Skocz do zawartości
Jakma

Ciepła mycha

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zrobić by w zimowe zimne dni, prawa dłoń nie była sztywna z zimna.Chodzi mi o zamontowanie jakiegoś ogrzewania w myszce. Wiadomo że nie chodzi o centralne ogrzewanie na węgiel ale o jakiś układ elektroniczny który grzał by się przy napięciu 5V na tyle by podgrzać mychę i zarazeem dłoń. Wszystki pomysły (nawet te najbardziej zwarjowane) mile widziane :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomysł - wbrew pozorom - użyteczny, ale ... mycha dostaje za mało prądu z PS2

 

jednakowoż mam w sumie podobny problem - nie lubię gorących pomieszczeń, a prawa łapa rzeczywiście letko marźnie ... hmmm ... może ogrzewanie ... WODNE ? :P

 

 

już chyba farelka łatwiejsza do implementacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eheheh Niezle, niezle!

A moze kupisz sobie wirtualna rekawice?

Efekt niezly, a przy tym cieplo w reke :)

 

No i problem myszy mialbys z glowy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eheh piwnica rządzi, latem u mnie na górze nie da się siedzieć.... a w piwnicy to jak pokój z klimatyzacją... :> Ale włape czasmi zimno... wiec też bym taki grzejniczek zrobił...

Tak sobie myslałem moze szklana rurka z wodą szczelnei zamknieta... a w środku jakaś mała grzałka (skąd taką wziaść) i żeby tej rurki pod ciśnieniem nie rozerwało... na przyszłość mozę jakis termostat... a zasilanie to nie problem można kabel do mychy wymienić żeby było pare żył więcej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze jak ciepla woda z bloku proca bedzie wracala do chlodnicy to i juz ta podgrzana przez myche by przeszła???:)

albo zebys zrobil tunel powietrzny i wentylator wydmuchiwal cieple powietrze z budy na reke:)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze jak ciepla woda z bloku proca bedzie wracala do chlodnicy to i juz ta podgrzana przez myche by przeszła???:)

albo zebys zrobil tunel powietrzny i wentylator wydmuchiwal cieple powietrze z budy na reke:)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pomysł : w sklepach z elektroniką można kupić rodzaj folii(trochę przypomina ogrzewanie tylniej szyby w samochodzie). Z tego co pamiętam, to chyba nazywa się "folia grzewcza", czy jakoś tak. W każdym bądź razie kupuje się ją w małych kawałkach. Pracuje na napięciu 12V, tak więc przy 5V powinna być lekko ciepła.

Można nią okleić myszkę w odpowiednich miejscach i od razu będzie cieplej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezoo co to za pomysł, jak ci marznie łapa to steruj nogą...nie wiem....mody modami ale chyba bez przesady

A co, noga nie zmarznie? 8O

Buehehehehehehee...Dobre! :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...