Jump to content
Sign in to follow this  
mechl!k

Oddam Za Koszty Przesyłki W Dobre Rece ;]

Recommended Posts

- Dwie karty sieciowe 100MBit - nieużywam ich od czasu, gdy kupiłem płyty główne ze zintegrowaną sieciówką.

- Tuner TV Zoltrix TV Max - stary tuner na chipsecie BT848, pod Vistą i W7 raczej nie bedzie dzialal. Dla WinXP są nieoficjalne sterowniki. Mam do niego oryginalna plytke ze sterownikami.

- 4 gumowe kołki (takie jak na aukcji), kupiłem je kiedyś ale nie udało mi sie ich zamontować :lol:

Sprzęt powinien być sprawny (gwarancji jednak nie daje), leży w szufladzie od jakiegoś czasu. Preferowałbym odbiór osobisty, jeśli nie bedzie chętnych moge wysłać.

-----------------------------------------------------------

edit:

Mam również do oddania 2 obudowy:

1. czarna, troche porysowana (duża rysa na bocznej klapie), brak klapki zakrywającej USB z przodu. Jest miejsce na wiatrak 80x80 z boku oraz 120x120 z tyłu.

http://zapodaj.net/c129d759c90e.jpg.html

http://zapodaj.net/408256d1c5cc.jpg.html

http://zapodaj.net/ecc497cef65b.jpg.html

http://zapodaj.net/a1025eca58f6.jpg.html

2. Biała, lekkie ryski. Ma dorobione domowym sposobem miejsce na wentylator 80x80 na bocznej klapie (patrz zdjęcia). Z tyłu miejsce na dodatkowy wentylator 80x80.

http://zapodaj.net/2f3625e0d40b.jpg.html

http://zapodaj.net/0e6f10a5ed4b.jpg.html

http://zapodaj.net/498c6f1d0fb0.jpg.html

Obudowy do odebrania we Wrocławiu, wysyłka nie wchodzi w gre.

Edited by mdo

Witam

Oddam za darmo lub sprzedam za symboliczna opłatą kartę sieciowa bezprzewodową D-Link DWL-510. Karta służyła mi przez około 4 lata do odbioru radiówki, teraz zmieniłem neta i nie jest mi potrzebna. Karta w 100% sprawna, komplet z całą zawartością. Gdyby ktoś był chętne to proszę o kontakt w tym temacie albo na PW.

Parametry: D-Link, WLAN PCI Adapter 11 Mb/s 802.11b, DWL-510, Sprzęt aktywny WLAN - Veracomp S.A. - Wyznaczamy standardy dystrybucji VAD

Pozdrawiam

Mam do oddania całą stertę różnych starych części

Dyski: WD Caviar: 31600 1624MB, 2540 540MB, 22500 2560MB, Maxtor 7345AT (chyba 15MB :P ) i jakiś noname 490MB

Zasilacze: TK-923TX 230W +5V = 22A +12V = 8A +3.3V = 14A 20pin 4x molex 4x fdd wyjście do zasilania monitora, Enlight Corporation EN-8237942 230W +3.3V = 14A +5V = 22A + 12V = 8A 20pin 4x molex 1 fdd

Mobosy: Jetway 663AS PRO wraz z duronem 650MHz (proc nie działa) radiatorem i wiatraczkiem, MSI MS 6163 z jakimś celeronem i kością SDRAMów

Napędy: Justlink 52x32x52x i DVDrom samsunga czarne oraz AOpen 56x i Toshiba cdrom

Dźwiękówka na ISA, S3trio 3D na AGP 3.3V, 4x sieciówki na PCI , 2x GF2 jedno bez wiatraczka na AGP, grafa cirrus logic na ISA, 2 kości SDRamu i 2 kości SIMMów 72-pin

Co do ich stanu to wyjęte z kompów przeleżały w szafce, więc większość powinna działać. Oddam wszystkie na raz jak ktoś będzie chętny to pisać, tylko odbiór osobisty w Warszawie

Dołączona grafika

Edited by krudki

Jetway p4xfcu, wiatraki chodzą, jest "beep", widać logo optimusa i dalej nie idzie, za pewne jest zepsuta

Dołączona grafika

Edited by krudki

Witam,

Posiadam kod zniżkowy do fc.pl. Kod daje 25% zniżki na wszystkie pakiety. Daję za darmo kto pierwszy ten lepszy :)

Kod wpisuje się przy zamawianiu konkretnej usługi.

Kod to: C358714C

Być może w przyszłości będę posiadał jeszcze inne kody jak będziesz zainteresowany daj znać na PW.

Pozdro!

• Upvote 1
  • Downvote 1

Oddam 2 obudowy. Czarna - nie ma przednich paneli 5'25. Biała - nie ma "boków"

Fortron 350W - pewnego nie zrobił boom i wywaliło korki. Jak się go podłącza to korki wywala, bez boom :P

Odbiór tylko osobisty w Wawie

Oddam trochę złomu elektronicznego, może komuś się przyda:

- sprawny odkurzacz no-name (bez rury)

- sprawny odtwarzacz CD przenośny (disc-man)

- sprawny walkman

- prosty kalkulator (sprawny, niektóre przyciski "ciężko wchodzą").

Odbiór osobisty możliwy w Warszawie.

Oddam 2 monitory CRT:

Philips 107B1, w pełni sprawny, bardzo dobrze świeci, kolory są bardzo dobre, 17", rozdzielczość natywna 1152x864 @ 85 Hz

LG Flatron 795FT Plus z hubem USB - sprawny, ale już nieco wypalony i obraz trochę ciemny, rozdzielczość natywna 1280x960 @ 85 Hz

Odbiór osobisty tylko i wyłącznie, na terenie Zabrza.

programowalny 17 przyciskowy joystick interact cyclone 3d (model sv-244) (prawie na pewno dziala, ale jego wada jest reczna kalibracja - pokretla)

interact sv-244 - Szukaj w Google

kierownica trust formula 1 racemaster 2 (nie odbija tzn nie centruje sie bo pekl zaczep od sprezyny ale oprocz tego dziala tip top)

http://www.trust.com/products/product.aspx?artnr=11453

oba kontrolery sa do PC, podlaczenie mozliwe tylko za pomoca GAMEPORT, o usb mozecie zapomniec ;)

na ebay mozna kupic sledzia z gameportem podpinanym np do kart dzwiekowych creative audigy

tylko odbior osobisty w bydgoszczy, powiedzmy ze za piwo za kontroler

Oddam uszkodzoną kartę dźwiękową SB Audigy 2, model SB0240.

Kartę mam od nowości, kiedyś przez nieuwagę włożyłem ją do płyty pod działającym zasilaniem i od tego czasu przestała działać. Wizualnie wygląda dobrze. Na poprzedniej płycie nie była wykrywana, na obecnej powoduje zawieszenie na ekranie POST.

Może jakiś majsterkowicz elektronik dojdzie co z nią nie tak. Odbiór darmowy w Elblągu/Chojnicach lub koszty wysyłki.

Za koszty wysyłki: przełącznik 4 x USB A -> 1 x USB B - sprawny i bardzo mało używany...

Jakieś uszkodzone napędy DVD, mam chyba 3 sztuki na wydanie, a może i więcej się znajdzie.

Po kosztach wysyłki oddam Joystick firmy Manta, nigdy nie używany, podłączenie tylko na Gameport

Dołączona grafika

Oddam za dyche taki bloczek:

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafikaDołączona grafika

Dolna miedziana czesc bloku byla niklowana w calosci, ale spod byl tak nierowny, ze musialem zedrzec nikiel i go wyrownac. Czesc posrednia to anodowane aluminium. Blok uzywalem swego czasu do chlodzenia chipsetu. Rozstaw otworow tych podluznych 61x41-54 (mozliwosc regulacji), tych mniejszych 53x53. Moze komus sie przyda lub posluzy za baze pod inny bloczek. Blok oddam bez kroccow.

Edited by Martinii

Celeron 2 GHz na s478 - chyba sprawny

MSI 645E MAX 2 - pewnie niesprawna

Pentium 3 667MHz i jakaś płyta ECS pod niego - sprawne raczej

2 kości PC133. Jedna 128MB, druga nie wiem.. - chyba działają

Najlepiej odbiór w Warszawie, chyba że komuś baardzo zależy.

Jakby ktos potrzebował mam kamerkę Logitech QuickCam Express. Z tego co kojarze nie działa na Win Vista i 7, tak więc trzeba mieć Win XP.

Mogę się wymienić za "piwo" :wink: odbiór tylko KRK

Dwa, albo nawet trzy modemy pod Neostrade/Netie/OrangeFreeDom.

Przyjmę pamięć DDR do starego komputera (mile widziane 256MB i 512MB).

Oddam stary monitor, Bridge power saver czy coś takiego. Cali to on ma 15' albo 14' Sprawny. Odbiór osobisty, warszawa i okolice.

Cities in Motion - stan bdb, parę razy instalowana, szkoda utylizować (klucz mam przypisany do konta Steam, ale można grać po normalnej instalce - wtedy tylko płytka musi być obecna w napędzie) - może ktoś sobie pogra... Za koszty wysyłki...

Oddam za koszty wysyłki + coś na piwko to co na fotkach.

Oczywiście moge oddzielnie porozsyłać.

Możliwy odbiór we Wrocławiu.

Dołączona grafika

Edited by Hans15336

Oddam taką oto obudowę. Stan bdb. Odbiór najlepiej osobisty w Świdniku k. Lublina.

Dołączona grafika Dołączona grafika

Oddam kilka gier oraz płyt z programami z gazet:

Gry:

Syberia (z Cyber Mychy)

International Volleyball (z Gry 6/2005)

American Conquest (z Click! 09/05)

Partician III, Wanted Guns (z Gry 2/2005)

Trainz, Monster Truck Fury, Hotel Giant (z Gry 7/2004)

Programy:

płyta z PCFormat 4/2009

płyta z Komputer Świat: CD2/2007, CD14/2007, CD17/2008, CD18/2008, CD19/2008, CD23/2008, CD26/2008, CD6/2009, CD9/2009, CD14/2009

Najlepiej jakby jedna osoba wzięła całość, za koszty przesyłki rzecz jasna :)

Trochę mi się tego nazbierało...

- CD-ROM CR-587-C (OEM, wyprodukowany dla Apple'a), prędkość 24x

- 2x CD-ROM TEAC CD-540E, prędkość 40x

- CD-ROM Samsung SC-152, prędkość 52x

- 2x CD-R/RW Samsung CRX175A1, prędkość 24x/10x/40x

- CD-R/RW Samsung CRX230ED, prędkość 52x/32x/52x (czarny panel)

Z tego co pamiętam, jeden z CRX175A1 pracował głośno i chyba nie zawsze czytał płyty. Jeden z CD-540E również miał problemy z odczytem płyt.

- kable 80 i 40 pin IDE, tasiemki od stacji dyskietek, porty COM oraz PS/2 na śledziu, [oba okrągłe IDE już niedostępne]

- kieszeń HDD IDE (taśma 40 pin). Ma odlutowane diody ale jak będzie trzeba to je przylutuję z powrotem,

- 3 wentylatory Papst 92mm, model 3412 NGL. Wtyczka 2 pin. Kupione kiedyś na wyprzedaży w Zenfist.pl. Lekko terkoczą, [już niedostępne]

- Celeron 500MHz na Socket 370. Nóżki proste. Do tego przejściówka na Slot 1. Proc i przejściówka powinny nadal działać [już niedostępne]

- dwie maskownice (takie same) do jakiejś płyty.

- karta graficzna Fastware AG240D (chyba na Intelu 740) 8MB na AGP,

- karta graficzna Riva TNT Vanta 16MB na AGP,

- karta graficzna S3 Trio 64V+ 1MB albo 512kB (już nie pamiętam dokładnie) na PCI,

- 2x karta dźwiękowa Creative Sound Blaster 128 (model CT4810)

Karty graficzne i dźwiękowe są sprawne

- płyta socket 370 na Intelu BX (jakiś OEM) z prockiem Celeron 700MHz. [już niedostępne]

Płyta ma 2 sloty SDRAM, 1xAGP (chyba 4x), 5xPCI, 2xISA.

Przez jakiś siedziała w zapasowym komputerze. Chyba nie działa port stacji dyskietek.

Tak poza tym sprawna (ostatnio ją nawet odpalałem, instalowałem XP, testowałem dyski twarde na obu kanałach IDE),

- pamięci SDRAM: 1x32MB, 1x128MB PC133 (8 kostek - wykrywane 100% pojemności na powyższej płycie) oraz jeszcze jedna 128MB PC133 ale na 4 kostkach, więc na powyższej płycie wykrywana jest tylko połowa pojemności. [już niedostępne]

Oferta ważna do końca tego tygodnia. Później sprzęt idzie na śmietnik, bo nie mam za bardzo już gdzie go trzymać.

Koszta przesyłki w zależności o wagi paczki, zgodnie z cennikiem Poczty Polskiej (tylko paczka priorytetowa).

Pozdr

post-149511-0-04266200-1330345171_thumb.jpg

post-149511-0-38611000-1330345176_thumb.jpg

post-149511-0-34554500-1330345180_thumb.jpg

post-149511-0-72876300-1330345184_thumb.jpg

post-149511-0-86718800-1330345188_thumb.jpg

post-149511-0-38126200-1330345409_thumb.jpg

Edited by m_lesiu

Do oddania obudowa Tracer Duke, LINK. Oczywiście bez zasilacza jak pod linkiem. Nie działają przednie USB, reszta sprawna, ślady użytkowania trochę widać (głównie górny panel, jakieś drobne ryski).

Myślę, że za parę Leżajsków z Biedrony jestem skłonny ją oddać.

Tylko i wyłącznie odbiór własny na terenie 3miasta (za kolejne parę piwek mogę gdzieś podrzucić na terenie Gdańska/Sopotu).

Możliwy odbiór także w Słupsku, raz na 2/3 tygodnie.

GG: 1384556

Mail: zoniiic[at]gmail[dot]com

Mogę zrobić zdjęcia dla zainteresowanych.

SDRAM PC133 chyba 2x128 MB, nieużywane od 5 lat, kiedyś działały. Najlepiej odbiór osobisty w Gdańsku, ewentualnie za koszt wysyłki + coś na piwo

Oddam obudowy w dobre ręce ale nie wysyłam nigdzie a kto chce to trzeba się do wybrać do Wejherowo(Pomorskie)

Czarna buda ma ryse z przodu na dole. Srebrna ma wgniot z góry nie wielki.

Zdjęcia mogę podesłać na maila bo mam więcej. ImageShack Album - 42 images

srebrna jest z napędem i stacją dyskietek i ma 3 czujniki temperatury a te sterują wentylatorami(prędkością)można przykleić do grafy, w żeberka od chłodzenia procka i np. dysku.

Obudowy poszły obie do dobrych ludzi(jednego ludka)siemka

Edited by bodzio.k

Mam do oddania za symboliczną kwotę klucz Steam do gry Warhammer 40,000: Dawn of War II - Chaos Rising. Info na PW.

Oddam - kupon Steam zniżkowy na Portal 2 -75%. Koszt wysyłki pokrywa kupujący ;) A tak serio, kupon ważny do 14 września, więc im szybciej ktoś przygarnie tym lepiej. Pozdrawiam.

Sign in to follow this  

Aktualności

Artykuły

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.