Skocz do zawartości
kucyk

Ghost Recon Advanced Warfighter 2

Rekomendowane odpowiedzi

Sulaco

Specjalnie dla ciebie 1280x1024 wszystko max w opcjach co sie da ,texturt Midium nieda sie zmienic.

SLI dziala wspaniale

2007-07-20 13:23:13 - graw2

Frames: 1374 - Time: 35572ms - Avg: 38.626 - Min: 29 - Max: 48

 

2007-07-20 13:31:57 - graw2_win32_release

Frames: 2383 - Time: 32912ms - Avg: 72.405 - Min: 57 - Max: 90

popatrz na nazwe zeby sli zadzialalo

Nadal ci niedziala za dobrze SLI <_<

Jakos widze 90% wzrostu :lol2:

Edytowane przez ChrisG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Mam problem po instalacji Ghost Recon Advanced Warfighter® 2 odpalam grę. Ładuje się do połowy i nagle blue screen :( Co może być powodem.

 

Mój config:

 

E6300 2,6 GHz

Asus p5n-e SLI

2x 1GB Gelii PC 800 4-4-4-12

Galaxy 7900 gs zalman edition 610/1750

Tagan 430W

XP SP2 x86 i all poprawki

 

sterowniki do grafy 94.24

Edytowane przez wormux29

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ukonczylem GRAW 2... Hmmm... no szalu nie ma. GRAW 1 podobala mi sie znacznie bardziej. Zwlaszcza kocham momenty gdy moi ludzie na follow wcale sie nie oslaniaja, koles mi leje snajpera a reszta stoi i sie patrzy.

 

A zakonczenie to juz przykre jest, jak zwykle dzielny amerykanin poswieca sie dla sprawy i ratuje swiat :D no tak.

 

Cale szczescie MP jest w miare fajne. Ale wole stare dobre BF2.

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Act II - Get me Rosen

 

Zinfiltrowałem hacjendę, podłożyłem C4 (1 szt) pod pozostałości UH-60 znajdujące się w jednym z baraków. Nie zdetonowałem C4, nie miałem takiej opcji. Odnalazłem Rosen'a w podziemiach, wyprowadziłem wszystkich poza teren hacjendy. "Wyczyściłem" okolice extraction zone z przeciwników.

 

A ten cholerny Rosen nie wsiada do helikoptera :? O co chodzi?! :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, widocznie coś Ci się skaszaniło. Ja nie miałem problemów.

Pozostałości helikoptera znalazłeś w jednym tylko baraku? Po podłożeniu C4 mogłeś je wysadzić? Jeśli tak, to w jaki sposób aktywowałeś C4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AndyN

Bycmoze pozostal ci gdzies w okolicy jeden przyczajony delikwent

dopuki nie zabijesz ostatniego napastnika w okolicy twoj gostek nie wsiadzie do heli.

W okolicy extraction zone? To idę na poszukiwania :twisted:

 

Czy też na całej planszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie krew zalewa w końcówce misji Long Walk, gdzie trzeba zesterzlić dwa śmigłowce. Problem w tym, ze nie mam ZEUS'a,. Co prawda po długich bojach udaje mi się zestrzelić "szturmowca", ale śmigłowiec desantowy dawno temu odlatuje i kupa. Nie mogę skończyć misji. Ma ktoś pomysł co zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Carl Orff

haha ja w trakcie tej misji dalem uninstal. po prostu mialem dosc juz tej glupiej gry.

 

wrak smiglowca jest tylko w jednym baraku, wysadzic sie go nie da samemu. wybijac wszystkich na mapie i w extracton zone nie trzeba, aby frajer wsiadl do smiglowca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrak smiglowca jest tylko w jednym baraku, wysadzic sie go nie da samemu. wybijac wszystkich na mapie i w extracton zone nie trzeba, aby frajer wsiadl do smiglowca

Tylko że frajer nie chce wsiąść :mur: Drugi raz przeszedłem ten poziom i jest to samo ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multiplayer jest swietny, wreszcie otwarte mapy. Tylko calosc psuje M99, jak zwykle polowa serwera biega z ta snajperka..

 

Btw. chce ktos kupic GRAW2 ang wersje? Pomylili sie w wysylce i przyslali o sztuke za duzo wiec mam do sprzedania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M99 zabija MP. Gdzie nie wbije to polowa graczy campi gdzies po krancach mapy i czeka az cos sie ruszy. Jak mnie to dobija...

Misja z 2 smiglowcami doprowadzila mnie do 3 stadium padaczki. ZEUSA ni ma, a te 3 glupie pociski bez naprowadzania lezace w jednym budynku sa H warte, by trzeba miec ich z 20 zeby choc raz trafic w latajacy na boki smiglowiec. Ostatecznie zalatwilem je z automatu :D zabunkrowalem sie pod przejsciem pod koniec i loilem jak byly nisko nade mna. Za 99999999 razem mialem fuksa i sie udalo.

SP w GRAW 2 oceniam na -2/10, MP tak gdzies na 6/10 bo M99 i brak wymuszenia wspoldzialania zabijaja ten MP. Jak na razie najlepszy MP dla mnie ma BF2.

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej grze jest tyle bugów, że szkoda gadać. Ciągle ludzie z teamu się klinują gdzieś, dzisiaj jednemu kazałem wejść na wieżę to już nie mógł zejść z powrotem :D Fabuła też do bani, w każdej misji ten sam patent z przetrzymywaniem pojawiających się znikąd, śmigłowce, których nie da się zestrzelić itp.

 

A najlepsze jest to co na skrinie, wcześniej widziałem, że leżał RPG, a jak potem przyszedłem to zostało tylko to co na skrinie, pomimo, że go w ogóle nie brałem :mur:

Dołączona grafika

 

Jedno pocieszenie, że na sprzęcie poniżej gra chodzi idealnie w 1280x1024 w high detalach...

Edytowane przez wozaq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pare dni temu ukonczylem ta gra co prawda na x360 ale chyba wersja na pc duzo sie nie rozni no moze troche

 

i gierka bardzo mi sie podobala nie mialem zadnych problemow z AI kolegow ba nawet dobrze sie kryli i walczyli w najbardziej krytychnych sytuacjach

 

fabula denna ale rozgrywka ciekawa i zdecydowanie mniej nudna niz w starych ghstach:P

 

ps. cos mi sie jednak wydaje ze wersja na x360 jest bardziej dopracowana bo nie mialem wiekszosci problemow o ktorych tu piszecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

A wersja na x'a nie jest czasem calkiem inna? Np. nie jest to TPP? Grafika wygląda też lepiej, AI również z tego co piszesz. Jednym słowem dwie różne gry :D

 

Ja tam nie tykam się za te Advenced Warfighter'y, przynajmniej nie na PC, jakoś mnie nie ciągnie. Ale w R6: Vegas zagram jak będę tylko mógł.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przelazłem pare dni temu.

Było dużo prościej niż w jedynce, chociaż kumple nadal są idiotami i ciągle padają - największy plus to ulepszony system wydawania komend, mozna dokladnie wskazac miejsce przy rozkazie "move" a nie jak w graw1 - każesz im schować się za ścianą budynku to rozstawiaja sie co 20 metrow na środku ulicy :P

W jedynce chodzilem tylko ze Scar-L, a w dwojce hk416/m14/ten karabin beretty (z celownikiem w kształcie rombu). Pistoletu użyłem chyba tylko raz w całej grze. Dobra gra ogólnie, teraz jade w Armed Assault które wciąga jak heroina :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

playing GRAW 2 with no physx card, but with effects!

 

nice little work around i found (bound to have been found before, sorry if repost)

 

and here is where the file is in xp:

 

the file to edit is here:

 

C:\Program Files\Ubisoft\Ghost Recon Advanced Warfighter 2\Settings\profiles\(your name)\settings.xml

 

and there are 2 lines to change, they are:

 

<has_physx value="false" />

<physics value="0" />

 

change them to 'true' and either '1' for high physics or '2' for extreme

 

with a Q6600 @ 2.7ghz, i notice no slow down whatsoever with the physx set to extreme

 

more and more reason to not go physx

ageia ?? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pare dni temu ukonczylem ta gra co prawda na x360 ale chyba wersja na pc duzo sie nie rozni no moze troche

Oj nie, wersja na xO to praktycznie zupelnie inna (duzo lepsza) gra.

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem wczoraj w demo i jestem pozytywnie zaskoczony. W porównaniu do jedynki są widoczne zmiany na lepsze. Gra jest intuicyjna, jakoś wszystko chodzi tak...miękko? Nie wiem jak to określic. No i jak wygląda!!!! Dla mnie bomba. Na razie grałem bez większego przygotowania czyli poszedłem, wytłukłem kolesi i tyle. Ale wyczytałem że jest świetnie rozwinięte planowanie. Mapa taktyczna jest mocno rozbudowana. Gra znacznie bardziej przypomina mi pierwszy Ghost Recon co dla mnie jest atutem tej gry. Jedynke przechodziłem kilka razy. Oczywiście gra dla ludzi lubiących taktyczne zabawy a nie biegnie z bronią.

Co do różnic PCvskonsola. Nie grałem na konsoli ale wyczytałem że różnic jest naprawdę bardzo dużo na kożyść pieca właśnie. Przedewszystkim opcje taktyczne są znacznie lepsze na piecu nić na konsoli.

Musze zakupic i pograć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam problem przechodze druga misje Recon to force. i gdy wyświetlają mi sie pod koniec statystyki to czemu nie ma opcji continue game lub next mission tylko jest sam odnośnik do main menu.CO JEST GRANE?? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...