który dostałem od tepsy :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak myslicie , ktorą opcję wybrac:

Multimo 1 Mbps czy Netie 1Mbps ? Obie cenowo są jednakowe, lecz chodzi mi bardziej o to co sie bedzie działo pozniej z moim netem, po podpisaniu umowy. Zapewne oba sa godne polecenia, lecz na ktoregos providera musze sie zdecydowac. Wymiencie swoje doswiadczenia/poglady itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu w piątek zamówiłem netie i właśnie dziś o 9,20 wpadł do mnie kurier z papierami.

Zastanowiła mnie jedna rzecz?

W jaki sposób dostanę login i hasło do połączenia internetowego, jaki mi tepsa wyłączy net.

 

Chyba telefonicznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Log: net24, pass: net24 - wszyscy mają to samo, tak gwoli ścisłości. Dopiero później wchodzisz na stronkę netii i klikasz w aktywację i dostajesz twój nowy login i hasło. Wszystko pisze w tym 4 stronicowym czymś, zwanym instrukcją, którą dostajesz do modemu ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Log: net24, pass: net24 - wszyscy mają to samo, tak gwoli ścisłości. Dopiero później wchodzisz na stronkę netii i klikasz w aktywację i dostajesz twój nowy login i hasło. Wszystko pisze w tym 4 stronicowym czymś, zwanym instrukcją, którą dostajesz do modemu ;).

 

No a jak nie mam instrukcji bo modemu nie zamawialam?? :mur: :D

 

Sciagnelam program aktywujacy, jakas nakladka na program stary od Neostrady.

 

Kiedy go aktywowac i uruchomic?? Jak Neo mnie odlaczy i bede miec telefon z Neti ze juz jestem w Net24? Czy wczesniej?

 

Podaje linka do info

http://netia.novem.pl/zamowienie_przewodnik/p/4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boze, bez modemu tez dostajesz co trzeba zrobic!!

 

Jak wroce z kapieli to Tobie zeskanuje.

 

 

EDIT:

http://skrytobojca.info/purepc/netia/raz.gif

http://skrytobojca.info/purepc/netia/dwa.gif

 

Nie podoba mi sie:

 

"W międzyczasie:

 

Zainstaluj oprogramowanie

Jeśli korzystasz z dotychczasowego modemu, upewnij się, że modem jest podłączony do komputera. Uruchom uprzednio ściągnięty program aktualizujący.

Nie należy odinstalowywać oprogramowania neostrada tp!"

 

Bez glupiego softu od tp nie bedzie dzialac? :/

 

Ps. Teraz nie bedzie dzieci neostrady a neobękarty ;)

 

EDIT2:

 

Ktos mnie ubiegl :>

Edytowane przez SKRYTOBOJCA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, myslem, ze to jest instrukcja obslugi modemu :)

 

Ale: w podanym pliku jest podana "enkapsulacja PPPoA (brak zmian w stosunku do Neostrady)", a u mnie Neo chodzi na PPPoE. Bledne sformulowanie, czy nie ma to znaczenia? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

net24 ma zmienne IP, stałe IP jest w BiznesNecie24, ale ten jest świadczony jak na razie tylko na macierzystych linaich netii.

 

 

@costi nic nie zmieniasz w routerze poza nazwą uzytkownika i hasłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...