Skocz do zawartości
timmon24

Allegro-czy Sprzedawca Coś Kombinuje ,oszukuje ?!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

przejdę od razu do sprawy. No więc zakupiłem jakiś czas temu słuchawki u sprzedawcy który miał bardzo dużo pozytywnych komentarzy .Przesyłkę dostałem wszystko ok ,wystawiłem komentarzyk że wszystko ok itp.. ale po 2 tygodniach słuchawki się popsuły (prawa słuchawka nie działała) .Więc zagadałem do gościa co mam zrobić (gwarancje dostałem na 12 miesięcy ) koleś powiedział abym odesłał słuchawki w oryginalnym opakowaniu i tak zrobiłem (priorytet) powiedział ze odeśle mi nowy egzemplarz do 2 dni od otrzymania przesyłki .A minęło już 8 dni !!! a co ciekawe koleś mnie olewa na GG jest niedostępny ,telefon to samo :angry: :angry:

Dlatego chciałem mu teraz wystawić commenta że jest nieuczciwy ale mozna jednak tylko 1 wystawić .

Powiedzcie mi prosze co mam z tym fantem zrobić ,gdzie się zgłosić aby odzyskać to co moje i jednocześnie ostrzec innych że wspomniany koleżka nie jest do końca taki "pozytywny"

Straciłem przez to wszystko jakieś 100zł :mad:

 

Tak więc czekam na wasze wskazówki !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku nie panikuj. Nie wiesz jak działa PP? Poczekaj może do poniedziałku. Poza tym mozesz mu napisac maila z prosbą o skan nadania, jak nie odpowie (ale też nie panikuj - gość mogl wyjechac np. na urlop) to postrasz zgloszeniem sprawy do Allegro, a potem na policje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może naprawdę warto poczekać? :>

Ile już było sytuacji, w których PP ociągała się z dostarczeniem przesyłek? liczy ktoś? chyba nie ma takiego odważnego na świecie ;)

IMO wszelka skarga przed upływem 14 dni jest niepoważna... tym bardziej strata pieniędzy na dojazd 70 km

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój brat kupił procka na allegro i mimo, iż szedł priorytetem przez Pocztę Polską (poprosił gościa o wysyłkę kurierem) paczka szła ok 1,5 tygodnia. Nie ma co się denerwować tym bardziej, że masz haka na tego gościa, czyli możesz do niego zawsze przyjechać....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...