Skocz do zawartości
Woodie

Seasonic S12 330w - Czy Nadaje Się Do Mojego Sprzętu ?

Rekomendowane odpowiedzi

Lampa a podświetlenie typu CCL, lub elektroluminescencyjne to zupełnie inna bajka jeśli chcesz wchodzić w szczegóły.

Jak mówi definicja lampy, bo chyba nie zajrzałeś do słownika, jest to każde urządzenie do wytwarzania sztucznego oświetlenia, nie jest ważne jak jest skonstruowane, ważne że świeci, taka prawda, brutalna ale jednak ;) Edytowane przez hary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dyskusja nie ma sensu -Benito mysli ze wszystkie rouzmy pozjadal a na forum sa same dzieci z gimanzujum ktore nie maja racji . nie pierwszy raz pokazuje co to nie on . nawet do bledu sie przyznac nie umie . a lampa to tylko dla niego taka co wisi na suficie -i nic innego

Edytowane przez robot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wręcz odwrotnie, myślałem o lampach, które onegdaj były przodkami dzisiejszych tranzystorów, a powszechnie występowały w starych telewizorach i wcale nie służyły wbrew pozorom do świecenia, dlatego podałem markę RUBIN (stare rosyjski telewizor kolorowy naszpikowany lampami, które często lubiły się przepalać), gdybyś miał choć szczyptę pojęcia o elektronice, nie mówię tu o jakiejś ogromnej wiedzy, to może byś skojarzył.

 

Przykro mi z tego powodu że jednak nie skojarzyłeś. Twój ból.

 

Zanim więc zaczniesz wrzucać na kogoś radzę odrobinkę przemyśleć, to nie boli, bo następnym razem pewnie zainterweniuje moderator.

 

pozwól że nie zniżę się do twojego poziomu i wypraszam sobie takie teksty pod moim adresem

Edytowane przez BENITO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie tak jak mowisz . przepros grzecznie ze sie wymadrzales nie majac racji i po krzyku. co ci dobitnie hary udowodnil zreszta . a moj poziom zostaw w spokoju to nie ja panosze i mowie o dzieciach z gimnazjum ,tak jakby na forum brakowalo wyksztalconych ludzi . tylko ty jeden perelka wsrod nieukow

Edytowane przez robot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...