Skocz do zawartości
mlun

nagrywara

Rekomendowane odpowiedzi

ja w poniedzialek kupuje TEAC 52/24/52 i nie wiem czy w sumie to dobry wybor ostatio mialem TEAC 40/12/48 i padl mi po 3 miechach wiec nie wiem czy brac teraz tez TEAC`a. Moze za ta kase lepiej ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> cos innego ?choc ponoc TEAC to dobra firma (moze to ja tylko trafilem na taki beznadziejny egzemplarz a ten co teraz kupie bedzie dobry )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w poniedzialek kupuje TEAC 52/24/52 i nie wiem czy w sumie to dobry wybor ostatio mialem TEAC 40/12/48 i padl mi po 3 miechach wiec nie wiem czy brac teraz tez TEAC`a. Moze za ta kase lepiej ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> cos innego ?choc ponoc TEAC to dobra firma (moze to ja tylko trafilem na taki beznadziejny egzemplarz a ten co teraz kupie bedzie dobry )

bo TEAC jest dobra firma ;)

moj qumpel juz kupe czasu ma cdrw 12/10 teaca i trzyma mu sie elegancko 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze i dobra ale wolalbym zeby jacys jeszcze posiadacze TEAC`ow sie wypowiedzieli bo ja ze swojego TEAC`a nie bylem az tak zadowolony (tzn. bylem dopuki sie nie zepsul na szczeswcie mial gwarancje ) teraz bede (moze bral jeszcze nowszego TEAC`a i wolbym widziec czy nie "umocze" kasy (bo TEAC`e tanie nie sa i chce wiedziec czy za te pieniadze moze cos lepszego mozna dostac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patrzalem na cdinfo i nagrywary TEAC 52/24/52 to jest syf. wole ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> moja stara z serwisu (ma krotszy czas dostepu o ponad 1/3 i ma bufor 8mb a te nowe maja 2 mb) pojde dzis do serwisu i ich zaj3ebie za to ze chciali sprzedac mi cos gorszego jakosciowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam LG 24x10x40 i po tygodniu mi padła ale zawiozlem ja do serwisu i powiedzieli ze taki model byl kijowy i ze wymienia laser :) nom a w tydzien zdazylem nia wypalic 60plytek heh i na razie nie zamierzam zmieniac nagrywarki bo mi wypala 700mb w 4:10 i po co szybciej a slyszalem ze te 52 to plyty zle zapisują wiec jak co bierz lite-on albo LG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam LG 32x10x40@.....40x12x40:)

ma bufor 8mb jest OK....na moje to najlepsza nagrywara jaka jest do 300zl

ja ja kupilem za 250zl

a co do wypalania plytek jeszcze zadnej nie popsula a nagrywala na no name-ach i dziala ale na jedno moge sie poskarzyc:

wolno odczytuje cd-ki....no w koncu LG robi syfiaste CDki ale za to nagrywarki maja wypas (mowie o tych od 16x wzwyż)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak z twoja ale z moja jest tak:

otóż kupiłem model(znaczy moj brat kupił) 32x10x40 poniewaz 40x12x40 nie było.....po kilku miechach byl juz 40x12x40 i dowiedzialem sie ze tak 40x12x40 rózni sie tylko BIOSEM OD MOJEJ!!!!

no to zfleshowałem nagrywarke(wymieniłem jej FIRMWARREE) i chodzi jako 40x12x40:)

nie martw sie twoja chyba tez da sie przerobic......poszukaj na overclockers.au pamiętam ze to tam było.....poczekaj dam linka jak znajdę....

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

okey jezdym wdzieczny okey jezdym wdzieczny grzesiu tylko troche mam obawy co do biosu i nie wiem jak go wgrac niby na cdrinfo jest napisane ale czy ktos mi to moze wytlumaczyc jak to ty grzesiu zes zrobil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oddali mi kase bo nie mieli juz tych TEAC`ow 40/12/48 tylko skad taka ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> mowili ze tych nagrywarek juz nie produkuja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LG 40x12x40 :(... Dawno temu mialem 12xcostamx12 LG, pochodzila dlugo, i padla... Nie mieli LG na skladzie to wymienilem na LiteOna 40x12x40, po miesiecu padaka, nastepny liteon, to samo, tylko po 3 tygodniach!!! Od kilku miesiecy powrocilem do LG (40x12x40) i calkiem jak narazie niezle wypala... A wypalam duzo, oj duzo :).

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

okey jezdym wdzieczny okey jezdym wdzieczny grzesiu tylko troche mam obawy co do biosu i nie wiem jak go wgrac niby na cdrinfo jest napisane ale czy ktos mi to moze wytlumaczyc jak to ty grzesiu zes zrobil

 

looknij tu: http://www.overclockers.com.au/article.php?id=76277

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LG 40x12x40 :(... Dawno temu mialem 12xcostamx12 LG, pochodzila dlugo, i padla... Nie mieli LG na skladzie to wymienilem na LiteOna 40x12x40, po miesiecu padaka, nastepny liteon, to samo, tylko po 3 tygodniach!!! Od kilku miesiecy powrocilem do LG (40x12x40) i calkiem jak narazie niezle wypala... A wypalam duzo, oj duzo :).

 

Pozdro.

masz hurtownie ???? :twisted: :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam liteona 48x24x48 od trzech tygodni i narazie zero problemów, spawa jak sie patrzy...(jak sie nie patrzy to tez spawa..żart!!) . Polecam maszynke!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...