Jump to content
mechl!k

Przyjmę Od Dobrych Ludzi Bo Jestem W Potrzebie ;]

Recommended Posts

Jeśli chcesz to mam 2 uszkodzone procki pod AM3 - mieszkam na morenie, więc możesz wpaść.

Ja z kolei chętnie przyjmę termopady - eksperymentuję z założeniem coolera CPU na GPU i potrzebuję na pamięci termopadów właśnie - jakichkolwiek na testy.

Przyjmę:

-stare czasopisma komputerowe :)

-stare gry (nawet te na dyskietkach),

-stare części komputerowe,

-kasety VHS,

-kasety magnetofonowe :).

Jak komuś zalega gdzie w szafie, na strychu, nie wie co z tym zrobić, to chętnie przyję, kolekcjonuje wyżej wymienione rzeczy.

Oczywiście koszty przesyłki pokrywam.

Pozdrawiam!

Edited by Narkies

Przyjmę dowolną pastę termoprzewodzącą.

Pilne! Ale nie spieszy mi się. :)

Bardzo dziękuję.

Żartujesz? Dowolna pasta termoprzewodząca? idź do jakiegoś serwisu i kup za złotówkę cementówkę. -.-'

http://allegro.pl/aab-cooling-tg1-pasta-termoprzewodzaca-srebro-i3953192930.html Masz, wysiliłem się za Ciebie. Razem 7,50zł z wysyłką listem. -.-'

Edited by Drunk_ZoZol

Poszukuję podpórki pod nadgarstki do klawiatury Logitech Deluxe Keyboard. Wygląda ona mniej więcej tak (podpórka i klawiatura :wink2: ):

logitech-deluxe-keyboard-black-usb.78926

Jeśli ktoś posiada takowe ustrojstwo w kolorze dowolnym to chętnie przyjmę pokrywając oczywiście wszelakie koszty manipulacyjne

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.