Jump to content
mechl!k

Oddam Za Koszty Przesyłki W Dobre Rece ;]

Recommended Posts

• AsRock P4V88 + P4 3.0 lub 3.2GHz - proc sprawny, nie mam pojęcia czy Northwood, czy Prescott (nie chce ściągać chłodzenia, nie mam pamięci, żeby bootnąć i sprawdzić). Płyta troszkę humorzasta (np. nie wszystkie sieciówki Ralinka działają, pies wie czemu), więc raczej traktować ją jako gratis do gratisowego procesora. Wydane
  • GA-6VTXE + Pentium IIIS Tualatin 1.4 (512K Cache Dołączona grafika) + 768(3x256) SDRamów 133MHz - tutaj wszystko sprawne (przynajmniej działało mi jak rozbierałem go w czerwcu:))
  • jakieś mobo mATX na s370 + Celeron 1.2GHz(też tualatin)+512(2x256) - Dobry sprzęt do budowy nas-a, albo prostego serwerka plików/www/cokolwiek. Tutaj też dostaje się gratisa do gratisa ponieważ nie daje jednej płyty głównej, a dwie(hot swap raczej nie możliwy, ale po wyłączeniu np. serwerka jak najbardziej Dołączona grafika)! Obie mATX, w obu nie ma AGP, w jednej sieciówka nie działa(zawsze można dodać na PCI). Chłodzenie Box założone.
  • KOB KT266a FDSX(na DDR jak i SDRam-y) + Duron 900MHz - z tego co wiem wszystko bangala i zasuwa Wydane
  • GF2Mx - działa
Kontaktować się tutaj na forum przez PW lub e-mailem/jabberem na tomahawk47@gmail.com

Rozdaje też ten sprzęt na forum mojego kierunku. Z przyczyn oczywistych w razie kilku chętnych "Gliwiczanie" wygrywają.

W razie jakichś kolejek pierwszeństwo mają osoby z książeczką honorowego dawcy krwi Dołączona grafika

Pozdrawiam

Edited by DeathTomahawk

Oddam w dobre rece w pelni sprawny i ledwo uzywany Oficjalny Headset Bluetooth Sony do PS3.

post-156088-1354744285,5003_thumb.jpg

Mam rowniez do oddania mini klawiaturke Sony do PS3 z mozliwoscia montazu na padzie (pierwsza wersja). Oczywiscie jest ona w pelni sprawna i tak samo jak headset ledwo uzywana.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Zainteresowani sa proszeni o PW.

P.S. Mieszkam obecnie w UK tak wiec koszty wysylki sa pewnie troszke wyzsze niz w Polsce.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by vasyndrom

Oddam za free dwie obudowy komputerowe, troche niekompletne. Srebrna posiada wyświetlacz LCD monitorujący podstawowe parametry pracy komputera. Najchętniej odbiór w Warszawie. Czasem bywam w okolicach Puław, Dęblin.

Fotki:

http://img825.imageshack.us/img825/4899/p1060905q.jpg

http://img266.imageshack.us/img266/8615/p1060904.jpg

http://img6.imageshack.us/img6/9121/p1060901p.jpg

Witam. Użytkownik Vasyndrom poprzedniego jeszcze roku wystawił do oddania klawiaturkę oraz headset do PS3, oczywiście napisałem do niego czy nadal aktualne, bo akurat potrzebowałem tych dwóch rzeczy aby zakończyć kompletowanie niezbędnych do gry online urządzeń. Po przelaniu pieniędzy na jego konto w celu opłaty za pakowanie/wysyłkę oraz piwo poczekałem ok. miesiąca, i paczki nie otrzymałem.Podczas kontaktu (całkiem dobrego) dwa razy się zarzekł, iż żona na bank wysłała. Minęło właśnie 6 miesięcy od tego wydarzenia i nadal paczki z anglii nie otrzymałem, także przestrzegam przed tym użytkownikiem. ;)

Witam, kilka części może komuś się przydadzą.

Co do zapłaty to dogadamy się na PW.

Mogę się także wymienić na coś innego. Dołączona grafika

Zapraszam:

Nvidia Vanta LT 16mb AGP
Karta telewizyjna PixelView PV-BT878+ FM REV.9D
FAXMODEM Zoltrix FM-3986
AMD K6-2 450MHz lub 400MHz SPRAWNY
Napęd FDD Samsung SFD-321B /LEB REV.T5 BIAŁY
Napęd CD Samsung CD-MASTER 48E SC-148 Ver.S BIAŁY

Edited by gumis2013

Dołączona grafika

oddam za free sprawny komputer

jakiś sempron socket A, pamietam, ze całość chodziła po podkręceniu chyba na 2100mhz na codzień nic więcej nie powiem, chłodzenia nie będę teraz zwalał
256+512mb ram ddr333
grafika wbudowana jakaś miernota + gf fx5200
chłodzenie jak widać wiatrak dosyć nowy, ma chyba z 1,5 roku i bardzo mały przebieg.

do dobioru osobistego w Warszawie

oddane

Edited by Dr@GuN

Wszystko rozdane :)

Skończyłem wiosenne porządki w pokoju, rozdaję znaleziska:

Pentium Dual-Core E2160 - sprawny

2 płyty pod niego:

Gigabyte ga-p31-ds3l

Gigabyte ga-p35-ds3l

obie się włączają, ale mają jakieś cyrki z pamięcią, raz widzą ram, raz nie, trzeba przekładać kostki i celować, jak już się uruchomi, to chodzi. do jednej z płyt mam nawet cały komplet, pudełko etc, ale nie pamiętam do której.

chłodzeni na 775 AC freezer, dokładnego modelu nie pamiętam, bez wentylatora, trzeba jakiś dosztukować

4 2 kostki ramu po 1 GB, wszystki goodram, 3 800 MHZ, jedna 667, czy 533 - sprawne

kostkę ramu ddr1 256 MB - stan nieznany

nagrywarka dvd do laptopa złącze PATA - sprawna

2 kostki po 1 GB ddr2 do laptopa - sprawny

dysk 20 GB seagate barracuda PATa - działa, ilość badsectorów etc nieznana.

sieciówka na PCI - sprawna

wifi do laptopa wewnętrzne - działa

małe chłodzenie zalman od jakiejś starszej karty graficznej, mocowane na 2 śruby, rozstaw otworów pomierzę jak ktoś będzie zainteresowany

panel 5,25" medion, z 2 x usb, firewire, czytnikiem kart, złączami audio i wideo, działa

zasilacz delta 300 W do starszych kompów - sprawny

zasilacz astec 145W - sprawny

zasilacz enermax 350 W do starszych kompów - sprawny

jakieś kable typu audio, rj, PATA, starsze wentylatory etc - cały karton

grafa asus radeon hd4850 - działa, pokazuje artefakty, nadaje się do reballingu, czy to porządnego, czy prowizorycznego w piekarniku, jak dobrze pamiętam, to były tam jakieś cyrki z chłodzeniem, chyba termopady były poniszczone, czy coś.

klawiatura bezprzewodowa logitech ex 100 z odbiornikiem - działa, tylko jest mocno brudna, trzeba wyczyścić

mysz bezpzewodowa logitech mx 1100 z odbiornikiem - działa, gumka pokrywająca boki myszki jest prawie w całości zdarta, nie ma klapki od baterii

dwie obudowy atx, jedna sharkoon czarna, druga firmy krzak srebrna, obie mają jakieś drobne wady typu przekręcony gwint, nadłamany plastik, rysy etc.

zdjęcia porobię na życzenie, cykać wszystkiego mi się nie chce.

Jak ktoś jest czymś zainteresowany, to pisać pm.

post powisi z miesiąc, potem reszta idzie do utylizacji

do wszystkiego odbiór osobisty w Gorzowie albo wysyłka na koszt przyjmującego

Edited by teraw

Ja oddam w dobre rece, komplet ciezarkow do myszki logitech g500, ciezarki sa wszystkie, nie uzywane w oryginalnym metalowym pudeleczku. Myszke dalem rok temu swojej dziewczynie, nie uzywala ich wcale a teraz robi porzadki w zwiazku z remontem pokoju i postanowila wyrzucic pudelka od zbednych peryferii, pomyslalem o was drodzy Pure'owcy i oferuje, ktos chetny?

Oferty najchetniej przyjme na maila, bo ostatnio nie codziennie wchodze na forum : megawielkiegowno@gmail.com

• Create New...