Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
mechl!k

Przyjmę Od Dobrych Ludzi Bo Jestem W Potrzebie ;]

Polecane posty

Poszukuje procesora na slot a, jesli ktos posiada chetnie przygarne za małą opłata :)

Przyjmę radiatory,potrzebne mi są do pocięcia,mogą być w złym stanie wizualnym,powyginane itp.

mobo na intelu na slot1 fsb>133MHz przy pci freq. <= 43MHz za jakies bro czy cos :P

najchetniej wrocław

Edytowano przez Yogi311

Chętnie przyjmę regulator obrotów wentyla do zatoki 3,5cala w obudowie, może być rónież 5,25cala.

Pokryje koszty wysyłki!!

kontakt:

qnik1992@o2.pl

GG:1797108 (często na niewidocznym)

Xfire:koniorro

NADAL AKTUALNE!

Doszła jeszcze jedna potrzeba:

PRZYJMĘ KOSZYK DO ZAMOCOWANIA WENTYLATORA na s.939

POKRYJE KOSZTY WYSYŁKI!! :wink:

Przyjmę po kosztach wysyłki kartę Ati Radeon 9000/9200 64 Mb lub inną kartę o podobnej wydajności, ewentualnie z niewielką dopłatą :) .

Czarny frontowy panel do Benq DW1640, Plextor Px-740A, innych o tym samym rozstawieniu przycisków

pokryje koszty wysyłki + coś tam na piwko dorzucę

chętnie przyjmę dysk Ata conajmniej 2 GB (co by Xp upchnąć) i jakieś 64 MB SDR PC 100. Oczywiście pokryję koszty przesyłki.

Do kolegi wyżej na allegro po 15 zł w rzeszowie po 20 :( sam musiałem kupić

Karta graficzna 32/64/128 MB

32/64/128 sdram

Dyski do 10 GB

CD-romy :)

oferty na PW :)

Edytowano przez Barthez007

Przyjmę jakiekolwiek głośniki komputerowe. Może być też sam wzmacniacz z zasilaniem (ale głośnikiem/satelitą nie pogardze) :-P

Chetnie przyjme za koszta wysylki stara obudowe ATX.

Bylo by sympatycznie gdyby posiadala kolki montazowe do plyty glownej i ze 2 miejsca na napedy 5,25'

Buda moze byc poobijana, podrapana, byle by wymiarowo i montazowo nie sprawiala klopotow.

Moze byc nawet rozowa z serduszkiem :D itak pojdzie pod śpraj :D

Witam.

zaistnial u mnie pewien maly klopot.. uzywana od pewnego czasu mysz logitech g5 przestala reagowac na polecenia i mulic komputer .. z checia bym ja wyslal na gwarancje ale w czasie poszukiwania dowodu zakupu okazalo sie ze sie gdzies zapodzial.. na pytanie o serwis bez gwarancji odpowiedzial ze naprawa bedzie platna i moze oscylowac kolo 150 zl ;/ .. do myszki sie przyzwyczailem i bylbym wdzieczny za udostepnienie rachunku/faktury co bym mogl skorzystac z bezplatnej naprawy ..

moge odwdzieczyc sie 4-pakiem albo cos w tym guscie..

z gory dzieki..

Edytowano przez darksigns

Chętnie przyjmę:

- jakikolwiek stabilny zasilacz 250-300W

- sprawny HDD na ATA 4 - 6 GB

Przygarne "elektroniczny złom", niesprawny itd. w postaci nagrywarek dvd, monitorow badz telewizorow, sprzetu audio i co tam jeszcze sie przytrafi :)

Jakiś tuner TV na PCI, byle żeby był oparty o chip BT848/849/878/879. Może nie mieć sterowników, pilota etc, byle żeby spełniał pierwszy warunek i był sprawny.

Przyjmę (lub kupię za 2-3 Bro) obudowę komputerową Mid-Tower ew. te największe(Może być nawet bez lakieru, porysowana, ważne by była niepowyginana). Jeżeli ktoś ma coś rozmiaru komputerów Media-Center, to też się przyda. Obudowa oczywiście idzie na modding ;D Płacę za przesyłkę itd. Kontaktować się na pm lub gg. 10713742. Ew. odbiore osobiście w Warszawie/Praga-Płd/Międzylesie i okolice. Ew. jakieś wsie za Pragą-Południe.

Wezmę za koszt przesyłki dobre części takie jak . CD ROM lub DVD rom troche ram DDR karta graficzna GE Force lub inna na PCI kartę muzyczną. Jak ktoś by miał na oddanie to piszcie na gg.

8849372 lub 9775978

Przyjmę napęd FDD i CDROM (sprawne ofc :)) za koszty przesyłki + bronek :)

kontakt w profilu

Edytowano przez Barthezzo

Przyjme obudowe midi lub medium :)

Na jakiegos browca sie kasa znajdzie ;]

Pozdrawiam

Edytowano przez evocati

Przyjmę za koszty przesyłki czarny panel do nagrywarki DVD-RW LiteOn (dokładnie model 1213S ) ale wszystkie z DVD-RW LiteOna są chyba uniwersalne. Jak ktos ma to chętnie przygarnę. najlepiej jakby nie był zniszczony czy porysowany.

pzdr

boxer

Witam

Kto bedzie taki dobry i podaruje mi dobry mocny zasilacz jakieś dobrej firmy,może nawet nie mieć dobrego wiatraka bo ja mam jakiś wiatrak to se wymienie ale żeby działał , może to byc nawet zasilacz 350 watt

moge w razie czego opłacić przesylke priorytetową

pozdrawiam serdecznie

:rolleyes:

Zaloguj się, aby obserwować  

Aktualności

Artykuły

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.