Skocz do zawartości
Greg_1

Greg's Liquid Cooling :)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość skwarek

obawiam się, że w realu efekt jest mniej kuszący :P długie naświetlanie fotki potrafi nieco przekłamać efekt, jednak zaznaczam że są to tylko moje skromne przypuszczenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kibelek bdb.

Zrób coś z radiatorami na mosfetach/cewkach (żeby było w miarę prosto i co najważniejsze w jednakowym kolorze) i z odpryskiem farby na coolteku i będzie perfect :)

Edytowane przez Aresius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

A ja mam przezroczyste cellfasty 8\10 to co jaki barwnik nalać? A i czy ten z allegro za 9zl starczy na np 2 litry? Czy świeci on dobrze jak te po około 25zl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak widzisz uciąga 3 bloki i 1chłodnice (w czym jest 5 króćcy kątowych) i nie ma z tym żadnego problemu :P :D

Przy czym jest b. cichutka :D

Edytowane przez Greg_1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie, wylot jest pod korkiem, a swoją drogą mogłyby być oznaczone jakimiś małymi strzałeczkami- wlot i wylot.

 

EDIT: Channel V3 PRO już czeka na zamontowanie, jak czas pozwoli to nastąpi jutro [:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że uciągnął wszystko, tylko że na GB 965P-S3 na SB jest b. ciasno i króćce kolidowały z blokiem na GPU i został wymieniony blok na NB, oraz zmieniłem jeden prosty króćciec na CPU na kątowy ;)

Jutro podrzuce pare fotek.

 

btw ktoś chce kupić starego Channela V3 ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Coolrivera rev2 to przyznaje ze jest cichutki i daje sobie rade z 3 blokami i rezem. Moze w najblizszym czasie pokatuje go na 4 blokach (w tym hammerheadzie) i rezie. Mysle ze to tez uciagnie.

 

Widze Greg_1 ze innovateci UV tez pokusily Cie o katody. Efekt na zywo jest naprawde fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no bardzo schludnie to wszystko wygląda... co do tego nb-cpu to raczej jest nie możliwe wyprostowanie tego węża za sprawą nie proporcjonalnej wysokości proca do nb... zapinka ładna jest :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

Dla mnie super. Też bym nic nie zmnieniał. No może jedynie to łaczenie cpu-nb na takie np dłuższe. Ale pozatym jest super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...