Skocz do zawartości
kucyk

Ghost Recon Advanced Warfighter 2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość JestemNoobem

bzdura, po prostu gra opiera się na już wtedy skopanym starym silniku jedynki, dodali trochę detali i jest taki zawias, że tylko 8800 ze względu na architekturę potrafi to ładnie pociągnąć

co nie zmienia faktu, że gra mogłaby chodzić na 7900GTX o wiele lepiej w końcu w zoptymalizowanych grach nie ma różnic pomiędzy 79GTX a 8800GTS 320MB w stosunku 1 do 4 no tak ale ty wszedzie widzisz bzdury :wink:

 

Plusk sam sobie zobacz http://www.frazpc.pl/artykuly/512/EVGA/880...0/po/raz/trzeci ile to jest średnio 7900GTX wolniejszy od 88GTS 320MB i odpowiedz na to pytanie

Edytowane przez JestemNoobem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bzdura, po prostu gra opiera się na już wtedy skopanym starym silniku jedynki, dodali trochę detali i jest taki zawias, że tylko 8800 ze względu na architekturę potrafi to ładnie pociągnąć

no własnie ze względu na architekture :wink:

 

skad to info? jakis link?

żadne info to normalna kolej rzeczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest dziwna perspektywa celowania, cos jakby byl ciagle zoom wlaczony, przez to bardzo malo na bokach widac...

Aby widok stał się bardziej naturalny, wystarczy w pliku \Ghost Recon Advanced Warfighter 2 Demo\Data\settings\renderer_settings.xml zmienić wartość wpisu na <variable name="aspect_ratio" value="1.0"/> Czym mniejsza wartość tym kamera sie bardziej oddala od broni do tyłu. Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby widok stał się bardziej naturalny, wystarczy w pliku \Ghost Recon Advanced Warfighter 2 Demo\Data\settings\renderer_settings.xml zmienić wartość wpisu na <variable name="aspect_ratio" value="1.0"/> Czym mniejsza wartość tym kamera sie bardziej oddala od broni do tyłu.

Juz za pozno, gra poszla sie kasowac. :]

Z drugiej strony, gdyby mnie do gry ciagnelo, to bym przelknal ten widok, ale jak pisalem, dla mnie nothing special...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się podoba, wkręciłem się :)

Chyba zajmie pozycję nr.2 na mojej liście, zaraz po Stalkerze.

W GRAW1 singla grałem tylko trochę bo mnie nie pociągała ale GRAW2 MP już bardziej mi podchodzi. Może też dlatego, że grałem na niej na moim starym 6600GT i chodziło to jak krew z nochalopagusa.

 

Co do wymagań to trochę jednak za wysokie 1280x1024 anizo x16 i wszystko na high to mam max 40 FPS... trochę to mało. Ale już na medium i bez aa śmiga aż miło 90 FPS. Ogólnie gram bez tego cudownego edge AA, czy jakoś tak, bo to jakiś syf - robi jakąś dziwną poświatę.

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

Mam problem. Po odpaleniu gry mam taki error:

 

rash in application version: 29276.2404

 

GRAW2 requires an up to date version of Ageia PhysX and associated DLLs. Please install latest PhysX runtime.

 

Renderer: normal

Physics : threaded

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Po odpaleniu gry mam taki error:

rash in application version: 29276.2404

GRAW2 requires an up to date version of Ageia PhysX and associated DLLs. Please install latest PhysX runtime.

Renderer: normal

Physics : threaded

Musisz z tego rara czy instalatora doinstalować oprogramowanie do PhisicX nawet jeśli takiej karty nie masz, bez tego gra Ci nie ruszy. Szukaj katalgu Ageia.

 

Sorki, że tak post pod postem ale nie wiem dlaczego taki zastój w tym temacie... a gra wymiata :)

 

Muszę się pochwalić jak koszę aż miło ludków :)

Dołączona grafika

 

Od chwili zmiany w ustawieniach oddalenia obrazu, który dał Miazga gra mi się zdecydowanie lepiej.

JA CHCĘ WAS widzieć na serwach... już Panowie !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda pingi są duże, ale jeszcze nie zdarzyło się tak aby ktoś lagował na mapie albo żeby działy się anomalia. Szczerze jeszcze nie widziałem tak dobrego MP od strony technicznej. W Stalkerze takie wysokie pingi było można odczuć w grze a tu nic, jest ok. Nie ma znikania ciał, przeskakiwania, żadnych bugów... przynajmniej ja tak mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

no to teraz tylko czekac az ktos odblokuje to w kodzie gry i bedzie mozna odpalic to samo na kompie bez geja i to jeszcze kilka fps`ow szybciej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kakoss

ale ta grafa brzydka

 

czemu nie robili na tym silniku co jest na xbox360

 

 

tylko dali jakiegos crapa od 1 nic nie zmieniono a calosc wrecz prezentuje sie gorzej

 

 

osobiscie szkoda mi czasu jaki poswiecilem i fatygi na sciagniecie tego dema

 

 

nie wspominajac o ewentualnym zakupie

 

 

graficznie to nawet odstaje od leciwego bf2

 

po tym g widac ze rynek gier pc obumiera

 

 

co im szkodzilo wydac na pc graficznie wersje z xkloca no co

 

to specjalny zabieg aby dobic pececarzy aby kupili konsolke

 

i kupuj teraz 8800 gtxa do takiego szajsu

Edytowane przez kakoss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Co jak co ale sporo w jego slowach prawdy.

 

Co do tego filmiku z Ageią, w sumie jakos mnie nie zmiazdzylo, fajne to wszystko ale za razem nie tak nieosiągalne dla zwykłych PC bez tego akceleratora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem sobie w demeczko mp i powiem , że gierka mi się bardzo spodobała. Fulika na banq sobie nabędę. Pomimo wysokich pingów tak okolo 100 to i tak żadnych lagów nie widziałem.

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę i powiem, że podobnie jak MP bardzo mi się podoba. Grafika jest bardzo ładna (ładniejsza niż w demie MP) bo trochę inne miejsce no i ten Juarez (ahh ten Juarez z Call of Juarez). Dzwięki otoczenia, mowa i muzyka na bardzo wysokim poziomie, na słuchawkach uczta dla uszu. Grywalność jak dla mnie jest rewelacyjna, czuje, że mam wszystko pod kontrolą. AI przeciwników bardzo realistyczne.

 

Jeśli chodzi o wymagania to chyba dobrze jest zoptymalizowana. Na moim 8800GTS w 1280x1024 ze wszystkim na maxa tylko bez tego obleśnego AA w grze (edge czy jak mu tam) mam od 30 do 95 FPS. Przez 90% gry utrzymuje się na 45 FPS i więcej.

 

Natomiast przy 1280x1024 ze wszystkim na maxa tylko tekstury na medium i bez AA średnio 95 FPS.

 

Tak to wygląda ze wszystkim na maxa bez AA i Ageia na normal

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Podsumowując jak widać jestem zachwycony :)

Z pewnością ten tytuł wyląduje u mnie na półce :)

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem mile zaskoczony , 1280x960 idzie spoko plynnie , fizyka przypadla mi do gustu

rzut granatem pod plot i wszystko plynnie bez szarpniec sie rozlatuje na poszczegilne deski

maly drobiazg a cieszy

Zaraz zabieram sie za testy i screeny w licznikiem fps

 

zapodajcie swoje ile komu wyciaga

 

 

Update

 

W rozdzialce 1280x960 wszystko na maxa , fizyka Normal bez AA

od 30 podczas wybuchow do max 60 fps

srednio 40 fps , przy czym smooth naprawde plynnie jak na taki framerate

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Maly blad w grafice , trupy zabitych nie zostawiaja cieni ,

wyglada to jakos tak sztucznie taki drobiazg ale w stalkerze o tym pomysleli

Kolejna rzecz to ze ta gra wyciska z GPU ostatnie soki , mojego Radka rozgrzewa

mocniej niz Stalker ktory byl dotychczas najbardziej rozgrzewajaca GPU gra.

 

Jesli jest ktos z podobnym sprzetem jak moj ale procem X2 to niech sie podzieli

testam iwydajnosci , ciekaw jestem czy gra wykozystuje 2 jaja ????

 

Ogolnie po 40 godzinach spedzonych w Stalkerze , graficznie gra sredniawka

na szczescie nadrabia grywalnoscia

Edytowane przez Bemx2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu znalazłem takie coś:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=206475059

Pisałem do gościa czy wystawi jeszcze raz i w jakim czasie po premierze będzie miał gry.Zobaczę co odpowie bo na grę jestem najarany.Szczególnie multi bo w GRAW gram non stop ale w trybie cooperative (brakowało mi tego w demo multi).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On sprzedaje w preorderze wersje polska, ktora przy dobrych wiatrach ukaze sie miesiac - dwa po premierze. Ja zamawiajac z zagranicy gre w wersji ang bede mial max tydzien po premierze :) No i bez bawienia sie z polska wersja, niedzialajace patche, etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...