Skocz do zawartości
korzeń

THE CATHEDRAL

Rekomendowane odpowiedzi

Ehh, podajcie jakiegos konkretnego linka albo ftp do filmu katedra. Sciagam z dc ale takim tempem, ze mnie krew zaleje.

spróbuj na kazie ja przez modem ciągłem z transferem 4.5kb/s czyli jak na modem całkiem całkiem :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez nieco robie w 3D i moge powiedziec jedno - piekne!! Po prostu. Co wiecej Tomek i jo zesmy do jednej budy biegali ale nigdy nie sadzilem ze to ja za jakis czas bede mogl biec do niego po nauke (my guru :twisted:) i autograf 8O !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie ten gość jest prawdziwym guru :) Naprawde wyrazu uznania dla autora... tyle cierpliwości... nie mówiąc o talencie. Chłopaku marnujesz sie w tym kraju !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się film bardzo podobał . Co ciekawe : autor bardzo szybko dostał

propozycję pracy ZA WIELKĄ WODĄ .... ale odmówił.

Uznał , że w USA pracując dla Spielberga albo innego Lucasa musiałby pracować nad jakąś nogą dzinozaura od świtu do nocy i nigdy nie powstałoby coś takiego jak Katedra. Ludzie z zachodu gdy dowiedzieli się,

że film powstawał po godzinach na szprzęcie firmy, w której pracował,

nie mogli uwierzyć - coś takiego u nich w pracy by nie przeszło :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się film bardzo podobał . Co ciekawe : autor bardzo szybko dostał

propozycję pracy ZA WIELKĄ WODĄ  .... ale odmówił.

Uznał , że w USA pracując dla Spielberga albo innego Lucasa musiałby pracować nad jakąś nogą dzinozaura  od świtu do nocy i nigdy nie powstałoby coś takiego jak Katedra. Ludzie z zachodu gdy dowiedzieli się,

że film powstawał po godzinach na  szprzęcie firmy, w której pracował, 

nie mogli uwierzyć  - coś takiego u nich w pracy by nie przeszło  :D .

To frajer bo sztuka sztuka a praca to praca...

Jedno nie wyklucza drugiego... Od rana do nocy robilby noge dinozaura a w weekendy moglby sobie 'tworzyc' ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się film bardzo podobał . Co ciekawe : autor bardzo szybko dostał

propozycję pracy ZA WIELKĄ WODĄ  .... ale odmówił.

Uznał , że w USA pracując dla Spielberga albo innego Lucasa musiałby pracować nad jakąś nogą dzinozaura  od świtu do nocy i nigdy nie powstałoby coś takiego jak Katedra. Ludzie z zachodu gdy dowiedzieli się,

że film powstawał po godzinach na  szprzęcie firmy, w której pracował, 

nie mogli uwierzyć  - coś takiego u nich w pracy by nie przeszło  :D .

To frajer bo sztuka sztuka a praca to praca...

Jedno nie wyklucza drugiego... Od rana do nocy robilby noge dinozaura a w weekendy moglby sobie 'tworzyc' ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie oblejzalem

8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O

Tyle moge powiedziec, wyrazic sie tego słowami nie da, ta koncówka ze swiatlem to po prosru majster sztyk, z oscarem to bym sie jeszcze zastaniwil, ale takie cudo nie moze sie parnowac w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie moze linki do reszty filmikow ? Jest chyba 4 nominowane do oscara.

 

-Katedra

-Mike's new car

-nie znam

-nie znam

 

Mik's new car widzialem chyba zwiastun... coz... to tylko Potwory I Spolka nic wiecej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem, ze jak dla mnie to ten film rzadzi. Naprawde zrealizowany dobrze. Jedyne co mi sie nie podoba to ze niektore pomysly ostro zalatuja ekranizacja wladcy pierscieni. No nic, jak dla mnie to w tym filmie najwazniejsza jest fabula. Naprawde swietny film, polecam kazdemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spox :P

dac mu

oscara a jak nie to vodki :D

chleba mu !!! chleba !!!

 

mam pytanko : czy oprocz "THE CATHEDRAL" wyszedl jakis filmik z krotkometrazowych kandydujacych do oscara wlasnie w takiej podobnej konwencji ??? bo chetnie bym obejrzal dla porownania :D

 

moze ktos podalby liste filmow konkurujacych z "THE CATHEDRAL" ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niektore pomysly ostro zalatuja ekranizacja wladcy pierscieni. No nic, jak dla mnie to w tym filmie najwazniejsza jest fabula. Naprawde swietny film, polecam kazdemu.

Tez mialem na poczatku takie skojarzenie, ale :

 

- Gagiński katedre robił 5 lat, wiec wczesniej niz wyswietlili wladce

- kazda katedra byla takiej konstrukcji, wiec to raczej wladca pierscieni spapugowal wyglad Morii po wygladzie sredniowiecznych katedr

 

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niektore pomysly ostro zalatuja ekranizacja wladcy pierscieni. No nic, jak dla mnie to w tym filmie najwazniejsza jest fabula. Naprawde swietny film, polecam kazdemu.

Tez mialem na poczatku takie skojarzenie, ale :

 

- Gagiński katedre robił 5 lat, wiec wczesniej niz wyswietlili wladce

- kazda katedra byla takiej konstrukcji, wiec to raczej wladca pierscieni spapugowal wyglad Morii po wygladzie sredniowiecznych katedr

 

:D

no faktycznie - dzisiaj mialem mega seans Wladcy - Druzyna pierscienia i dwie wieze i wlasnie ta moria mi przypomniala motyw z the cathedrall

 

co do katedr - to wg. mojego staruszka to jest zrealizowana ta katedra na bazie katedry we Francji - takiej duzej wypasionej - qrde zapomnialem nazwy !!! i ta kobieta w "the cathedrall" jest tez na bazie postaci ktora jest na forntowej bramie tej katedry we Francji

 

jezeli pomylilem panstwa to sory :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do katedr - to wg. mojego staruszka to jest zrealizowana ta katedra na bazie katedry we Francji - takiej duzej wypasionej - qrde zapomnialem nazwy !!! i ta kobieta w "the cathedrall" jest tez na bazie postaci ktora jest na forntowej bramie tej katedry we Francji

Noterdam ???

 

 

Quazimodo i spółka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...