Skocz do zawartości
kucyk

Flatout - Ultimate Carnage

Rekomendowane odpowiedzi

LCC - ten dolny screen z twojego konfiga?

A co nie widać? No bo kurde wszystko dałem na full, już chyba lepszej grafy na PC się osiągnąć nie idzie :) Do 360 to masakra, ktoś dał jakąś żółtą, debilną nakładkę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać kilka (standardowych zresztą) potknięć jeśli chodzi o grafikę (a właściwie zniszczenia). Na szczęście drobne.

Potknięcia, na które zwróciłem uwagę, to wtopienie fragmentu blachy w felgę (standart), niezniszczalne elementy wozu (najmniej ich było w Street Racing Redline ;) ), widać to tu oraz brak wiedzy twórców - włókno węglowe przy zderzenie się nie wygina jak blacha, lecz kruszy.

Tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie FlatOut: Ultimate Carnage na PC:

http://www.neostrada.pl/tpsa/run?n=msi_str...amp;p3=&p4=

Dla kogoś kto nie ma neo:

Wygląda na to, że posiadacze konsoli Xbox 360 niedługo cieszyli się myślą, że zapowiedziana prawie rok temu gra FlatOut: Ultimate Carnage będzie tytułem ekskluzywnym właśnie owej platformy sprzętowej. Dowiedzieliśmy się, że organizacja Entertainment Software Rating Board (ESRB) zakończyła proces klasyfikacji tej pozycji również w wersji dla PeCetów, o czym sami możecie się przekonać zaglądając na niniejszą stronę.

A tutaj niby potwierdzenie na ESRB: http://www.esrb.org/ratings/search.jsp (jak nic nie widać to w search'a wpisać Ultimate Carnage).

 

Grafa ze skrinów jest akurat, oby tylko dodali pare nowych kompletnie tras plus inne jakies nowe elementy i bedziemy znów sie fajnie bawić ;). Plus oby optymalizacja była na poziomie 2.

 

EDIT

o o o temat juz tylko w "konsolach" :blink:. Jak sie potwierdzi przeność na główne gry.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yuucOm - powiedz mi. Czemu napisałeś ten post w dziale Konsole? Czy ta wiadomość jest skierowana do konsolowców?

 

Stwórz temat o Flatout w dziale GRY, a to przeniosę Twój post.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yuucOm - powiedz mi. Czemu napisałeś ten post w dziale Konsole? Czy ta wiadomość jest skierowana do konsolowców?

 

Stwórz temat o Flatout w dziale GRY, a to przeniosę Twój post.

poca

To nie o to chodzi ;). W indexie gier wpisałem Ultimate Carnage i wywaliło mi ten temat. Nie zwróciłem uwagi ze on jest w dziale konsole (kiedyś był w dzile Gry). Narazie nie bede tworzył tematu w normalnych grach bo to jest niepewne info. Jak trzeba bedzie to usune ten i poprzedni post. Sorki.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Finowie z Bugbear Interactive poinformowali o zakończeniu prac nad najnowszą odsłoną FlatOut. Gra powędrowała do tłoczni a na półkach sklepowych w Europie pojawi się 22 czerwca, czyli dokładnie za tydzień.

No to ladnie ;) Jak wczesniej mielismy tylko pgr'a 3, tak teraz sie zrobil ladny natlok wyscigowek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo cokolwiek ?

Jutro premiera teoretycznie :}

jeszcze nie ma, jezeli o to Ci chodzi :-P

 

update: pogralem chwilke i musze powiedziec, ze jestem troche zawiedziony. Niby grafa w ch ladniejsza od piecowej ze wszystkim ustawionym na maksa, ale poziom fps to chyba zablokowali na 30 ;o Troche dziwne... na starym radku x850 nigdy nie widzialem zwolnienia, a tutaj przycinaja :|

Edytowane przez 4ever_anarchy_soldier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz Podzielić się swoimi odczuciami na temat gry Flatout 3 Ultimate Carnage? Lub poprostu pogadać z innymi fanami tej gry ?? Zapraszamy na Storne poświęconą wyłacznie tej grze !!

 

http://www.flatout3.ugu.pl/news.php

 

Można na niej ściągąć SoundTrack z Gry, Podzielić się swoimi rekordami w minigierkach lub gdy ci coś w nich nie idzie Przeczytać Taktyki(stworzone przez nas) dzięki którym poprawisz swoje szanse na zwycięstwo w gronie przyjaciół :) Serdecznie Zapraszamy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...