Skocz do zawartości
smocze-forum.nazwa.pl

Zapraszam Wszystkich Na Nowe Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Łukasz Tkacz

To ja się może wypowiem ;)

 

Forum wygląda fajnie, jest już całkiem nieźle podzielone i zawiera m.in. regulamin ale...:

 

1) Jest już masę forów o tej tematyce począwszy od PurePC ( ;) ) więc wątpię abyś znalazł sporo stałych bywalców, co najwyżej wśród początkujących i znajomych

 

2) Co mają smoki do sprzętu komputerowego?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiechu warte. Czy wy ludzie nie czytacie innych tematów na tym konkretnym forum ? ? ? Może wtedy ktoś by wyciągnął jakieś konstruktywne wnioski... jak na razie to znowu to samo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

No i właśnie dlatego nie ma sensu takich zakładać - znajdź sobie jakiś temat co cię interesuje i nie ma zbyt wielu stron/for o nim w Polsce. Ja jakoś znalazłem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie dlatego nie ma sensu takich zakładać - znajdź sobie jakiś temat co cię interesuje i nie ma zbyt wielu stron/for o nim w Polsce. Ja jakoś znalazłem ;)

I to się chwali. Nie wiem dlaczego jeszcze nie ma odpowiedzi ze strony założyciela tematu, pewnie go umotywowaliśmy i pracuje nad nowym projektem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Oby :D Ja zakładałem stronę i forum dosyć chaotycznie, o tak wpadłem na pomysł i zacząłem robić choć przez pierwszy miech było niesamowicie biednie :D

 

Takie projekty mimo to mają szansę powodzenia (choć nie w temacie kompów - za duża konkurencja ;)) ale trzeba się bardzo postarać ;)

 

@smocze-forum - czy zamierzasz zrobić coś nowego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do całego forum to sie zdziwicie :P

Ja się już zdziwiłem - jakim dysmózgim betonem trzeba być, żeby zakładać forum o wyssanej z anusa smoczej nazwie, umieszczać tam amatorskie kalki z kilku wielkich portali komputerowych, zagonić wszystkich kolegów z klasy, żeby robili sztuczny tłum i łudzić się, że powstanie zauważalna konkurencja dla czegokolwiek?

Żądza władzy jest wśród młodzieży niepohamowana :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się już zdziwiłem - jakim dysmózgim betonem trzeba być, żeby zakładać forum o wyssanej z anusa smoczej nazwie, umieszczać tam amatorskie kalki z kilku wielkich portali komputerowych, zagonić wszystkich kolegów z klasy, żeby robili sztuczny tłum i łudzić się, że powstanie zauważalna konkurencja dla czegokolwiek?

Żądza władzy jest wśród młodzieży niepohamowana :>

Racja. Ale coś z nazwą się już zmieniło... Teraz jest już www.pccenter.nazwa.pl nieźle... Ale logo pozostało 'smoczawe', a może 'smoczkowate'.

 

Tak na deser:

[sob 8:54] DRaGoN: KatonPoland, jest to po prostu plagiator zrzyna z innych for komputerowych

[sob 9:28] KatonPoland: jakich?

[Nie 7:57] KatonPoland: CIezko widze to forum ;(

[Nie 12:20] Kolo19: so do I

Edytowane przez Prog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...