Skocz do zawartości
Greg_1

Greg's Liquid Cooling :)

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz całokształt prezentuje sie dużo lepiej :)

 

Iklad fajny ale iwdze czesc drazniaca :]

 

Zmien kolejnosc podlaczaenia kroccy, bo ten co masz sprawia wrazenie poplatanego.

 

Patrzac na blok na cpu zamien podlaczenie do chlodnicy z dolnego na gorny krociec, a na nb tez zmien gorny jako podlaczenie do bloku n cpu i dolny na podlaczenie do reza. Wtedy bedzie git :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałbyć pomarańczowy <_<

 

Ale ten gupi barwnik robi wsie zielony po zalaniu układu :blink: ale jak stoi w plastikowym dzbanku to jest pomarańczowy :blink:

 

Co sądzicie jakbym czarnym zalał :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały update:

wentyle na BW Adv zmieniłem z AirGurad'ów, którym nie służyła pozycja na chłodnicy w dachu (strasznie łożyska terkotały), na XThermal'e aha jeden wetyl na Coolteku też został wymieniony na XThermal'a ale tylko ze względów estetycznych ;)

W skrócie różnica między AirGuardem a XThermalem... kosmiczna !

 

W układzie teraz pływa Feser One Black :)

Wygląda jakbym miał czarny tygon ^^

 

(nienajlepsze zdj na szybko ;) )

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy dziennym świetle lepsze fotki wychodzą ;) a że tylko komem dysponuje to sie bardzo przyda dobre oświetlenie.

Z UV nie będzie fotek bo wychodzą gorzej niz tragicznie, więc jak będzie normalny aparat to będą i fotki z UV :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak kto patrzy, do układu pasuje, do mobo i grafy nie, mi sie podoba i to jest najważniejsze ;) Jak w Coolingu będą mieli Feser One Acid Green to wtedy może zmienię :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak byś nie miał czarnych mat wtedy by sie tak ze wszystkim nie zlewało (chociaż osobiście bardziej podobają mi sie maty niż goła blacha)

IMO niebieski najładniej by wyglądał :) bardziej błękitny ^^

Edytowane przez KAMILcom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rafwlkp Feser a nie Faser ;)

 

@kamil2201 pisałem już z 5 razy że będzie fullcover tylko nie mogę sie zdecydować, czy dać Zalmana czy EK, ale i tak będe czekał na EK i wtedy podejmę decyzje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rafwlkp Feser a nie Faser ;)

 

@kamil2201 pisałem już z 5 razy że będzie fullcover tylko nie mogę sie zdecydować, czy dać Zalmana czy EK, ale i tak będe czekał na EK i wtedy podejmę decyzje.

Ojejku...literówkę mi będzie wytykał :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też sie podoba :D

 

Ciekawe jak będzie sie prezentowało wszysko z czarną plexi na grafie i blokiem fullcover EK/Zalman ;)

 

edit: decyzja podjęta, blok będzie EK :twisted:

Edytowane przez Greg_1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...