Skocz do zawartości
Studios

[forum]evolution Games

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich chciałem was zaproscić na forum o tematyce Gier

Forum te nazywa się Evolution Games

Dołączona grafika

w ekipie forum znaleźli się: Studios, Angus, michall9k, ankoupl, DeathBlade, Ekipa jest zgrana i otwarta na kolejne osoby myślę że forum ci się spodoba!

http://evo-games.exh.pl

http://evo-games.xt.pl

Zparaszamy serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz to nie polega na tym by się spodobał lay na forum. Jak dla mnie to jest za mroczny, ale to kwestia gustu. Na razie to forum świeci pustkami, a użytkownicy to rzecz najważniejsza. Po zobaczenu tego loga, którego umieściłeś w poście powyżej myślałem, że wreszcie trafię na jakiś ciekawy projekt, a co ważniejsze na zrealizowany projekt, a tu klapa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posłuchajcie reklamuje forum po to by właśnie zyskało użytkowników przecież nie realne jest samemu wypisać forum i nie o to w tym chodzi

co do ciebie lexus to akurat mnie najmniej interesuje twoje zdanie

co do 1 posta zobaczyłeś ten bibord i pomyślałeś i tak właśnie ma być

i takie te forum będzie w trakcie tworzenia jest gra via www robimy wszystko by wy pozycjonować te forum ! ale jak wiadomo to nie jest łatwe a co do skina to może i będzie jeszcze zmiana czy też dograny 2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posłuchajcie reklamuje forum po to by właśnie zyskało użytkowników przecież nie realne jest samemu wypisać forum i nie o to w tym chodzi

co do ciebie lexus to akurat mnie najmniej interesuje twoje zdanie

co do 1 posta zobaczyłeś ten bibord i pomyślałeś i tak właśnie ma być

i takie te forum będzie w trakcie tworzenia jest gra via www robimy wszystko by wy pozycjonować te forum ! ale jak wiadomo to nie jest łatwe a co do skina to może i będzie jeszcze zmiana czy też dograny 2 :)

Bo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, no; widzę że forum ruszyło na "nowo" i to dosłownie. 0 Tematów robi wrażenie :> :) Co się, co się stało z poprzednim hucznym projektem? I gdzie znikneła strona WwW?

 

Mineły przeszło 2 miesiące od ostatniego posta Studiosa i :

 

Nasi użytkownicy napisali 0 postów

Mamy 7 zarejestrowanych użytkowników

Najnowszym użytkownikiem jest Studios

Najwięcej użytkowników online (6) było Wczoraj, 10:14 PM

:ploom: :banana: :twisted2: :D :blink:

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, no; widzę że forum ruszyło na "nowo" i to dosłownie. 0 Tematów robi wrażenie :> :) Co się, co się stało z poprzednim hucznym projektem? I gdzie znikneła strona WwW?

 

Mineły przeszło 2 miesiące od ostatniego posta Studiosa i :

:ploom: :banana: :twisted2: :D :blink:

Przyzwyczaj się... większość prezentowanych tutaj for dyskusyjnych tak właśnie kończy... Szkoda. Nie chcę mówić, że zbiorowo wykrakaliśmy, ale tak po prostu jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...