Skocz do zawartości
dem

Tygon.

Rekomendowane odpowiedzi

Jak jakiś stomil :D

Ja wolę, jak widać co się w środku dzieje (bąbelki - widać czy odpowietrzone jak należy, czy inne ładne kolorki cieczy)

no i czarny jakos tak grobowo.... dlatego najlepsze sa pprzezroczyste ;)

 

Zrobisz sobie ciemne chłodziwo do normalnego tygonu i będzie tak samo.

czarnym szprejem go tygon zwyklego i mamy piękny wąż.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam to na tym forum... ktoś zadał konkretne pytanie... a teraz bedzie 3 strony komentarzy ŁADNE/BRZYDKI/PIEKNE/OBRZYDLIWE/TANIE/DROGIE/z sensem/bezsensu...

 

kszonek: A ty już chyba mistrzem w tym jesteś... nic Ci sie nie podoba... i co najgorsze na siłe nam to inputujesz... NO OFFENCE...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam to na tym forum... ktoś zadał konkretne pytanie... a teraz bedzie 3 strony komentarzy ŁADNE/BRZYDKI/PIEKNE/OBRZYDLIWE/TANIE/DROGIE/z sensem/bezsensu...

 

kszonek: A ty już chyba mistrzem w tym jesteś... nic Ci sie nie podoba... i co najgorsze na siłe nam to inputujesz... NO OFFENCE...

Dem zadał konkretne pytanie, dostał konkretną odpowiedz, a przy okazji jest dyskusja o węzżach - to jest forum dyskusyjne, wiec.....

 

a co do tego ze mi sie nic nie podoba - zawsze widze same wady - tak juz mam, innym sie podoba to pisza ze im sie podoba - bosh.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jakiś stomil :D

Ja wolę, jak widać co się w środku dzieje (bąbelki - widać czy odpowietrzone jak należy, czy inne ładne kolorki cieczy)

Popieram - ładnie wygląda, ale mało praktyczne - zawsze lepiej wiedzieć czy są bąbelki czy nie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym szukał tu http://www.tubes.com.pl/index.php/przemyslowe.html sieć sprzedarzy w wielu miastach. Teraz wystarczy mail wel telefon do firmy i zmówić ale jak piszą to trzeba w rolkach od 7,5 do 15m więc zrobić liste chętnych ściapa i jest:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee tam taki TYGON, niby ładny jest, ale przede wszystkim to płaci się za napis :razz: ( chyba nie wiem co mówię, bo nie znam możliwości tego węża :oops: ) Ostatnio u mnie na osiedlu w samochodowym widziałem podobny waż tylko bez napisów, jak ktoś jest chętny to mogę komuś załatwić :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym szukał tu http://www.tubes.com.pl/index.php/przemyslowe.html sieć sprzedarzy w wielu miastach. Teraz wystarczy mail wel telefon do firmy i zmówić ale jak piszą to trzeba w rolkach od 7,5 do 15m więc zrobić liste chętnych ściapa i jest:)

Ten tygon na fotkach to 3400 w ich ofercie takiego nie znalazlem niestety :( (trzeba by odpowiednika jakiegos poszukac).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee tam taki TYGON, niby ładny jest, ale przede wszystkim to płaci się za napis :razz: ( chyba nie wiem co mówię, bo nie znam możliwości tego węża :oops: ) Ostatnio u mnie na osiedlu w samochodowym widziałem podobny waż tylko bez napisów, jak ktoś jest chętny to mogę komuś załatwić :wink:

nie wiesz co mowisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też się zastanawiałem.

Tygon 8/10 kosztuje 20zł/m taki sam gutasyn kosztował mnie 1zł/m ! Czy tygon jest rzeczywiście o tyle lepszy żeby było warto płacić za niego 20x więcej ?

 

To co masz na allegro jest tansze niz np w Dangerdenie (i paru innych amerykanskich sklepach). Moim zdaniem tygon wart jest tej doplaty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro kosztuje 10zł ale za 1/2m czyli 20zł/m a w aquatuning.de 4,99euro czyli też ~20zł/m.

Nie sztuka znaleźć drożej, sztuka znaleźć taniej ;P

 

Ale nie o tym pisałem. Pytałem czy tygon rzeczywiście jest taki genialny i wart 20'sto krotnie więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, nie wie i bzdury gada.

Ale ja np mam doświadczenie i dlatego piszę że płacimy za napis. Na pewno każdy zna zielony wąż Eheim 10zł/m, miałem taki i jednocześnie dla porównania kupiłem jakiś za 1zł/m w ogrodniku i wnioskuje że oprócz napisu to niczym się nie różniły... Tygona nie dotykałem możliwe że jest OK !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja np mam doświadczenie i dlatego piszę że płacimy za napis. (...) Tygona nie dotykałem (...)

No tak, masz <_<

 

To tak jak z plexi i poliwęglanem - niby nie widać różnicy ale wystarczy wyrzeźbić coś z jednego i z drugiego i widać że tam gdzie np. plexi pękało czy topiło się, tam poliwęglan trzyma się świetnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, masz <_<

 

To tak jak z plexi i poliwęglanem - niby nie widać różnicy ale wystarczy wyrzeźbić coś z jednego i z drugiego i widać że tam gdzie np. plexi pękało czy topiło się, tam poliwęglan trzyma się świetnie.

Kiedyś ściągnąłem sobie kilka metrów R3603 8/11 mm z alphacool.de. Generalnie wężyk fajny, kryształowo czysty, nie matowił się (borygo z demineralką). Sprzedałem na allegro z 300% (!) zyskiem, więc magia nazwy działa. Teraz po przesiadce na Innovateka nie widzę różnicy, a skoro nie widać różnicy... do większych średnic polecam, na sprowadzanie 8/10 IMO szkoda kasy.

 

A wężyk z tematu wygląda fajnie, bo wyróżnia się z przeźroczystej (jak u mnie) i ultrafioletowej reszty. Pewnie jest jeszczo sporo ciekawych kolorków, w końcu Tygon to tworzywo do laboratoriów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja tam wole aptrzeć czy nie ma bąbelków ale wygląda fajnie :D

tak btw. to ten koleś z fotki niesamowicie estetycznie to zrobił i to też po częsci dlatego pewnie ten wąż sprawia takie wrażenie. Gdyby go użył ktoś składajacy swoje pierwsze WC zapewniam Was ze takich peanów na cześć tego koloru by nie było ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mariush190

wdg mnie wąż jest pr0 el0 jazzy, jakbym miał jeszcze PC to sam bym się chetnie zainteresował.. cyba ze zwoduje C2D w macu apple :D

 

Moze pc tuning sprowadzi wieksze ilosci??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...