Skocz do zawartości
qb

duron 1200 ukruszony :(

Rekomendowane odpowiedzi

qrde ! :(

 

pobawilem sie w odblokowywanie mnoznika na duronie 1200 (mam glupiego ECS k7s5a :( ) i robilem to olowkiem HB :) hehe

no 3 razy probowalem i nic za 4 razem zakladam radiator ale myslle sobie ze nie bede zakladal tylko przytrzymam :) hehe

przyciskam TITTANA do plyty naciskam przycisk nagle slysze i czuje trzask pod reka !!!! :( oczywiscie jadro sie ukruszylo :( FUCK pomyslalem

plyta piknela 2 razy grafika poczatkowa sie pokazala i nagle czarny ekran :( no wiec mysle sobiue co jest zagladam pod titana a tam jadro sie ukruszylo :( wlaczam kompa jescze raz i tylko wiatraki robia jeden obrot i sie zatrzymuja :( diodda od dysku tez zaswiecala sie i zaraz gasla :(

 

no ale spox mysalem ze to bios wywalilo :) zanosze do firmy w ktorejk qpilem plyte i proca no a gosciu z serwisu mowi mi ze to plytya albo zasilacz :) hehe wiec ja mu nato ze spox i ze przyjde jutro po odbior :) hehe

a on mi mowi ze bedzie to wysylal do jakiejs hurtowni czy grzyb wie gdzie i ze to potrwa 2 tygodnie !!!!!!! :) wiec spox pomyslalem FERIE BEZ KOMPA !!!! :( wqrzylem sie nieziemsko

 

 

minelo 19 dni i zachodze do tej zgrzybialej firmy a gosc do mnie ze to nie plyta tylko PROC !!!!!! madafaka i ze nawet nie ma po co go wysylac bo gwarancji nie uznaja :) szlag mnie trafil zalalem sie potem :)

 

wiec jutro jade po nowego pieknego nieziemskiego ATHLONIKA XP 1700+

w wersji B0 i po podkladke miedziana pod RADIATOR !!!!!! :>

 

zanim zaczne go podkrecac posiedze z tydzien i sie naciesze kompem szybszym niz mam w zapasie (P166) hehe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a najleprze jest to ze k7s5a niema mozliwosci zmiany mnoznika.

jak to sie mowi ? Madry polak po szkodzie :)

 

no ale bendziesz miec 1,7 wiec niema tego zlego co by na dobre niewyszlo błehehe

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mialem podobna przygode z moim drugim z kolei Morganie 1GHz, po kilku probach odblokowania, zrobilem to co Ty, po prostu docisnalem cooler, ale ten procek juz byl ukruszony, wiec duza amplituda temperatury po prostu mi rozjebala proca :D, tego dymu sie nie zapomina (tak jak z tego 1700+ ;-)), no coz, mialem pecha ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a najleprze jest to ze k7s5a niema mozliwosci zmiany mnoznika. 

jak to sie mowi ? Madry polak po szkodzie

qrde....

wiec jak polacze te mostki na moim duraq to i tak nie podkrece bo mam ecs`a k7s5a ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

a najleprze jest to ze k7s5a niema mozliwosci zmiany mnoznika. 

jak to sie mowi ? Madry polak po szkodzie

qrde....

wiec jak polacze te mostki na moim duraq to i tak nie podkrece bo mam ecs`a k7s5a ??

niestety, na k7s5a przez mnoznik niepodkrecisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej na ECSie jest mozliwosc zmiany mnoznika jak sie na procu odblokuje moj qmpel odblokowywal i dziala ale on tez spalil D 1200 :) podkrecajac do 1666 :) i spalil proca przytrzymujac radiator i nie docisnal dobrze :) temperaturka podskoczyla i jak to sie mowi SAJGON :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EEeeeeeeeee Tam trzeba mieć szczęście jak ja :D Jakbyście zobaczyli mojego Proca jak wygląda jądro to byście sie za głowe chwyclili. Spoko mogę powiedzieć że jest obśrupany o jakieś 2-3mm z każdej strony. Wentyl był sciągany i zakładany jush jakieś 100razy a mam go pół roku. Jeszcze działa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co jest? to tylko ja nie ukruszylem durona 650 i athlona 1700+ 0,13

to nie jest filozofia dobrze zalozyc wiatrak,a reka to sie nie przytrzymuje bo te podkladki troche opor stawiaja i rowno sie tego nie przytrzyma.To nie K6-2,ze nawet bez radiatora system zaczyna ladowac i nie K5 ze przez rok bez radiatora chodzi(moj wujek to fuksiarz)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...