Skocz do zawartości
Dorer

Ocz Platinum Vs. Ocz Special Ops Vs. Geil Ultra

Rekomendowane odpowiedzi

No i nadszedł ten czas wymiany sprzętu, i mam pytanie w które pamięci najlepiej zainwestować? Zastanawiam się między 4 kompletami DDR2 800MHz (2x512):

DDR2 1024MB 800MHz OCZ Platinum (2x512MB, DualDDR2, CL4)

DDR2 1024MB 800MHz OCZ Special OPS (2x512MB, DualDDR2, CL5)

DDR2 1024MB 800MHz Geil Ultra (2x 512MB) CL4

DDR2 1024MB 800MHz Geil (2x 512MB)

 

Oczywiście wolałbym tanie i dobre ;) Reszta komputerka to E4300, GB 965P-DS3P lub 965P-DS4, GF7900GS od Galaxy.

 

Pozdrawiam

Dorer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Pozwolisz że zamiast zaczynać nowy temat podepnę się do tego. W podobnym przedziale cenowym oprócz ww. OCZ jest jeszcze jedna którą biorę pod uwagę..

DDR2 2x512MB PC6400 800MHz Goodram GP800D264L5/1GDC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak na razie z goodramów ddr jestem bardzo zadowolony, ale co do ddr2 też słyszałem o problemach z kompatybilnością (chociaż akurat płyta DFI, która mnie interesowała przeszła testy zgodności)

niestety (albo stety) zamiast kupować nowego kompa za miesiąc, muszę poczekać do wakacji, a do tego czasu sporo jeszcze może sie zmienić (ceny, wydajność i kompatybilność raczej na korzyć :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmień płytę na p5n-e SLI, zaoszczędzone kilkadziesiąt złotych dołóż do E6300, który jest troszkę jakby lepszym wyborem (płyta zresztą też), a pamięci to kup PDP Patriot 1GB DDR II SL 667CL5 533CL4 (2 x 512MB) - kręcą się do 490 4-4-4-12 lub 500 Mhz 5-5-5-15 (są lepsze niż goodramy).

 

Ten zestawik będzie ciut lepszym wyborem, niż to co chcesz kupić, a cena podobna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...