Skocz do zawartości
Camis

Internet W Gts Energis Dla Klientów Tp

Rekomendowane odpowiedzi

No tak ale neo masz tylko dla siebie. U mnie wchodza w gre jeszcze inni uzytkownicy sieci. Mimo to jestem bardziej zadowolony niz kiedy mialem neo 512. Brak limitow, wiekszy up.

Edytowane przez fr3zer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałem tylko do porównania (a nie konkursu) i tak zamieniam, jeśli będę miał taką możliwość. U mnie podobno od końca lutego będzie dostępne to GTS.

Dzisiaj np. musiałęm dokupić (2GB) bo mnie szlag trafiał jak to muliło.

W ogóle, pingi niby ok, giercowanie też, ale www to od jakiegoś czasu kiepsko chodzą. No i te limity mnie dobijają. Co prawda dopiero drugi raz (korzystam od roku) dokupowałem transfer, ale jeśli w końcu pojawi się taka możliwość, to chętnie zrezygnuję z tepsy. Wystarczająco się nachapali.

Wczoraj wieczorem dopiero mi się udało wysłać formularz zgłoszeniowy do multimo. W ciągu dnia nie szło :D

Edytowane przez MariuszDW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że coś się dzieje i to na większą skale a nie tylko osiedlową

Tylko czemu nie tydzień temu??

Moja dziewczyna właśnie w tamtym tygodniu podpisała cyrograf na neo 1024 na rok, bo netia ma być w kraku dopiero od kwietnia

Limity jej akurat nie przeszkadzają, ale przez rok było ok 110 zł oszczędności

no nic trudno, może po drodze znów będzie jakaś zmiana regulaminu ;)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie moze cos wiecej o tym internecie od multimo ? na infolinie nie udalo mi sie dodzwonic a mam kilka pytan. jak to jest na liniach tpsy trzeba miec w tpsa telefon zeby moc z tego korzystac http://poradnik.telewizor.eu ? czy mozna np calkowicie zerwac z tpsa i miec tylko neta z multimo ?

Edytowane przez Zyto45

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oho.. :)

2490421[/snapback]

wiecie moze cos wiecej o tym internecie od multimo ? na infolinie nie udalo mi sie dodzwonic a mam kilka pytan. jak to jest na liniach tpsy trzeba miec w tpsa telefon zeby moc z tego korzystac ? czy mozna np calkowicie zerwac z tpsa i miec tylko neta z multimo ?

trzeba miec telefon, najtanszy ale potrzebny... bo jakby nie bylo linia jest tepsiana....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie moze cos wiecej o tym internecie od multimo ? na infolinie nie udalo mi sie dodzwonic a mam kilka pytan. jak to jest na liniach tpsy trzeba miec w tpsa telefon zeby moc z tego korzystac ? czy mozna np calkowicie zerwac z tpsa i miec tylko neta z multimo ?

 

Zaczynam wątpic... polskie spoleczenstwo nie umie czytac :damage_wall:

 

Wystarczy poszukac... ludzie, jak wy sobie dacie rade w zyciu ? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cmx : nie do końca, że nie umiemy czytać. Skoro firma nie podaje żadnych danych technicznych to trudno nie pytać na forach kogoś, kto od nich już ma net. Żeby nie było że reklamuję albo cos ale tutaj: http://www.exatel.pl/index.php?section=sie...=text&id=40 masz info pełne w zasadzie a na pewno idzie tam znaleźć każdą informację na dany temat.

Btw.: z tej stronki wynika, że to exatel a nie energis posiada gate na świat :( albo nie zrozumiałem albo coś jest nie tak skoro mówicie, że energis to dostawca sygnału dla wszystkich w Polsce. ja tam nie wiem, jedyne co to, że mój ISP przechodzi na exatel własnie bo stweirdził, że płacić za 1 Gbit od nich a za 10 Mbit od tepsy mu wychodzi zajedno a szybciej i pewniej. W sumie oni obsługują banki, a Vatenfal czy jak im tam świadczy usługi bez koniecznosci posiadania telefonu. Tylko trzeba wydać na adapter do gniazdka z prądem. No ale tu o energis chodzi: u mnie bedzie za póxno zeby się tym podniecać. Jak na razie jadę pośrednio na TPSA przez wifi od ISP'a i nie mam problemów. Jak się coś będzie działo nie tak to może pomyśle. Na razie wielu operatorów tutaj nie ma dla odbiorcy prywatnego i to boli :( Podkarpackie 1000 lat za Somalią :(

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cmx : nie do końca, że nie umiemy czytać. Skoro firma nie podaje żadnych danych technicznych to trudno nie pytać na forach kogoś, kto od nich już ma net.

Chodzilo mi o takie pytania jak :

" jak to jest na liniach tpsy trzeba miec w tpsa telefon zeby moc z tego korzystac ? czy mozna np calkowicie zerwac z tpsa i miec tylko neta z multimo ?"

 

 

Na ktore juz jest 1000x odpowiedzi w roznych tematach i na wielu stronach. Wystarczy poszukac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie skopiowalem (zobacz godzine tego posta a mojego), wiem to od dawna, poczytaj w google na temat Energisu (maja jeden z lepszych w Polsce)

 

http://www.gtsenergis.pl/index.php?pid=221

Nie prawda, wyjscie 'na swiat' masz na laczach operatora BSA czyli Energisa

 

'Ostatnia mila' jest Tp

 

poczytałem i co mogę powiedzieć jeśli ktoś oczekuje dobrych pingów np. Niemiec to lepszym wyjściem jest netia :D na dzień dzisiejszy GTS ma kiepskie wyjście na świat :( za to infrastruktura krajowa jest naprawdę dobra (jedna z lepszych)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczytałem i co mogę powiedzieć jeśli ktoś oczekuje dobrych pingów np. Niemiec to lepszym wyjściem jest netia :D na dzień dzisiejszy GTS ma kiepskie wyjście na świat :( za to infrastruktura krajowa jest naprawdę dobra (jedna z lepszych)

pingnij cos jak masz do gts-a dostep

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj provider cos kombinuje. Zmienilo sie wewnetrzne ip i przy okazji pingi w szczycie spadly o 20 ms.

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Badanie onet.pl [213.180.130.200] z użyciem 32 bajtów danyc

 

Odpowiedź z 213.180.130.200: bajtów=32 czas=26ms TTL=53

Odpowiedź z 213.180.130.200: bajtów=32 czas=23ms TTL=53

Odpowiedź z 213.180.130.200: bajtów=32 czas=25ms TTL=53

Odpowiedź z 213.180.130.200: bajtów=32 czas=24ms TTL=53

Odpowiedź z 213.180.130.200: bajtów=32 czas=21ms TTL=53

Odpowiedź z 213.180.130.200: bajtów=32 czas=26ms TTL=53

Odpowiedź z 213.180.130.200: bajtów=32 czas=25ms TTL=53

Odpowiedź z 213.180.130.200: bajtów=32 czas=31ms TTL=53

Odpowiedź z 213.180.130.200: bajtów=32 czas=24ms TTL=53

Odpowiedź z 213.180.130.200: bajtów=32 czas=25ms TTL=53

 

Statystyka badania ping dla 213.180.130.200:

Pakiety: Wysłane = 10, Odebrane = 10, Utracone = 0 (0%

Szacunkowy czas błądzenia pakietów w millisekundach:

Minimum = 21 ms, Maksimum = 31 ms, Czas średni = 25 ms

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

glupie pytanie - ale nie bede smiecil nowymi tematami - nie bedzie problemow zeby gts-a routerem adsl (takim co neostrada smigala na nim) rozdzelic na 2 kompy, prawda? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu tak sądzisz ?

 

Dostęp do Internetu w technologii ADSL (MULTIMO) jest jednym z typów tzw. dostępu szerokopasmowego (ang. broadband). Główną zaletą tej technologii jest jej szybkość. Dzięki technologii ADSL szybkość transmisji w MULTIMO wynosi do 6144 kb/s.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma juz ktos ten internet multimo z gtsu energis ? moglby powiedziec jak to dziala? bo sam chcialbym to zalozyc tylko nie wiem jak z jakoscia tej uslugi. niby gts jest wiarygodnym operatorem, ale tp moze cos kombinowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podpinam się pod pytanie, zastanawiam się czy z 1MB wydrze się te ~120kB/s zresztą jak wyciągnę 100 to będę happy bo mam Neo 160 ;/

 

W Netii ludzie uzyskują gwarantowane szybkości więc myślę że tu będzie podobnie.

Edytowane przez burzum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...