Skocz do zawartości
GenghisKhan

KINGSTONY 266

Rekomendowane odpowiedzi

mam 2 kosci jedna z chin a 2 z USA

jedna na cl2.5 chodzi na 143 druga tylko na 133

widzialem ze na forum sa ludzie ktorym te kingstony chodza bez problemu na 333 CL2

a u mnie na fsb powyzej 152 wykrzacza sie wszysko - chyba wina pamieci

kurde co mozna zrobic

aha 2x128MB mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymienić na lepsze :lol:

ja mam też 266 ale reg ecc na kościach infeon 7ns i chodzą tyle co w podpise na najagresywniejszych ustawieniach ale cholernie siegrzeją i muszę pomysleć nad jakimiś radiatorkami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedne mam na samsungach 2 na hynixach - no kurde ale ponad 333 powinny ruszyc na CL2.5 na normal timingach a nie chca

tylko jak ustawie fsb na 133 i dam ramy HCLK+33 to dziala ja tyle

ile w sandrze wyciagasz na nich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie będę zakładał osobnego topic'a żeby nie śmiecić mimo ze to nie to forum, czy jak założe takie radiatorki patrz tuto da się jeszcze podjechaćz pamiatkami wyżej ?? bo teraz są mocno ciepłe żeby nie powiedziećże gorące :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie będę zakładał osobnego topic'a żeby nie śmiecić mimo ze to nie to forum, czy jak założe takie radiatorki patrz tuto da się jeszcze podjechaćz pamiatkami wyżej ?? bo teraz są mocno ciepłe żeby nie powiedziećże gorące  :!:

A nie lepiej kupić 2 kawałki blachy miedzianej i ją ładnie zamątować na pamięciach? Będzie 5 razy taniej i 5 razy wydajniej. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KVR266X64C25/256

MEMORY UPGRADE MODULE

DESCRIPTION:

256MB PC2100 CL2.5 184-Pin DIMM

ASSY IN China

 

więc mam pamiątki z china Dołączona grafika ghyhyhy... aaa! te pamiątki kingstona mam na kościach samsunga Dołączona grafikaheh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pamiątki kingstona 256ddr pc2100 [266] które spoko idą na 173x2 Dołączona grafikaghyhyhyhy... czyli 266@346mhz Dołączona grafika

 

hewmem mam te kingstony tylko na kosciach windbond 7.5 i kreca spoko tak jak tobie na medium timingach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...