Skocz do zawartości
Camis

Internet W Gts Energis Dla Klientów Tp

Rekomendowane odpowiedzi

Zna ktoś może namiaru na takie dane w multimo, jak:

- nazwa serwera mysql

- nazwa bazy danych?

Potrzebuję tych danych do złożenia CMS'a :)

 

A tak a pro po internetu z Multimo. Początkiem lipca kończy mi się umowa (2 lata z 512kb/s). Po rozmowie z konsultantką w sprawie przedłużenia umowy i przedstawienia im oferty Netii, która ma 4mb w cenie 1mb (średnio wychodzi 56zł na miesiąc jeśli dobrze spamiętałem) dostałem odpowiedź że nie są w stanie tego wprowadzić... identyczna odpowiedź gdy przedstawiłem ofertę dostawcy internetu w moim mieście (45zł za 2mb), to miła pani stwierdziła że tego też nie są w stanie zaoferować ALE była na tyle miła że zaproponowała 2mb w cenie 73zł ALE jak dla mnie, klienta który zamierza przedłużyć umowę, są w stanie zmniejszyć tą cenę aż o ... 3zł (czyli 2mb za 70zł co miesiąc przez 2 lata)! Podziękowałem za ofertę i poinformowałem że nie mam zamiaru przedłużać umowy.

 

Próbowałem także przez maila, ale widocznie nikt tego nie przeczytał co napisałem o ofertach innych operatorów, a odpowiedź jest następująca:

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - Odp od BOK
Szanowny Panie,

 

propozycja nasza jest nastepująca:

 

świadczenie usługi telefonicznej i internetowej w kwocie:

 

1. na rok - internet 512 kb - 46,99 zł brutto + telefon 34,99 brutto

46,99 zł brutto + telefon 45 zł brutto

 

- internet 1 MB -56 zł brutto + telefon 34,99 brutto

56,99 zł brutto + telefon 45 zł brutto

- internet 2 MB -74.99 zł brutto + telefon 34,99 brutto

74.99 zł brutto + telefon 45 zł brutto

 

2. na 24 m-c -internet 512 kb - 38.99 zł brutto + telefon 34,99 brutto

38.99 zł brutto + telefon 45 zł brutto

 

- internet 1 MB -48 zł brutto + telefon 34,99 brutto

48 zł brutto + telefon 45 zł brutto

 

- internet 2 MB -63.5 zł brutto + telefon 34,99 brutto

63.5 zł brutto + telefon 45 zł brutto

 

Będzie nam miło jak pozostanie Pan z nami dłużej.

 

Z poważaniem

 

Małgorzata Włodarczyk

 

Biuro Obsługi Klienta

Miałem nadzieje że pomimo beznadziejnej oferty na przedłużenie, ta informacja o możliwości przeniesienie lepszej - od innego operatora wyglądała interesująco. Lecz po rozmowie telefonicznej z konsultantem i przez email, mogę stwierdzić że to nie ma pokrycia w rzeczywistości. "Chwyt" marketingowy :) ?

 

Jeśli warunki zaproponowane przez nas nie spełniają wszystkich Twoich oczekiwań - zadzwoń do nas i powiedz o tym. Jeśli jakikolwiek operator zaproponował Tobie warunki lepsze - nie pozwolimy na to, byś z tego powodu odszedł od nas. Powiedz nam, jaka oferta innego operatora podoba Ci się bardziej od naszej - wprowadzimy ją specjalnie dla Ciebie!!! O ile taka oferta na rynku istnieje :)

Edytowane przez ZipQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie np w/g strony netii 4 mb w cenie 1 nie oferuja, a to co oferuja jest w takich samych cenach jak w gts-ie, a pozatym biorac na 2 lata net i dostawac przez rok 4 mb a potem 2 mb to nie chce, bo sie przyzwyczaje i potem bedzie niedosyt :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem w temacie netii, ale oferta 4mb w cenie 1mb na stronie/tv jest. GTS nie oferuje 4mb. Najlepsze mimo wszystko jest to, że nie przewidzieli że ktoś jest w stanie zaproponować tańszy internet niż oni (czego wynikiem jest zawsze odpowiedź "Nie jesteśmy w stanie tego zaoferować", gdy podaje im się lepszą ofertę).

 

Widocznie czas zmienić operatora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta tylko pamietajcie o tym, ze multimo leci na laczach neostrady i ponizej pewnych cen sie nie da zejsc. netia te 4mb to oferuje na swoich laczach, internet na laczach telekomuny jest w tej samej cenie co w multimo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w zwiazku z pojawieniem sie ciekawych ofert w multimo (np umowy bezterminowe, tanszy net z wyzszych predkosci, internet mobilny) chcialem zapytac, czy ktos mial doczynienia z 6 Mb w multimo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam troszke dalej (chyba, bo sam dokladnie nie wiem gdzie centrala moja jest), ale w multimo udalo sie dogadac, ze zaloza mi 6 Mb (bez zmiany czasu trwania terminowki) i aneks dopiero sie pojawi, jak potwierdze ze 6 Mb dziala bez problemow, jesli nie, wroce bez kosztow na 2 Mb, ale ze ida swieta, to chwilowo olewam temat, w styczniu wroce do tego, wole miec net na swieta :rolleyes: dzieki za info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...