Jump to content
mechl!k

Przyjmę Od Dobrych Ludzi Bo Jestem W Potrzebie ;]

Recommended Posts

Przyjmę od dobrych ludzi naklejki z logami producentów sprzętu komputerowego (Asus, Zalman, Intel, AMD, Nvidia, ATI i inne).

Za koszta przesyłki. Przy większych ilościach jestem skłonny dać na dobre piwo :)

Zainteresowanych proszę na PW.

Edited by Damian Wolny

Potrzebuję dowolnego sandy bridge na 5 min ( aby zaktualizować bios ) w z68ma-ed55(B3)

ponieważ obecnie płyta nie chce rozmawiać z moim 3570K

stawiam dobrego browca Dołączona grafika

jestem z warszawy

Edited by artx

przyjmę od dobrego człeka koszyk pod socket 939 albo mocowanie pasujące do pentagram freezone qvc-100cu+ pod am2. (zapewne od jakiegoś nowszego serią by pasowało.)

albo (to był by kosmos) chłodzenie pod am2 lepsze chociaż trochę od boxowego Dołączona grafika

jestem z wawy (pokrywam koszty wysyłki jak coś)

Edited by faro666

U siebie znalazłem 7 sztuk jedna 40 żyłowa, jutro jeszcze zobaczę w pracy w starych kompach pewnie będzie jeszcze parę sztuk.

Ps ma ktoś niepotrzebny procek na socket 423 ?

Edit mam tylko 7 sztuk, jak zapłacisz za wysyłkę to są twoje.

Edited by łopian

Ogarnąłem swojego starego gf 7600gs ( kmina cały dzień, lutowania kendziołków i slotu dvi, ale poszło pozytywnie) więc zostaje kwestia ramu.

Jeśli ktoś ma 1gb ramu DDR1 w jednej kości to super. Odezwać się do mnie. Z góry wielkie dzięki.

Pozdro, bombel

edit

Jednak kiszka stolcowa :/ grafa nie działa, więc nadal jest potrzebna :) Jak ktoś coś ma to pisać

Edited by Hesos

Szukam osób chętnych do pisania artykułów, newsów, przemyśleń - ogólnie czegokolwiek na temat gier. Póki co nie przewiduje jakiegoś stałego wynagrodzenia, ale od czasu do czasu postaram się zafundować jakąś małą nagrodę :)
Artykuły nie muszą dotyczyć nowych gier, możesz pisać o jakiejkolwiek chcesz.

Adres strony - http://www.gramut.pl/

Jeśli lubisz pisać na temat gier, masz szanse się sprawdzić i podszkolić w tej kwestii :)

Zainteresowani pisać na Email: kontakt@gramut.pl :)

Przed wysłaniem materiału, zalecam zapoznać się z regulaminem wysyłania prac - http://www.gramut.pl/2013/06/przeslij-materia.html

A co mi tam... poszukuję kompletu bebechów (cpu+chłodzenie+ram+mobo) starego komputera, coś w stylu Durona, AthlonaXP, Pentium II, Pentium III, coś do pogrania w stare Baldursy, Tormenty i inne ;) Oczywiście, pokrywam koszty wysyłki.

A co mi tam... poszukuję kompletu bebechów (cpu+chłodzenie+ram+mobo) starego komputera, coś w stylu Durona, AthlonaXP, Pentium II, Pentium III, coś do pogrania w stare Baldursy, Tormenty i inne Dołączona grafika Oczywiście, pokrywam koszty wysyłki.

Mam coś takiego - płyta Gigabyte chyba, proc Celeron 500MHz, grafa 8MB ale pamięci chyba tylko 256mb tam było.. Za KW + piwo :)

Przygarne za niewielka oplata jakies stare, niepotrzebne juz (i nie koniecznie w 100% sprawne) urzadzenia sieciowe (routery, przelaczniki, karty sieciowe miniPCI, antenki).

Przygarne takze jakas obudowe RACKowa 19", plyte glowna Socket 939 oraz kontrolery gier (pady, kierownice, etc).

Edited by Belliash

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.