Skocz do zawartości
ysztyszt

Betcorner.net - Serwis Bukmacherski

Rekomendowane odpowiedzi

Betcorner.net - serwis bukmacherski

 

Na stronie możecie dowiedzieć się wszystkiego obstawianiu zakładów bukmacherskich, przeczytać wiadomości sportowe i sprawdzić jakie typy polecam.

 

Strona cały czas jest kończona, ale mimo to zapraszam do odwiedzin gdyż codziennie będzie można znaleźć ciekawe typy.

 

Wszystko oczywiście za darmo.

 

Byłbym bardzo wdzięczny za uwagi oraz obiektywną krytykę.

 

Pozdrawiam :)

Edytowane przez ysztyszt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprosiłbym jednak o jakieś opinie użytkowników? :cry:

 

Chciałbym poznać wasze zdanie, a szczególnie tych, którzy mieli styczność z bukmacherką i innymi stronami o podobnej tematyce, może moglibyście powiedzieć jak wg was wypadam na tle innych podobnych serwisów?

 

Pozdrawiam :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygląda całkiem przyzwoicie, ale mi coś ta góra strony nie pasuje, nad topem. nie wiem jak to powiedzieć, tak poprostu nie podoba mi się czysto subiektywnie. ktoś już wspominał wcześniej, że nie powinno się pokazywać niedokończonych dzieł...

z drugiej strony spojrzałem w kod. widzę że strona oparta na tabelkach, w zasadzie nie wiem do konca czy to źle (uczono mnie że źle, ale może robi się jakieś wyjątki w niektórych sytuacjach)...

ponad to sądzę, że lepiej by było gdyby forum otwierało się na nowej karcie (stronie)*

 

ogólnie dobra robota :)

 

pozdrawiam

m

 

ps. bardzo ciekawi mni słownik typera, szkoda ze pusto w tym dziale jeszcze ;)

 

*nie potrzebne skreślić ;)

Edytowane przez mystery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

IMO kolejna bardzo ładna strona ale jak dla mnie zbyt razi w oczy (jasność) ale może to dlatego że mam LCD i siedzę przy zgaszonym świetle ;)

 

Forum już podoba mi się dużo mniej że tak to ujmę - opisy kategorii itp. robią wrażenie chaosu i bałaganu - za małe przerwy moim zdaniem, kolorystyka jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...