Skocz do zawartości
thermalfake

Router Do Chello

Rekomendowane odpowiedzi

Znajomy ma w domciu chello na modemie kablowym z wolnym RJ45. Zakupił sobie bramkę voip no i teraz ma zonka bo nie wiedział, że taki tandem bez w miare prostego routera się nie uruchomi. Chodzi oto, żeby mu znaleźć jakiś w miarę prosty router (bez modemu adsl i ap'eka), nie będzie rozdzielania netu na inne kompy, jedynie podłączona zostanie owa bramka. Urządzonko będzie wpięte w wolny port w modem i ustawione w trybie bridged jak mniemam. Router musi chodzić stabilnie ze względu na częste rozmowy i być w przystępnej cenie. Może to być także używka z allegro. Polećcie coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupilem Router Edimaxa

W prawdzie wersje z WiFi ale taka byla mi potrzebna

 

Jak narazie nie mam z nim problemow w przeciwienstwie do poprzednich routerow LG i D-Linka

 

W ofercie Edimax ma takze przewodowe routery. Nowki sa mniej wiecej w cenach 100=110zl (w sklepie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyłącze się do tematu. Padł mi router di-604 i poszukuje czegoś na jego miejsce.

Od nowego routera oczekuje:

- szybkiego przełanczania (gry)

- stabilnej pracy

- dużej możliwości konfiguracji(ewentualnie możliwość wgrania alternatywnego softu[linux])

- 4 porty LAN, 1 port WAN

- wifi jest zbedne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytania są o routery BEZ wifi a odpowiedzi tylko Z wifi. Problemy z czytaniem czy rzeczywiście nie znajdzie się już nic zwykłego ?

A może jakieś opinie o EDIMAX BR-6104K i NETGEAR RP614 ? Oba dostępne za mniej niż 100zł. Do D-Linków i SMC jakoś nie mam zaufania ale może się mylę. A może linksys klona czyli TP-LINK R460 ?

 

Edit:

I jeszcze za benchmark.pl: "Asus - RX3041. Przejrzysta konfiguracja, stabilna praca, estetyczny wygląd czynią ten router bardzo atrakcyjnym w tym przedziale cenowym" i "RP614EE firmy Netgear. Zaimplementowane zostały w nim wszystkie niezbędne mechanizmy routingu oraz bezpieczeństwa"

Edytowane przez Outlander

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...