Skocz do zawartości
Camis

Tp Znosi Limity W "neostradzie Tp"

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem ze strefy numerycznej 062.

I muszę przyznać że jakiś większych problemów z neo nie mam.

Może oprócz tego że ciężko jest osiągnąć transfer rzędu 60kb/s, najczęściej mam coś koło 50-55kb/s. Neo 512

 

Czy to jest powodem do reklamacji??

 

Co do pongów to mam takie:

 

post-104975-1170687096_thumb.jpg

 

Myślę że są w normie.

 

Co do Neti, Gls to mogę mieć jakoś od 1 marca. A umowę o neo mam do końca roku. :mur:

 

Jak zmienię na netie, gls to czy też będzie mi tak brakować trochę tego transferu jak teraz, czy powinno być w porządku?

EDIT:

 

@wlacha skąd jesteś?

 

 

 

Jestem z Kępna na południu wielkopolski. To co że masz umowę do końca roku możesz ją zerwać ja tak robię najwyżej trochę będę bez neta chociaż sam nie wiem czy wytrzymam :) MOJA PRĘDKOŚĆ W TYM MOMENCIE TO 72 kb

Edytowane przez wlacha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie trochę będę bez neta...

U ciebie też netia od 1 marca?

 

 

też właśnie ale chciałbym to GTS umowę mam już gotową o rezygnacje wuja mi wysłał z NETI wystarczy wpisać dane i gotowe:) jutro idę zanieść :)

 

tak od 1 marca

Edytowane przez wlacha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GLS też o ile się nie mylę od 1 marca będzie.

I co będziesz pól miesiąca bez neta?

A co do limitów w neo to macie jeszcze od nich zakładkę? Bo ja mam cały czas...

 

 

nie wiem jak to będzie bo oni mogą wyłączyć neostrade z dniem 15 luty bo do 14 można zrywać umowę albo dopiero z kolejnym cyklem rozliczeniowym więc wtedy wyjdzie że pod koniec lutego jutro się dowiem w punkcie TP

Jakie zakładki??

Edytowane przez wlacha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu!!! Jesli sa nadal te limity to pomorduje tych z tepsy!!! Ale pisali w wyborczej na pierwszej stronie ze tpsa zniosla limity i na necie i na oficjanej stronie to chyba zdieli.... Bo jak nie to :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahh te literówki. :)

To jak mógłbym się prosić to napisze mi jutro co się tam dowiedziałeś w tym telepunkcie.

A co do zakładek to chodzi mi o to czy wam nalicza transfer jeszcze?

U mnie zatrzymało sie na 2 lutym...

Może przez te popołudniowe lagi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu!!! Jesli sa nadal te limity to pomorduje tych z tepsy!!! Ale pisali w wyborczej na pierwszej stronie ze tpsa zniosla limity i na necie i na oficjanej stronie to chyba zdieli.... Bo jak nie to :mur:

A dlaczego by mieli nie zdjąć?! Trochę wiary... informacja jest na oficjalnej stronie TPSA, w infolinii też mówią, że nie ma limitów, gazety o tym piszą, ludziom, którzy przekroczyli limit nie przycina... Czego jeszcze chcecie żeby uwierzyć?! :?

I nie przejmować się paroma kolesiami na neostrada.info, którzy podobno już mają informację o powrocie limitów, albo o tym, że nie znieśli... :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Którzy są pewnie albo z Netti opłacani albo są niedoinformowani albo po prostu chcą tepsie przysrać za całokształt twórczości ( jakoś się im nie dziwię , że mają powody TP nie lubić :) ) P.S. U mnie tepsa zyskała za te zniesienie limitów . Bo jak to ktoś powiedział " Człowiek uczy się całe życie ale przynajmniej na starość jest mądry " ( wiem , że nie wszyscy , ale TP zmądrzało )

Edytowane przez mortar2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahh te literówki. :)

To jak mógłbym się prosić to napisze mi jutro co się tam dowiedziałeś w tym telepunkcie.

A co do zakładek to chodzi mi o to czy wam nalicza transfer jeszcze?

caly czas zlicza

i pewnie zliczac bedzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zliczać było i będzie. Wiedzeć to będziecie póki nie zdejmą tego z strony panelu, ale i tak bedzie zlczać. System jest tak zbudowany ze zlicza. Tepsa wywalila tylko jeden skrypt:

 

if (ilość ściągniętych danych > limit)  {   cout << "Limit przekroczony";   set.speed.max(32kb);  }

;P ;P ;P

Edytowane przez igomako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś miał sławetną "640-tke" kiedys to tez liczylo w panelu więc nie widze sensu aby panikować.Skoro jest oficjalne potwierdzenie to już tego nie zmienią inaczej konkurencja by ich zniszczyła.Już teraz tłumy ludzi przeszło albo przechodzi do Neti. A jeśli kots powie że miało być tez darmowe przyspieszenie do 1Mb na początku roku to pwoiem tyle że to niestey nie było oficjalnie potwierdzone i wyszło jak wyszło. Dlatego cieszmy się że nareszcie TP poszła po rozum do głowy i nas użytkowników uszczęsliwiła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja miałem 640tkę kiedyś i owszem panel zliczał dane. teraz mam 2mbity i zobaczcie na mój panel (dołączony obrazek), dlaczego nadal jest tam "limit podstawowy"?

 

a tak na marginesie Netia 1mb już niedługo :) (umowę mam właśnie w łapkach i podpisuje tylko muszę ją jeszcze jutro odesłać)

post-111721-1170780314_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajebiscie. Banda maniakow znowu siadze na mula i torrenty i bedzie dramat. Zreszta niewiem jak u was ale u mnie pingi juz sie s[ciach!]lily. Gratulujemy tepsie. Powinno [ciach!]a limity trzymac na poziomie 5GB/miesiac moze by sie chalota nauczyla korzystac z sieci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz mam 2mbity i zobaczcie na mój panel (dołączony obrazek), dlaczego nadal jest tam "limit podstawowy"?

I CO Z TEGO? !!

 

Dołączona grafika

 

Zobacz na moja date wygasniecia umowy...

 

A ja powiem I CO Z TEGO?

 

Boze litosci z tymi limitami ludzie. Juz tego czytac sie nie da :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość seraf

Chcialem wyprostowac pare mitow.

1. licznik limotow byl od kiedy tp je wprowadzilo nawet u userow 640.

2. Limity beda juz na zawsze zniesione jak w heya :-)

3. Uslugi TP ida w strone 3 pak - tv,voip,internet.

4. Tp bedzie pierwsza siecia gdzie czlowiek majacy voip bedzie mogl rozmaiwac video z kims kto ma zwykly telefon komorkowy 3g.

5. Za 1.5 miesiaca (lub wczesniej nie moge tego podac) wejdzie nowa oferta bijaca cenowo konkurencje.

6. Sprawa par kabli i ich jakosci to prawda, tp nie odda za darmo swoich najlepszych.

7 Reklamacja w netii w sprawie technicznej na kablach tp jest nie mozliwa. Sklada sie ja w tp.

Realnie do 1.5 miesiaca.

Jezeli ktos myslal ze bedzie tak pieknie to sie przeliczyl.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5. Za 1.5 miesiaca (lub wczesniej nie moge tego podac) wejdzie nowa oferta bijaca cenowo konkurencje.

I przy okazji moze tez zmieni sie regulamin? Tak aby te kilkadziesiat tys. ludzi co maja neo na pare lat, mieli okazje przeskoczyc.

 

Podobno mieli tez podwajac predkosc, wyszlo jak wyszlo, plotki plotkami.

Jezeli nawet to prawda, to szybki maja zaplon.

Edytowane przez SKRYTOBOJCA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka to dla nich konkurencja jak wszystko wisi na ich kablach. Oni sie tylko odpedzaja od natretnych klientow i wysylaja ich w inne rece. A kase tak czy siak z tego maja :P W sumie nie dlupi plan zarobic zeby sie ne orobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...