Skocz do zawartości
kucyk

Ghost Recon Advanced Warfighter 2

Rekomendowane odpowiedzi

W przypadku GRAW nie da sie wlaczyc AA, gdyz zastosowali zupelnie inny HDR, ktory wyklucza wlaczenie wygladzania krawedzi.

 

Bardzo to nie przeszkadza, zwlaszcza przy wyzszych rozdzielczosciach, ale zawsze znajda sie purysci grafiki ;)

No to widzę chłopakom z UBI się baaardzo chciało zrobić dobrą grę.

 

@dkossecki tu raczej chodzi o brak chęci programistów niż brak mocy sprzętu. Wiesz zawsze można mieć Quad Core caaałe 4 rdzenie WOOW!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dkossecki tu raczej chodzi o brak chęci programistów niż brak mocy sprzętu. Wiesz zawsze można mieć Quad Core caaałe 4 rdzenie WOOW!!!

Progamisci to jedna sprawa fakt zgodze sie z Toba. Nie rozumiem co masz na mysli w kwesti sprzetu. Odnosnie Quad Core i 4 rdzeni to pieknie :) Przeczytales co napisalem wczesniej ? To rozumowanie pt. " Co ma piernik do wiatraka ?" WOW !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Progamisci to jedna sprawa fakt zgodze sie z Toba. Nie rozumiem co masz na mysli w kwesti sprzetu. Odnosnie Quad Core i 4 rdzeni to pieknie :) Przeczytales co napisalem wczesniej ? To rozumowanie pt. " Co ma piernik do wiatraka ?" WOW !!!

Bo wyskoczyłeś z tym całymi 3ma rdzeniami jakbyś uważał, że na PC mocy na łądną grafikę nie starczy. Co przy Quad Core, 4GB ramu i nie długo premierze R600 brzmi dziwnie. Po prostu UBI znalazł tani sposób na gry. Nie dość, że zrobienie gry na PC jest kilkukrotnie tańsze niż na konsole to dodatkowo UBI odpiepr** fuszerkę.

 

PS. wiele już osób widziałem które chwalą się tymi 3ma rdzeniami a w dodatki mnożą, 3,2x3 i im 9,6Ghz wychodzą :mur: ale ty do nich nie należysz chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo wyskoczyłeś z tym całymi 3ma rdzeniami jakbyś uważał, że na PC mocy na łądną grafikę nie starczy. Co przy Quad Core, 4GB ramu i nie długo premierze R600 brzmi dziwnie. Po prostu UBI znalazł tani sposób na gry. Nie dość, że zrobienie gry na PC jest kilkukrotnie tańsze niż na konsole to dodatkowo UBI odpiepr** fuszerkę.

 

PS. wiele już osób widziałem które chwalą się tymi 3ma rdzeniami a w dodatki mnożą, 3,2x3 i im 9,6Ghz wychodzą :mur: ale ty do nich nie należysz chyba.

Ok zle sie zrozumielismy. Wyskoczylem z tymi 3 rdzeniami w momencie gdy napisales, ze obcieli detale bo druga generacja proca z x36 nie da rady. Tylko o to mi chodzilo. Co do grafiki i cpu to zgadzam sie z Toba, dzisiejsza generacja konsol w stosunku do poprzedniej nie ma takiej juz przewagi nad PC. Mozna powiedziec, ze to przeszlosc biorac pod uwage jaka zmiana nastapila w sprzecie PC w ostatnich latach :)

 

Co do kwestii finansowej to niestety fuszerka jest zapewne ale u podstaw tego lezy niestety ryzko finansowe i skala piractwa na platformie PC. Te czynniki maja dosc hamujacy wplyw. Oczywiscie mozna powiedziec, ze konsole i rozne flashowanie i chipy robia swoje ale jest to na mniejsza skale.

 

Kolejna rzecz to liczba sprzedazy danych tytulow na PC i konsole. Niestety dla firm konsole to niezly interes gdzie sprzedaz liczy sie w milionach egzemplarzy. Oczywiscie na PC znajda sie takie tytuly ale mozna je policzyc na palcach dwoch rak zapewne :)

 

Mozna by polemizowac i dyskutowac w nieskonczonosc. Poprostu, zle sie zrozumielismy.

 

PS. Nie mnoze, nie dodaje czy tez dziele taktowania zegarkow :) JEst to calkowicie pozbawione dla mnie sensu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do kwestii finansowej to niestety fuszerka jest zapewne ale u podstaw tego lezy niestety ryzko finansowe i skala piractwa na platformie PC. Te czynniki maja dosc hamujacy wplyw. Oczywiscie mozna powiedziec, ze konsole i rozne flashowanie i chipy robia swoje ale jest to na mniejsza skale.

Akurat gry do sieci potrzebują CDkey. Więc według Ciebie każdą gre można spie*** bo i tak połowa ukradnie a ta druga połowa niech za nich cierpi?

 

A na PC to się w milionach nie sprzedają? Ta lista i tak nie jest pełna bo brakuje min Far Cry który sprzedał się też w milionach no i sprzedaż przez STEAM tam też chyba nie jest brana pod uwagę.

 

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_best-...ideo_games#PC_2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat gry do sieci potrzebują CDkey. Więc według Ciebie każdą gre można spie*** bo i tak połowa ukradnie a ta druga połowa niech za nich cierpi?

 

A na PC to się w milionach nie sprzedają? Ta lista i tak nie jest pełna bo brakuje min Far Cry który sprzedał się też w milionach no i sprzedaż przez STEAM tam też chyba nie jest brana pod uwagę.

 

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_best-...ideo_games#PC_2

Dobra ja koncze dyskusje bo widac, ze to tylko strata czasu. Obstajesz zaparcie przy swoim i bedziesz lapac mnie za kazde slowo. Nie ma to zadnego sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra ja koncze dyskusje bo widac, ze to tylko strata czasu. Obstajesz zaparcie przy swoim i bedziesz lapac mnie za kazde slowo. Nie ma to zadnego sensu.

dawno powinienes sobie dac spokoj, z tym typem nie pogadasz, juz zatrolowal na bana na pierwszym koncie, teraz pracuje na drugiego, kwestia czasu

on nie potrafi tego zrozumiec, ze to ze gra jedzie na starym engine to nie wina lenistwa programistow tylko $$$ tylko i wylacznie ktore mozna by zainwestowac, tylko po co, takimi prawami kieruje sie caly rynek koszty produkcji/podaz/zysk - dla niego to jest niepojete, no bo przeciez steam cos tam sprzedal :)

ma jakies kompleksy na punkcie x360 (vel.jego wypowiedz z 3 rdzeniami) ktore wnosi nawet do tego tematu i ogolnie ze za wszystko na x360 trzeba placic, a malo co mozna ... ukrasc, zal dupe sciska...

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra ja koncze dyskusje bo widac, ze to tylko strata czasu. Obstajesz zaparcie przy swoim i bedziesz lapac mnie za kazde slowo. Nie ma to zadnego sensu.

Za wydanie porządnej konwersji UBI i tak dobrze by zarobiło. Za wydanie bubla też zarobi ale muszą się liczyć z tym, że gorszą grę kupi mniej osób. Odniosłem wrażenie, że według Ciebie gry muszą sprzedawać się w milionach by na nich można było zarobić i na PC sprzedają się o wiele gorzej niż na X36. Nawet jeśli taki GRAW sprzedał się gorzej na PC to patrz na to, że jest to konwersja na którą trzeba poświęcić o wiele mniej czasu i prac jak na robienie nowej gry na X36 przez co zwrócenie kosztów konwersji nie jest tak duże jak nowej gry.

 

PS a "następca procesora" to i tak chodziło o "procesor graficzny". ATI tak nazwało R600 jako drugą generację procesora (graficznego) z Xboxa 360.

 

@Poca ja tu grzecznie. Nie wyzywam nikogo od trollów i nie piszę sobie lolów tak dla zabawy. Lecą argumenty a nie tylko śmiechy.

 

@kucyk... powiedział ten co kupuje każdą gre na PC. Patrz na siebie a później oceniaj innych. "to ze gra jedzie na starym engine to nie wina lenistwa programistow tylko $$$ tylko i wylacznie ktore mozna by zainwestowac, tylko po co" Tylko po co to nie jest lenistwo? A patrzysz na to, że lepszy produkt= większa sprzedaż? Taki BF2 sprzedał się w ponad 2mln GRAW2 mógłby być dla niego konkurencją ale nie będzie. Ubi zadecydował zrobić szybki hajs ( nie koniecznie większy) na lipnej konwersji. Jakie kompleksy? ( no tak uważasz mnie przecież za wielkiego anty-xbox fana posiadającego konsolę MS) Jak nie zrozumiałeś o co chodziło to powiem, że programiści na PC mają wystarczająco mocy na takiego GRAW2 jak na X36 ale jak widać nie zamierzają jej wykorzystać. No to teraz pokaż jak z Tobą można pogadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za wydanie porządnej konwersji UBI i tak dobrze by zarobiło. Za wydanie bubla też zarobi ale muszą się liczyć z tym, że gorszą grę kupi mniej osób. Odniosłem wrażenie, że według Ciebie gry muszą sprzedawać się w milionach by na nich można było zarobić i na PC sprzedają się o wiele gorzej niż na X36. Nawet jeśli taki GRAW sprzedał się gorzej na PC to patrz na to, że jest to konwersja na którą trzeba poświęcić o wiele mniej czasu i prac jak na robienie nowej gry na X36 przez co zwrócenie kosztów konwersji nie jest tak duże jak nowej gry.

 

PS a "następca procesora" to i tak chodziło o "procesor graficzny". ATI tak nazwało R600 jako drugą generację procesora (graficznego) z Xboxa 360.

Jak chcesz podyskutowac to PM bo to juz zupelnie nie na temat odnosnie tego topicu. Zreszta wiekszosc rzeczy napisanych teraz w twoim ostatnim poscie jest bezsensu niestety...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jest jakieś halo na temat jakie to będzie miało wymagania sprzętowe? Cieszyłbym się jeśli podobne do 1 części. Tamten silnik nawet na moim dziadziu jakoś chodził ;] A z tego co czytam, to silnik się nie zmienił.

 

Pobiorę demo i zobaczę, ale to niby MP demo.

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG. Włączyłem i na starcie stwierdził, że mam zły sterownik do grafy (mam najnowsze catalysty). Dobra, daje opcje. No i tekstury max jakie mogę dać to low Oo. Hmm, no co jak co, ale wygląda to gorzej jak GRAW 1 :/. Wiem, że MP, że demo i mam archaiczną kartę, no ale żeby wyglądało gorzej jak GRAW 1 :/. Mam nadzieję, że full da mi więcej opcji graficznych, bo w tym demie jest ich zaledwie kilka. Z czego tekstur nie mogę zmienić, bo za każdym razem przestawia mi sam na low.

 

Zobaczę czy gdzieś w pliku tego na siłę nie ustawie ;]

 

EDIT: poustawiałem sobie w pliku i teraz wygląda jak GRAW a nie jak jakiś duke nukem ;]

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szawel

Nic dziwnego ze na karcie ze 128MB Ramu nie da rady ustawic textur na high

To samo pewnie dotyczy jakichs tam opci graficznych , niestety dzis to Radek 800 256MB Ramu

to chyba absolutne minimum do gier .

 

Wlasnie sciagam demko ,za godzine bedzie testowanko

jesli grafika nie bedzie lepsza niz w jedynce to bede na nich psy wieszal .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku fajny filmik i muzyka.Jeżeli chodzi o dzwięk to chyba go poprawili.Lepiej wyrazniej słychać wybuchy i strzały.Jak gość strzelał obok mnie to o mało uszu mi nie rozwaliło.Graficznie to efekt pustynny znany z jedynki ale chyba lepszy bo jakby ciemniejszy,wyrazniejszy,ostrzejszy.Gra ustawiła mi się tak samo jak jedynka.dość wysoko jak na moją kobyłe przeważnie medium i high.Ale poustawiałem tradycyjnie wszystko na maxa i działa ładnie w 1024x768.Tradycyjnie tekstury na medium bo na maxa to znowu należy pogrzebać w pliku ini.Są nowe giwery.Celowanie jest trochę utrudnione jest większy odrzut.Gra się ładnie i dość płynnie.Mapy dość duże.Jak stałem na górze i celowałem w gościa to był tak daleko,że ledwo go było widać.Mapa z demo to teren pustynny z chatkami ,płotami,oponami itp.Można podnosić porzucone giwery.

Jak gracie w 1024x768 (ja tak gram z uwagi na zdziadziały sprzęt) to rozgrywka będzie dość płynna.W multi miałem włączony firewall,antywirus i jakieś duperele.W zależności od momentu w grze wybuchy itp miałem od 20 do 40 fps.Może trochę mało jak na multi ale jakbym zjechał z ustawieniami to pewnie będzie lepiej.Grałem około godz.Bardzo wciąga

Ogólnie podoba mi się bardzo.A najbardziej to,że nie ma większych wymagań od jedynki jak to ma miejsce z innymi tytułami.

Pewnie powydają jakieś patche i będzie jeszcze lepiej.Demo już spatchowane-ale nie wiem co to daje.

Tłok na serwerach się zrobił :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako ze ostatnio grywamw Stalkera i BF2

To w tym demku naprawde dziwnie mi sie chodzilo , i z tym zoomem ( Fov ) tez nie tak jak jakos :/

Wszystko na max ponad 50 fps ,czyli nie jest zle

ale extra detali tez ni widu :{

 

chcialbym sobie sam server postawic aby na spokojnie mapy polookac

ale co uruchomie server to po paru sekundach wywala monit ze jakas grupa wygrala

i wychodzi do menu wyboru teamu :/

moze ktos wie jak odpalic demko zeby na spokojnie sobie pozwiedzac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest dziwna perspektywa celowania, cos jakby byl ciagle zoom wlaczony, przez to bardzo malo na bokach widac...

Mam dokładnie to samo wrażenie, to samo było w 1ce ale w tym chyba nawet gorzej.

Myślałem, że ta gra będzie lepsza od 1 i ładniejsza, niestety tak nie jestl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrde Panowie jak to jest mozliwe ze na Core 2 Duo z 8800 GTS 320MB mam w tej grze w rozdzialce 1280x1024 z 16xAF uwaga 120 FPS czasami 130 a na drugim komputerku Venice 3,2 @ 4,0 i 7900 GTX !!!! w rozdzialce mniejszej 1024x768 i AFx4 mam 25 -40 FPS. Czyste systemy najnowsze stery ale roznica %$##@!! to jest chore !! czyzby gra wykorzystywala super te dwa rdzenie bo grafa napewno az tyle nie daje - cudown nie ma. wszystko ustawione na 7900 GTX mialem na medium. Czy ktos moze potiwerdzic ten marny wynik ??

Edytowane przez Avatar25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie po zmianach w pliku to wygląda jak GRAW 1 i chodzi jak GRAW 1. Jak dla mnie to by mógł być expansion do 1 części :D

Czyli bez AA i na medium da sie pograć w 1024, a że nie widzę połowy efektów... no trudno. Gram bo fajna taktyczna gra, a nie dla oczopląsów. Jak se wreszcie sprawie nowy piec to zobaczę :D

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Straszną bolączką takich gier jest to, że niby są taktyczne, a każdy i tak gra jak mu się podoba. Jak dla mnie powinno być to jakoś usystematyzowane, a nie jak widzę na necie. Każdy biegnie jak mu się podoba, 0 zgrania, 0 taktyki. Ludzie lecą "na pałę" jak w jakimś unrealu. Albo pomykają środkiem drogi prosząc się o "zdjęcie". Pod tym względem jednak wole BF - wiem kto dowodzi i co w danym momencie trzeba robić. Gdzie lecieć z posiłkami, a gdzie poprosić o nalot.

Idealne nie jest porównanie jej do BF, bo jednak tu jesteśmy małą elitarną jednostką, a BF to raczej już regularna wojna, ale trochę zgrania i taktyki by się tu przydało. Chociaż nie powiem, singla na pewno przejdę.

 

P.S. Porównując do GRAW 1... w GRAW 2 szału ni ma.

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrde Panowie jak to jest mozliwe ze na Core 2 Duo z 8800 GTS 320MB mam w tej grze w rozdzialce 1280x1024 z 16xAF uwaga 120 FPS czasami 130 a na drugim komputerku Venice 3,2 @ 4,0 i 7900 GTX !!!! w rozdzialce mniejszej 1024x768 i AFx4 mam 25 -40 FPS. Czyste systemy najnowsze stery ale roznica %$##@!! to jest chore !! czyzby gra wykorzystywala super te dwa rdzenie bo grafa napewno az tyle nie daje - cudown nie ma. wszystko ustawione na 7900 GTX mialem na medium. Czy ktos moze potiwerdzic ten marny wynik ??

Po prostu nowe gry pisane sa pod architektore seri 8,seria 7 idzie na bok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bzdura, po prostu gra opiera się na już wtedy skopanym starym silniku jedynki, dodali trochę detali i jest taki zawias, że tylko 8800 ze względu na architekturę potrafi to ładnie pociągnąć

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...