Skocz do zawartości
wegorz91

Co Się Mi Tam Zmieści ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Pierwsze fotki :razz:

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

I do rzeczy :lol:

 

Jak widać blok misia zajmuje bardzo dużo miejsca ale po skróceniu śrubek bez problemu mogę wsadzić 2 grafę. Otóż zamierzam bawić się w SLI i nie mogę żadnego odpowiedniego bloku dopasować żeby się bez problemu zmieścił na drugą grafie i nie zawadzał o kartę TV w slocie poniżej. I mam do was pytanie czy są jakieś takie bloki tylko w normalnej cenie ( ~100zł ) żeby pasowały i żebym nie musiał wywalać TV??

Jeżeli na kartę założę BOXA :D jakoś to pasuje ale on jest 5x głośniejszy niż wiatraki na chłodnicy :mur:

Znalazłem jeden tylko blok :wink: CeeePeeeCeee ale on chyba będzie podgrzewać grafę niż chłodzić :mur:

 

I chciałem się również zapytać czy coolriver poradzi sobie z 4 bloczkiem , w moim przypadku kolejnym na GPU ??

 

BTW: Jeżeli ktoś mógłby wykonać taki blok własnymi rękoma mogę udostępnić CU B-)

 

 

Pozdrawiam i Proszę o pomoc, Jeżeli powielam temat proszę o zamknięcie i najlepiej nakierowanie na odowiedni :unsure: Sam nic ciekawego nie znalazłem :sad:

 

Wegorz

Edytowane przez wegorz91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Pierwsze fotki :razz:

 

 

I do rzeczy :lol:

 

Jak widać blok misia zajmuje bardzo dużo miejsca ale po skróceniu śrubek bez problemu mogę wsadzić 2 grafę. Otóż zamierzam bawić się w SLI i nie mogę żadnego odpowiedniego bloku dopasować żeby się bez problemu zmieścił na grafie i nie zawadzał o kartę TV w slocie poniżej. I mam do was pytanie czy są jakieś takie bloki tylko w normalnej cenie ( ~100zł ) żeby pasowały i żebym nie musiał wywalać TV??

Jeżeli na kartę założę BOXA :D jakoś to pasuje ale on jest 5x głośniejszy niż wiatraki na chłodnicy :mur:

Znalazłem jeden tylko blok :wink: CeeePeeeCeee ale on chyba będzie podgrzewać grafę niż chłodzić :mur:

 

I chciałem się również zapytać czy coolriver poradzi sobie z 4 bloczkiem , w moim przypadku kolejnym na GPU ??

 

BTW: Jeżeli ktoś mógłby wykonać taki blok własnymi rękoma mogę udostępnić CU B-)

Pozdrawiam i Proszę o pomoc, Jeżeli powielam temat proszę o zamknięcie i najlepiej nakierowanie na odowiedni :unsure: Sam nic ciekawego nie znalazłem :sad:

 

Wegorz

 

zajmuje tylko jeden slot PCI poniżej karty graficznej

>> zrodlo <<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam pomyslu...

a ja mam

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
przelutuj rdzeń :lol:

 

a tak na serio

mozesz zrobić top z plexy 20mm i odpowiednio go wyfrezować oraz spod 2mm + piny i cały blok miałby tylko 22mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, 1cm wysokosci na bloczek, troche malo. zwlaszcza ze krocce musialbys "wyciagnac" poza obreb pcb (przy projektowaniu bloku). jesli tak to blokiem musialbys objac pamiec karty, inaczej by sie gotowala. nie wiem kto Ci cos takiego zrobi za mniej niz 100zl, jezeli w ogole ktos bedzie w stanie zrobic taki bloczek. chociaz dla chcacego nic trudnego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fullcovera nie kupisz za 100 zl

 

PS nie zgadzam sie z pojeciem 100 zl - normalna cena za blok. Czy jezeli ja zaplacilem za swoj 300 zl to jestem popie... (tzn nienormalny)?

To jest cena normalna dla mnie.

Nie opłaca mi się kupować bloku o wartości 300zł jak karta kosztuje 400 B-)..... na jakiegoś gf8800 bym się skusił na taki blok :razz:

 

http://cpc.pl/blok3.php

Dzięki turbulizatorom blok może mi wystarczy :ploom: :banana:

Edytowane przez wegorz91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...