Skocz do zawartości
kucyk

Ghost Recon Advanced Warfighter 2

Rekomendowane odpowiedzi

st1ch to jak byś mógł to podrzuć mi save do 3 misji. wrzuc na sendscape albo filefactory.z góry dzieki.

wolalbym maila jak bys podal :>

 

 

EDIT: Ok, za dlugo czekac bede na maila :>.

 

Oto save'y do 3 misji :P.

1. Rozpoczecie misji: http://www.sendspace.com/file/giejsk'&...com/file/giejsk

2. Pierwszy cheackpoint: http://www.sendspace.com/file/1cu6gr'&....com/file/1cu6g

Edytowane przez st1ch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

david0@vp.pl tam jest zero

Post wyzej :P - odswiez :).

 

Zahostowalem juz na serwie tych stronek co podales, oraz wyslalem mailem do Ciebie :P.

 

Takze mam nadzieje, ze pojdzie Ci teraz, moze bug akurat w tej misji...

 

Ale ja to teraz mam sciane przed soba :mur:.

Jestem w III akcie - the last stand, wyskakuje z helikoptera, a moi kolesie gina jak juz padna na ziemie, bo most jest obstawiony 2 ck-m'i, i 6 kolesiami z karabinami i wszyscy do nas nawalaja, chyba z 6 razy probowalem gdzie kolwiek sie ruszyc i doopa, no to wkoncu wzialem sobie snajpke :), wszystkich wyciachalaem, ale oczywiscie albo sam szedlem, albo z kolesiem jednym z teamu. A potem bombardowanie, o ja pierdziele, potem juz pestka zniszczyc helikopter (tyle juz ich bylo ze juz pestka - na pocztaku ogromny strach :>), no i biegne/ide mostem i zawsze skas mnie snajper sciagnie, a idz Pan w ... [...]. Teraz obczajam, chowam sie za autobusem kolo kola, klade sie i szukam GPS'em (TAB), i sobie przyblizam maksymalnie, i szukam kolesia, ale jak narazie bez skutku...

 

Gra jest trudna nie powiem, ale wciaga najgorsze jest zniechecanie mnie jak czegos nie moge kilka razy przejsc... W koncu sobie zmienilem poziom na moscie (The last stand misja) na Normal, bo gralem od poczatku na Hard'zie, ale ciezko, oj ciezko bylo, powiem ze AI sie nie rozni szybkoscia, czy czasem reakcji, ale uszkodzenia, ja oczywiscie jeden strzal oddam i Oni leza (takz samo jest na innych poziomach), ale jak Oni raz trafia to ja tez leze :P.

 

Takze gra wymiata, jak mi sie juz znudzi to akurat wyjdzie CoD, czy Crysis, czy MOH:Airborne, takze zyc nie umierac, oto motto na dzis :D.

 

EDIT: Znalazlem fajny poradnik w celu dowiedzenia sie ile jest misji. W sumie jest az tak szczegolowy ze z gry nie bylo by zadnych przyjemnosci, jest krok po kroku (no bo w koncu to poradnik), ale chodzi mi o info, iz jestem juz w ostatniej misji :o, jest niezle trudna a po przejrzeniu zdjec widac, ze naprawde bedzie trzeba tam sie nameczyc ...

Edytowane przez st1ch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

st1ch sory że tak późno odpisuje ,dzieki za save .Narazie włączyłem ta misje z 3 save i działa przeszłem 3 misje i normalnie było next mission wiec jestem w 4.Jak będe miał jeszcze problem z saveami to będe pisał:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam problem przechodze druga misje Recon to force. i gdy wyświetlają mi sie pod koniec statystyki to czemu nie ma opcji continue game lub next mission tylko jest sam odnośnik do main menu.CO JEST GRANE?? :blink:

Mialem to samo ale zalatalem gre i zaczolem od poczatku na normal bo na hardzie bylo za ciezko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem to samo ale zalatalem gre i zaczolem od poczatku na normal bo na hardzie bylo za ciezko

Możesz dać link do tego patcha?

 

Ten koleś nie wsiadł mi do helikoptera (pisałem o tym problemie wcześniej), zacząłem grać na save'ach zapodanych w tym wątku. I utknąłem w innym miejscu. Nie potrafię odeprzeć ataku, który następuje po tym jak drugi team ląduje na dachu budynku i dokonuje jego przeszukania.

 

Jak rozstawić obronę żeby przetrwać atak wroga?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://gry.gery.pl/pc/tomclancysghostrecon...chv100v102.html

 

Ewentualnie mozesz poszukac na zagranicznym serwerze.

Dzwiek jest normalny w intrze po tej lacie

 

Wlasnie skonczylem wczoraj, jedynka podobala mi sie bardziej, wydaje mi sie ze eksplozje byly duzo lepsze w jedynce.

Edytowane przez mmmaaarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pewien problem a mianowicie chodzi o helikopter <_< , nie chce przylecieć, zabiłem już wszystkich na planszy a on nie reaguje na moje polecenia. Jestem na planszy ACT 2 : Get me rosen

 

Podaje screny z miejsca w którym się znajduję:

 

01

02

 

Chyba, że trzeba jakiś rozkaz wydać i on wtedy po nas przyleci ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że trzeba jakiś rozkaz wydać i on wtedy po nas przyleci ?.

Uwolniłeś Rosen'a?

Podłozyłeś C4 po pozostałości po Blackhawku, które znaleźć można w jednym z budynków?

 

To teraz musisz ruszyć d*** do czekającego Blackhawka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwolniłeś Rosen'a?

Podłozyłeś C4 po pozostałości po Blackhawku, które znaleźć można w jednym z budynków?

 

To teraz musisz ruszyć d*** do czekającego Blackhawka

Nie, żadnego C4 jeszcze nie podłożyłem, zaraz biegnę wysadzić budynek i wskakuje do śmigłowca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, żadnego C4 jeszcze nie podłożyłem, zaraz biegnę wysadzić budynek i wskakuje do śmigłowca :)

Lol, podkladasz 2 bomby, ratujesz zakladnika, nie uciekasz glowna ulica tylko tylami, bo na glownej stoja jeepy z rebeliantami, i czekaja na Ciebie.

Idziesz od tylu, rozwalasz 5 rebeliantow, czekajacych pod Twoim smiglowcem, wskakujesz -> end

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol, podkladasz 2 bomby, ratujesz zakladnika, nie uciekasz glowna ulica tylko tylami, bo na glownej stoja jeepy z rebeliantami, i czekaja na Ciebie.

Idziesz od tylu, rozwalasz 5 rebeliantow, czekajacych pod Twoim smiglowcem, wskakujesz -> end

Eeee?

DWIE bomby? Czemu dwie? Gdzie je podkładać?

 

To może wytłumaczenie dlaczego ten mój pajac nie chce wsiąść do helikoptera??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem całość :D

 

W misji z Rosen'em miałem problem gdyż rozkazy członkom drużyny wydawałem tylko i wyłącznie po przełączeniu na widok mapy taktycznej. Nie mogłem skorzystać z rozkazu "follow me" dostępnego z "menu kontekstowego" otwieranego w trakcie rozgrywki.

 

Ostatnia misja i ten most .... Szczególnie gdy nie ma się snajperki .... Ale jakoś się udało.

 

A mnie się ta gra podobała ...... :)

 

Mnie krew zalewa w końcówce misji Long Walk, gdzie trzeba zesterzlić dwa śmigłowce. Problem w tym, ze nie mam ZEUS'a,. Co prawda po długich bojach udaje mi się zestrzelić "szturmowca", ale śmigłowiec desantowy dawno temu odlatuje i kupa. Nie mogę skończyć misji. Ma ktoś pomysł co zrobić?

To ta misja na zaporze wodnej? Śmigłowce nadlatują z południa kanionem rzeki?

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Rozstaw ludzi z teamu pod osłoną budynku w odstępach żeby jedna rakieta nie zabiła wszystkich. Co najmniej jeden z teamu musi mieć zeusa. Jeden śmigłowiec strącasz sam. Następnie drugi oswietlasz (czerwony romb) i z menu kontekstowego (sprawdź w klawiszologii pod którym klawiszem go masz) wydajesz drużynie rozkaz by strąciła drugi helikopter. Po chwili (czasem irytująco długiej) powinni go strącić
Edytowane przez AndyN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasiadłem do tej giery z sentymentu do jedynki ghosta. Gra jest pełna przerażających nonsensów, których nie poprawili od czasu pierwszego ghosta. Wytrzymałem nerwowo do drugiej misji... do momentu jak zauwazyłem Meksów pojawiających się na środku ulicy ( teleport a'la Star Treku ) i podziękowałem tej grze za współprace. Jak dla mnie GRAW 2 to krok w tył w stosunku do GR. Grafika nieszczególna dlugo ładujące się mapki... koszmar radze omijać szerokim łukiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ta gra (zarówno część pierwsza jak i druga) rozczarowała. Naoglądałem się filmików z Xboxa 360 i miałem ogromną chęć zagrać w tą gierkę. To co zobaczyłem podłamało mnie lekko - to zupełnie inna, o wiele słabsza gra. Grafika, perspektywa, efekty, klimat - miałem nadzieję, że przy drugiej części developer pójdzie po rozum do głowy i zrobi porządną konwersję - nic z tego. Szkoda, że na PC nie można zagrać w tą grę w takiej wersji jak na konsolach. Nic to, trzeba chyba zainwestować w TV LCD i konsolkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko właśnie przeszłem ostatnią misje "last stand" i mam troche dziwne zakończenie a właściwie to brak :).Gdy oznaczam rakiete to mam 30 sekun na ucieczke ale to jest chyba nie możliwe,mija 30 sek i następuje eksplozja. Nie ma żadnej pokazówki ani nic dosłowanie i pokazuje mi ekran z podmsumowaniem(tak jak po przejściu każdej misji). i retun to main menu.

 

CZY TAKIE JEST ZAKOŃCZENIE GRY CZY JEDNAK COŚ ŹLE ROBIE?????? prosiłbym o odpowiedz.,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko właśnie przeszłem ostatnią misje "last stand" i mam troche dziwne zakończenie a właściwie to brak :).Gdy oznaczam rakiete to mam 30 sekun na ucieczke ale to jest chyba nie możliwe,mija 30 sek i następuje eksplozja. Nie ma żadnej pokazówki ani nic dosłowanie i pokazuje mi ekran z podmsumowaniem(tak jak po przejściu każdej misji). i retun to main menu.

 

CZY TAKIE JEST ZAKOŃCZENIE GRY CZY JEDNAK COŚ ŹLE ROBIE?????? prosiłbym o odpowiedz.,

Takie jest zakonczenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deek

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
A zszedłeś na sam dół i oznaczyłeś rakietę tak by mogła być zbombardowana?

 

Jeśli wszystko dobrzez zrobiłeś powinieneś zobaczyć animację jak wybiegasz z podziemi mając eksplozje za plecami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...