Jump to content
mechl!k

Przyjmę Od Dobrych Ludzi Bo Jestem W Potrzebie ;]

Recommended Posts

Topik stworzony dla uporządkowania tej całe inicjatywy..

Dwie zasady:

1. Wpisuja sie tutaj TYLKO osoby które chciałyby uzyskać jakis sprzet - podają liste - po otrzymaniu sprzetu wykreślają go.

2. Innych postów nie tolerujemy - pytania, rezerwowanie, umawianie sie na PW.

Jak kolejne punkty mi do głowy wpadna dopisze ;)

OT bedzie %.

To tak dla przypomnienia zasad, bo niektórzy zaczęli się rozpędzać :angry:

pozdrawiam

sansaba

Przyjmę jakikolwiek procesor(bez wentylków etc.) może być spalony,skręcony, zmarznięty.

Może nie działać, może mieć powyginane nóżki, albo może ich nie mieć wcale.

Obojętnie jaki. Przyjmę na terenie Warszawy w ustalonym przez Ciebie miejscu.

Mobo Super Socket 7 dobra do OC.. (FSB 100 i wiecej..) i proce pod S7 z chęcia Cyrixy wszelkiej masci. AMD K6 233 (jak by ktos miał 266 to cudnie).

Potrzebne do dobrej zabawy..... w Hardcore OC :)

Jak by ktoś był tak łaskawy to chętnie bym Przyją :

- 1 Zapinka czy jak to sie zwie do coolera PIV bo mi sie gdzies zapodziała

- Jakiś DYSK HDD (bo przez nieuczcziwego sprzedawce na allegro spalił mi sie dysk przez tania MOBO)

- Jakis RAM na ddr (tez z podobnego powodu)

Najlepiej jak by ktoś z GOP

Edited by Kocm@X

Hmm... Ja z dużą chęcią przyjmę każde ilości pleksy na pierwszą własną obudowę. Najlepiej przezroczysta, ale inne kolory też się przydadzą :D

GG: 2323002 albo PW :P

Edited by Sobol

Taśme ide 80 zyłek, albo i ze dwie [;

Po ostatnich składaniach kompów dla rodziny, znajomych itp wyzbyłem się zapasów, a moja prywatna z kompa wczoraj odmówiła współpracy i korzystam z przedpotopowej, co skutecznie odbija sie na prędkosci operacji wykonywanych przez hdd :)

1. Procesor AMD-K6-III

2. Zasilacz ATX dzialajacy, nawet Codegena od 250W w gore, moze byc bez wentylatora i obudowy, chodzi o sama sprawna elektronike.

Edited by zgf1

Jeśliby ktoś chciał być wymienion w creditsach przy najbliższej aktualizacji Unibike Electra Glide jako osoba, która w znacznym stopniu przyłożyła się do powstania Najładniejszego BikeAudio Na Świecie, niechaj prześle mię głośniczki z laptopa/monitora, naturlich sprawne. Maksymalne wymiary membrany 45x25mm, rzecz jasna mogą być mniejsze. Moc w zasadzie obojętna, 0,5W też będzie dobrze.

Gdyby ktoś dysponował niepotrzebnym lub dodatkowym kluczem [oryginalnym oczywiście] do gry: Call of Duty 1, 2 albo do dodatku United Offensive - to będę bardzo wdzięczny za pożyczenie lub przekazanie na dłuższy czas. Kontakt w profilu.

Pozdrawiam, wyyzy.

Przyjme jakies stare chlodziwo, radiator z proca lub jakies chlodziwo pasujace na radka 9550, bardzo bede wdzieczny jesli ktos podaruje mi regulator obrotow np. fanmate II

I jeszcze jedno, jesli ktos ma Książke Symfonia C++ koniecznie wydanie STANDARD (na okladce napis ISO xxx) i mogl by na jakis czas użyczyć lub sprzedac po rozsadnej cenie to prosze o kontakt.

Pozdrawiam

Edited by evocati

Przyjmę stary sprzęt audio(amplitunery, wzmacniacze, tunery, kolumny, głoniki itp) Może być uszkodzony, niekompletny, bez obudowy itp. W celu praktyki(początkujący elektronik) Z góry dzięki.

Edited by xenionq

Potrzebuje jakiegoś PSU Codeshita lub cokolwiek, nawet bez wentylatora, ten wezme ze starego. Właśnie składałem kompa do biura i zasilacz od razu po podłączeniu do gniazdka zaczął strzelać :/ nawet nie uruchomiłem kompa...ale trzeba przyznać ładne były fajerwerki :D

W każdym razie, potrzebna jakaś nówka która uciągnie Athlona 1700 na MSI, GF4MX, 3x128MB SD RAM, HDD 20GB, CD ROM i Floppa.

Oczywiście nie musi być za darmo.

GG 4962415

Przyjmę jakąś kartę pamięci SD/MMC od 64 MB wzwyż. Nie musi być całkiem za darmo jeśli to będzie conajmniej 128 MB.

Mogą być wersje mini/micro pod warunkiem, że będzie do nich adapter na pełny rozmiar.

Oferta skierowana dla ludzi z Wrocławia i okolic, nie pokrywam kosztów wysyłki, bo one są porównywalne z wartością towaru.

przyjmę sprawne kości sdram. najlepiej 128 (133mhz).

msg me. wysyłkę pocztową opłacę przelewem. (bądź też przyjmę :D)

Edited by Raul

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.