Skocz do zawartości
manieq1

Rekordy

Rekomendowane odpowiedzi

Podziekowal za dwa systemy :lol:

 

Ostatnio tak zrobilem - efekt : nie bylo ani jednego, ghost pomogl :damage_wall:

oj tam, postawić system to 6 minut instalka i 10 zrobienie tweaków. A na Waszej kaskadce możecie nieźle popchnąc quada ;)

 

ja mam zawsze kilka systemów, raz mi sie zdarzyło, że boot.ini wcięło, ale kwestia tego, żeby nie benchować na głównej partycji i mieć systemy do benchów na pozostałych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj tam, postawić system to 6 minut instalka i 10 zrobienie tweaków. A na Waszej kaskadce możecie nieźle popchnąc quada ;)

 

ja mam zawsze kilka systemów, raz mi sie zdarzyło, że boot.ini wcięło, ale kwestia tego, żeby nie benchować na głównej partycji i mieć systemy do benchów na pozostałych.

Dlatego tez styknie 32 bit Cinebench

 

Tak sadze <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj tam, postawić system to 6 minut instalka i 10 zrobienie tweaków. A na Waszej kaskadce możecie nieźle popchnąc quada ;)

 

ja mam zawsze kilka systemów, raz mi sie zdarzyło, że boot.ini wcięło, ale kwestia tego, żeby nie benchować na głównej partycji i mieć systemy do benchów na pozostałych.

Tak miałem (benche z drugiej partycji) i tak właśnie straciłem wszystkie windy z HDD - nic nie mogłem odpalic :D ... więc ja nie polecam tej opcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak miałem (benche z drugiej partycji) i tak właśnie straciłem wszystkie windy z HDD - nic nie mogłem odpalic :D ... więc ja nie polecam tej opcji

Podczas stawiania Windowsa ścieżki w boot.ini powinny sie naprawić, więc mając jakąś wolna partycję na dysku można wszytko odzyskać w ciągu kilku minut instalki (XP ścięte do 280mb instaluje się niecałe 10minut), zawsze też można nadpisać OS do benchmarków, jak wszystkie partycje zajęte. Zawsze sobie tak radziłem - syndrom posiadania tylko jednego, dużego dyksku, ktory służy jako codzienny, magazyn danych i dysk do spi/3d.

 

Zawsze też można zabootować się z jakiegoś livecd i ręcznie poprawić boot.ini, jeżeli partycja żyje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas stawiania Windowsa ścieżki w boot.ini powinny sie naprawić, więc mając jakąś wolna partycję na dysku można wszytko odzyskać w ciągu kilku minut instalki (XP ścięte do 280mb instaluje się niecałe 10minut), zawsze też można nadpisać OS do benchmarków, jak wszystkie partycje zajęte. Zawsze sobie tak radziłem - syndrom posiadania tylko jednego, dużego dyksku, ktory służy jako codzienny, magazyn danych i dysk do spi/3d.

 

Zawsze też można zabootować się z jakiegoś livecd i ręcznie poprawić boot.ini, jeżeli partycja żyje.

Zawsze można użyć bootcfg. Sam sobie znajduje systemy zainstalowane i sam robi ścieżki. Userowi pozostawia tylko mozliwośc wpisania nazwy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można użyć bootcfg. Sam sobie znajduje systemy zainstalowane i sam robi ścieżki. Userowi pozostawia tylko mozliwośc wpisania nazwy :D

no tak - ale każda próba zbootowania z podpiętym HDD (bootowanie z cd romu) powodowało zwieche i artefakty ... aż trdno uwierzc że to przez HDD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak - ale każda próba zbootowania z podpiętym HDD (bootowanie z cd romu) powodowało zwieche i artefakty ... aż trdno uwierzc że to przez HDD.

Miałem nie przyjemność przerabiać to co ty nie tak dawno... Aż dziw bierze...

 

U mnie sprawę załatwiło, odłączenie tego HDD zainstalowanie systemu na innym HDD podłączenie ponownie "uszkodzonego" dysku i z pod nowego systemu przelecenie po nim z "chkdsk e: /f" i stary Windows wrócił do życia, co nie zmienia faktu iż zanim do tego doszedłem kląłem na czym świat stoi na te zwiechy...

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronce Rekordy PL jest nieaktualny wynik w 2006 - forumowicz PMP zrobił więcej 18978 :D ORB

Więcej Tu

Dzieki yoto! poprawie jak wroce z uczelni :D, czyli dzis z wieczora. Postaram sie wreszcie zrobic tez formularz do zglaszania wynikow (przez TTK we Wro troche czasu ucieklo :().

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość aqiulino

Dzieki yoto! poprawie jak wroce z uczelni :D, czyli dzis z wieczora. Postaram sie wreszcie zrobic tez formularz do zglaszania wynikow (przez TTK we Wro troche czasu ucieklo :().

Mamy większy wynik :P nawet się nie opłaca wpisywać pmp :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HAA wygląda elegancko. Gratulejszyn Ent, czekamy na dalsze postępy. W sumie z tym SuperPi może to i nie głupie dodać jeszcze 2m 4m 8m, Z drugiej strony taj jak pisał chyba kszonek te co są umieszczone są najbardziej popularne czy warto robić zamęt hmmmm. Ale wygląda wszystko jak powiedziałem elegancko- zwłaszcza świderek :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...