Skocz do zawartości
Labovsky

Moja Domowa Alfa Romeo - Brera :)

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm Carl0s nie rozumiem troche Cie, szczekasz na wszystkich w kazdym topiku a sam niczego nie zaprezentowales w tamacie, nie liczac chyba niedokonczonej budy z okienkiem, ktora robisz juz rok swietlny. :]

 

Co nie zmienia fakty, ze mi tez sie takie budy nie podobaja, wyglada to jak leb aliena i jeszcze ten oczojebny kolor, chyba juz lepsza by byla czern.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CYTAT

eee ludzie, przeciez tu nie miało byc jakiegos moda bo niby po co ??

Labovsky zaprezentował chłodzenie powietrzne firmy TR ,i chyba własnie to chłodznie mielismy komentowac ,

no i o to chyba Labovsky-iem chodziło, nie o to zeby pokazac obudowe i ja modowac

bo załzeniem LABOVSKY-ego nie bylo modowanie budy (szczerze tej budy sam bym nie modował )

 

 

no %$#@&, byłem przekonany że to dział "Modyfikacje"... a nie "Zasilacze i obudowy", czy "Prezentacje"

dorgi kolego jak bys wiedział to napsiałem tego (co ty go zacytwałes), kiedy ten temat był w innym dziale:D

 

Edit:ah te orty :P

Edytowane przez orlontko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@msn

 

Choćby za to że odważył się to tutaj pokazać, pomimo że mówiłem mu iż to nie jest najlepszy pomysł. Poza tym przez sam fakt, że znam go troszkę dłużej szacunek mu się należy, przynajmniej z mojej strony.

 

<takie luźne przemyslenia mode on>

Poza tym wszystkim pr0 moderom którzy się tutaj lansują przydało by się trochę pokory, bo coraz częściej w tym dziale widzę, że woda sodowa uderzyła im do głowy i potrafią jedynie pojechać po kimś, a przeciez można to napisać bardziej kulturalnie. Panowie jedna jaskółka wiosny nie czyni, tak jak jedna obudowa nie robi z Was odrazu modera. <off>

Edytowane przez KosiMazaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<takie luźne przemyslenia mode on>

Poza tym wszystkim pr0 moderom którzy się tutaj lansują przydało by się trochę pokory, bo coraz częściej w tym dziale widzę, że woda sodowa uderzyła im do głowy i potrafią jedynie pojechać po kimś, a przeciez można to napisać bardziej kulturalnie. Panowie jedna jaskółka wiosny nie czyni, tak jak jedna obudowa nie robi z Was odrazu modera. <off>

[ot]

jestem w takcie pisania FAQ dotyczącego moddingu (wiem, wiem - porywam się z motyką na księżyc - ale może uda mi się ocalić parę dusz przed zagładą ;p )

 

także patience, my young padawan, patience... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@msn

 

Choćby za to że odważył się to tutaj pokazać, pomimo że mówiłem mu iż to nie jest najlepszy pomysł. Poza tym przez sam fakt, że znam go troszkę dłużej szacunek mu się należy, przynajmniej z mojej strony.

 

<takie luźne przemyslenia mode on>

Poza tym wszystkim pr0 moderom którzy się tutaj lansują przydało by się trochę pokory, bo coraz częściej w tym dziale widzę, że woda sodowa uderzyła im do głowy i potrafią jedynie pojechać po kimś, a przeciez można to napisać bardziej kulturalnie. Panowie jedna jaskółka wiosny nie czyni, tak jak jedna obudowa nie robi z Was odrazu modera. <off>

gdybyś jeszcze nie spostrzegł... potrafimy docenić coś ciekawego/ambitnego, jeżeli jest warte uwagi (projekt "SLR" na ten przykład)

 

natomiast tępimy i będziemy tępić pokazywanie oryginalnych obudów maźniętych farbką/przyozdobionych świecidełkiem/z kwadratową dziurką na boku, bo szkoda na to cennej przestrzeni forum...

 

a tak btw to ile wg Ciebie trzeba zrobić obudów żeby być moderem? masz jakieś przeliczniki od której się nim staje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jedna jaskółka wiosny nie czyni, tak jak jedna obudowa nie robi z Was odrazu modera.

jaka jedna, jaka jedna? przesz niektórzy z pro moderów, w tym ja nie zrobili jeszcze żadnej :D.. co nie znaczy że ten malutki nieistotny fakt nie czyni z nas... moderów :lol:

 

 

no ale panie... jesli przykładowo taki ja... wiecej roboty włożyłem w obudowę na zasilacz niż ktoś w całą budę no to wybacz... skąd Ty w ogóle do mnie mieszkasz?* :lol:

 

 

 

 

* śjakiś cytat z bash.org

Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kosimazaki

jesli mowa o mnie - owszem, nie przebieram w slowach, kiedy ktos wyjatkowo irytuje mnie swoja postawa. Zauwaz, jest sporo wiary, ktora robiac cos, wklada w to pelnie serca, calego siebie zarywajac nocki na przemyslenia jakiegos, zdawaloby sie, zupelnie nieistotnego detalu. Kupno obudowy ktora wyglada jak wyglada, pakowanie w nia seryjnych elementow dostepnych w kazdym sklepie z chinszczyzna (czytaj komputerowym), a pozniej prezentowanie na forum w stylu "patrzcie na co mi dali rodzice" to nie jest Modding. A chyba to jest dział "Modyfikacje"? Zgadza sie?

Suma:

To po prostu zalosne, kiedy brak wlasnej koncepcji maskuje sie obudowa typu "kiloplastikubezladuiskladu", dodajac komantarz typu "czcijcie mnie i adorujcie (cytat Jonas), bowiem mam sam wypas, z ktorym nie potrafie zrobic nic, poza zrobieniem trefnej jakosci zdjec".

A chyba dalem sie poznac na tym forum jako gosc, co nie przebiera w slowach kiedy ma do tego powod, oraz nie przebiera w pochwalach, jesli ktos i cos na nie zasluguje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

woda sodowa uderzyła im do głowy i potrafią jedynie pojechać po kimś, a przeciez można to napisać bardziej kulturalnie.

Ta, woda sodowa. Jeśli udało się coś wyrzeźbić, komuś doradzić, coś tam jednak spłodzić - czemu się z tym kryć albo udawać, że nic się nie stało? Chrześcijańska pokora? W imię czego?

A kulturalnie można, i owszem, ale to na ogół nudne i bezpłodne. Poza tym żniwiarz plonu obfitego opie...olu ma dwa wyjścia:

- zrezygnować z forumowania (płakać nikt nie będzie, a mięczaki i tak zawsze mają ciężko w życiu)

- przejąć się nieco i następnym razem zaprezentować coś, od czego opadną szczęki i fallusy.

I o take druge rozwiązane wszystkim tu chodzi.

 

 

Carl0s, bo następnym razem nazwę brzydko twoją matkę - "jonas", nie "Jonas". Iz dat klir? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Jestem ogromnie wdzięczny wszystkim kolegom, którzy tak mocno zechcieli wyrażać swoje opinie, choć mój pseudo-projekt nie jest wart więcej, niż... cytując mojego faworyta... "zużyta prezerwatywa". Tyle postów... tyle emocji - naprawdę fascynujące :)

 

Dziękuję bardzo - i to bez najmniejszej kpiny!

O gustach się nie dyskutuje ;) mnie też się nie podoba ale to kwestia gustu/
Oczywiście... pod warunkiem, że komuś podobają się samochody Alfa Romeo i obudowy Asus Vento 3600 :wink:

Wiesz jak jest - są pewne granice hihi

@Labovsky - Ile masz cm od plyty do konca Ultry 120? Myslalem, ze mi nie wejdzie do budy, ale u ciebie nie wydaje sie taka wysoka...

Od końców ciepłowodów do bocznego panelu został może centymetr... ale chyba mniej. Odrobinę to widać na tym zdjęciu, które zrobiłem jeszcze przed zamontowaniem wszystkiego:

2500575[/snapback]

Nie rozumeim czemu sie doczepiliscie do Labovsky-ego i budy bo on tylko chciał pokazac swoja wizje TR, a wy nie potrzebnie dowaliliscie sie do tej budy poniewaz tu głownie jest pokazane chłodzenie !!
Koledzy mają rację - zdecydowałem się założyć wątek w miejscu, które nie jest dla niego przeznaczone. Stąd pewnie te liczne głosy krytyki przede wszystkim. Aczkolwiek na swoje usprawiedliwienie wspominałem już, że opis działu nie był na tyle jednoznaczny bym nie mógł o tym pomyśleć.

oficjalnie niby jest tak, że jak postawisz na obudowie pionową kreskę flamastrem to też mod...a kolega tu dał katody i opakował gdzieniegdzie srajtaśmą :rolleyes:

 

więc chłosta... :twisted:

Muszę przyznać, że jest ona wbrew pozorom bardzo przyjemna. Wiele się dzięki temu nauczyłem... odsączywszy oczywiście nieco jadu hihi :rolleyes:

... ciesze się , ze mogłem coś przekazać
Drogi kolego MSN, czy w Twoim pierwszym poście tego tematu było cokolwiek, co powinienem był odnotować, bo jakoś mi to chyba umknęło. Co prawda w obliczu podsumowania mojego intelektu zafundowanego przez Carl0sa nie jest to wcale dziwne. Będę jednak wdzięczny za nudną, bo kulturalną, wyrozumiałość i ewentualne wyjaśnienie :)

:blink: jak można porównywać coś, co wygląda jak barwione odchody nosorożca z Alfa Romeo, i to jeszcze Brerą, która szykuje się na godnego następcę Jaguara E...
To jedyne co wyłowiłem.

Otóż, jeśli Brera jest następcą czegokolwiek to Alfa Romeo Zagatto, drogi MSN. Poprzednik, notabene, był moją miłością samochodową przez prawie większą część życia. Jaguar E... hm... to chyba jakieś nieporozumienie w tym zestawieniu.

Oczywiście de gustibus... hihi

Stylowe?

Bardziej stylowa jest juz zuzyta prezerwatywa... Zeby zuzyc prezerwatywe trzeba sie nameczyc, spocic...

 

Ehh, od glupich ludzi, bardziej tylko denerwuja mnie glupi ludzie z zerowa wyobraznia, probujacy to nadrobic wydawana kasa.

A stylu wlasnego okragle zero.

I tak - mam poglady radykalne. Modding jest radykalny.

Natomiast twoj "komputer" jest...hm...tez na r - rektalny co najwyzej...

 

Przykre to, naprawde...

Ale oczywiscie - szanujemy Cie...

buehehe

Słówko do mojego faworyta:

Cieszę się, że zrozumiałeś dosłownie moją odpowiedź na Twój pierwszy post w tym temacie.

Jako jedyny rozgryzłeś moją chęć pochwalenia się swoimi... o przepraszam... moich rodziców możliwościami finansowymi i to w bezstylowy sposób - naprawdę budujące.

 

Zabawy w kwieciste porównania (czy ja tego nie słyszałem w jakiejś hiphopowej piosence?) i zabawy językowe są dobre rzeczywiście w każdym momencie. Ich nigdy za wiele i miło mi, że w moim temacie ich dzięki Tobie nie zabrakło :)

@msn

 

Choćby za to że odważył się to tutaj pokazać, pomimo że mówiłem mu iż to nie jest najlepszy pomysł. Poza tym przez sam fakt, że znam go troszkę dłużej szacunek mu się należy, przynajmniej z mojej strony.

 

<takie luźne przemyslenia mode on>

Poza tym wszystkim pr0 moderom którzy się tutaj lansują przydało by się trochę pokory, bo coraz częściej w tym dziale widzę, że woda sodowa uderzyła im do głowy i potrafią jedynie pojechać po kimś, a przeciez można to napisać bardziej kulturalnie. Panowie jedna jaskółka wiosny nie czyni, tak jak jedna obudowa nie robi z Was odrazu modera. <off>

Kosi, dzięki za wsparcie, ale naprawdę nie masz się czym przejmować.

Mnie ogromną radość sprawia możliwość dyskusji na temat mojej obudowy. Poza oczywiście emocjami na temat "rektalnego" designu Asusa czy po prostu zabawami językowymi, dzięki np. Jonasowi czy simicowi wiele się dowiedziałem. Za to im ogromne dzięki :rolleyes:

gdybyś jeszcze nie spostrzegł... potrafimy docenić coś ciekawego/ambitnego, jeżeli jest warte uwagi (projekt "SLR" na ten przykład)

 

natomiast tępimy i będziemy tępić pokazywanie oryginalnych obudów maźniętych farbką/przyozdobionych świecidełkiem/z kwadratową dziurką na boku, bo szkoda na to cennej przestrzeni forum...

Żałuję, że nie wiedziałem o tym wcześniej. Zastanowiłbym się dwa razy przed założeniem tematu.

Aczkolwiek biorąc pod uwagę ilość wypowiedzi... mam dziwne wrażenie, że mogłeś się pomylić ;)

Suma:

To po prostu zalosne, kiedy brak wlasnej koncepcji maskuje sie obudowa typu "kiloplastikubezladuiskladu", dodajac komantarz typu "czcijcie mnie i adorujcie (cytat Jonas), bowiem mam sam wypas, z ktorym nie potrafie zrobic nic, poza zrobieniem trefnej jakosci zdjec".

A chyba dalem sie poznac na tym forum jako gosc, co nie przebiera w slowach kiedy ma do tego powod, oraz nie przebiera w pochwalach, jesli ktos i cos na nie zasluguje...

Z każdym postem mój podziw dla Twojego przeszywającego moje myśli na wskroś wzroku rośnie w postępie geometrycznym.

To naprawdę niesamowite jak łatwo przychodzi Ci rozpracować moją motywację. Aż... z tej oczywistości... nie czuję nawet wstydu. ;)

A kulturalnie można, i owszem, ale to na ogół nudne i bezpłodne. Poza tym żniwiarz plonu obfitego opie...olu ma dwa wyjścia:

- zrezygnować z forumowania (płakać nikt nie będzie, a mięczaki i tak zawsze mają ciężko w życiu)

- przejąć się nieco i następnym razem zaprezentować coś, od czego opadną szczęki i fallusy.

I o take druge rozwiązane wszystkim tu chodzi.

Ja wolę chyba jednak nudno i kulturalnie. Być może już wyrosłem z radykalnych poglądów i hiphopowych porównań po prostu.

 

Żeby nie zrozumiano mnie na opak - ja nie mam nic przeciwko odmiennemu podejściu i nie uważam swojego za najlepsze. Po prostu łatwiej jest mi je zrozumieć.

 

Rezygnować z forumowania raczej nie zamierzam. Podobnie niestety i prezentować póki co niczego nowego. Ten temat jest dla mnie skarbnicą wiedzy zarówno o moddowaniu... jak i o modderach :)

 

Pozdrawiam serdecznie i jak najszczerzej bardzo dziękuję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mają rację - zdecydowałem się założyć wątek w miejscu, które nie jest dla niego przeznaczone. Stąd pewnie te liczne głosy krytyki przede wszystkim. Aczkolwiek na swoje usprawiedliwienie wspominałem już, że opis działu nie był na tyle jednoznaczny bym nie mógł o tym pomyśleć.

 

Żałuję, że nie wiedziałem o tym wcześniej. Zastanowiłbym się dwa razy przed założeniem tematu.

kamikadze?

 

a tyle razy trąbiliśmy, że wyszukiwarka nie boli...

 

Poza oczywiście emocjami na temat "rektalnego" designu Asusa czy po prostu zabawami językowymi, dzięki np. Jonasowi czy simicowi wiele się dowiedziałem. Za to im ogromne dzięki :rolleyes:

Dowiedziałbyś się o wiele więcej gdybyś okazał się początkującym modderem...a Ty najnormalniej pomyliłeś (celowo czy faktycznie?) działy bo twój projekt powinien być w prezentacjach, albo pozostać w chłodzeniu. Jeżeli przeniosłeś go tutaj to albo patrz wyżej albo po prostu lubisz ludziom na nerwy działać.

 

Powtarzam zatem jeszcze raz. NIE JEST TO MOD - NIE NALEŻAŁO GO WIĘC TUTAJ UMIESZCZAĆ! Jest to stockowa buda, na dodatek fatalna (skoro rzucasz temat na ogólnopolskie forum to znaczy że chcesz dyskutować o gustach, więc no bullshit, please) z trefnym świecidłem, opięta taśmą i ze zdaje się dobrze zrobionym chłodzeniem. I nic więcej - dla mnie wartość artystyczna tego projektu, jak również wkład kreatywności własnej i pomysłowości wynosi zero - patrząc od strony moddingu. A to zdaje się ten dział...i jak byk jest napisane..."o upiększaniu obudów" więc no bullshit, please

 

Rezygnować z forumowania raczej nie zamierzam. Podobnie niestety i prezentować póki co niczego nowego. Ten temat jest dla mnie skarbnicą wiedzy zarówno o moddowaniu... jak i o modderach :)

i do jakich to zaskakujących wniosków doszedłeś o modderach? <_<

Edytowane przez simic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Od końców ciepłowodów do bocznego panelu został może centymetr... ale chyba mniej. Odrobinę to widać na tym zdjęciu, które zrobiłem jeszcze przed zamontowaniem wszystkiego:

 

Można zatem wnioskować, że od płyty mam jakieś 17-17,5cm.

 

EDIT>>> Wedle tego, co zmierzyłem mam 17,2cm.

...

Wielkie dzieki. U mnie jednak do obudowy nie wejdzie. Brakuje niecaly 1cm :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż, jeśli Brera jest następcą czegokolwiek to Alfa Romeo Zagatto, drogi MSN. Poprzednik, notabene, był moją miłością samochodową przez prawie większą część życia. Jaguar E... hm... to chyba jakieś nieporozumienie w tym zestawieniu.

Oczywiście de gustibus... hihi

Wybacz, już od dawna 'E' uważany jest za jedno z najwybitniejszych dzieł sztuki motoryzacyjnej.

 

A tak w ogóle to 'Zagato', nie "Zagatto"

 

 

dzięki np. Jonasowi

będzie bicie...

 

Za to im ogromne dzięki :rolleyes:

Żałuję, że nie wiedziałem o tym wcześniej. Zastanowiłbym się dwa razy przed założeniem tematu.

Aczkolwiek biorąc pod uwagę ilość wypowiedzi... mam dziwne wrażenie, że mogłeś się pomylić ;)

Skoro rajcują Cię komentarze np. Carl0sa , które są raczej mało pozytywne, a takowych jest przewaga w tym temacie, to już Twoja sprawa...

 

Ja wolę chyba jednak nudno i kulturalnie. Być może już wyrosłem z radykalnych poglądów i hiphopowych porównań po prostu.

to idź na to drugie forum...to na "P" tam z pewnością doceniliby Twoją "pracę"

 

To jest PPC, dział "Modyfikacje". Jak to PelzaK kiedyś powiedział, w na tym forum "tematy zakładają tylko odważni, nierozważni i głupcy"

 

 

 

no ale, jak głosi pradawne przysłowie, "człowiek uczy się na błędach"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie!

Wielkie dzieki. U mnie jednak do obudowy nie wejdzie. Brakuje niecaly 1cm :(

Bardzo i ja żałuję jako jeden z dwóch członków miłośników chłodzenia Thermalright ;)

Ultra120 to znakomita rzecz.

kamikadze?

 

a tyle razy trąbiliśmy, że wyszukiwarka nie boli...

:huh: A co ma do tego wyszukiwarka?

Notabene - zdecydowanie preferuję występowanie w roli Johna Labovsky'ego - pilota amerykańskiego ;)

Kosi świadkiem!

Dowiedziałbyś się o wiele więcej gdybyś okazał się początkującym modderem...a Ty najnormalniej pomyliłeś (celowo czy faktycznie?) działy bo twój projekt powinien być w prezentacjach, albo pozostać w chłodzeniu. Jeżeli przeniosłeś go tutaj to albo patrz wyżej albo po prostu lubisz ludziom na nerwy działać.

Bynajmniej, drogi simic :)

Nic nie przenosiłem - nie jestem moderatorem.

Założyłem nowy temat, co by nie zaśmiecać koledze Snowowi tematu. Sądziłem, że będzie to dobre miejsce. I faktycznie - popełniłem błąd. Nie jest to jednak nic, czego bym się wstydził.

Szczerze powiedziawszy po cichu rajcuje mnie ogromnie ile można się przy okazji tego "błędu" dowiedzieć.

...Ty najnormalniej pomyliłeś (celowo czy faktycznie?)...

Masz wątpliwości? ^_^

Powtarzam zatem jeszcze raz. NIE JEST TO MOD - NIE NALEŻAŁO GO WIĘC TUTAJ UMIESZCZAĆ! Jest to stockowa buda, na dodatek fatalna (skoro rzucasz temat na ogólnopolskie forum to znaczy że chcesz dyskutować o gustach, więc no bullshit, please) z trefnym świecidłem, opięta taśmą i ze zdaje się dobrze zrobionym chłodzeniem. I nic więcej - dla mnie wartość artystyczna tego projektu, jak również wkład kreatywności własnej i pomysłowości wynosi zero - patrząc od strony moddingu.

No cóż - dziękuję, że i Ty mi to uświadomiłeś, choć już na samym początku zostało to jasno określone :)

(skoro rzucasz temat na ogólnopolskie forum to znaczy że chcesz dyskutować o gustach, więc no bullshit, please)

Przyznam, że Twoja logika wiążąca forum ogólnopolskie z kwestią gustów jest dla mnie zbyt trudna do ogarnięcia.

Zatem chyba jednak bullshit.

i do jakich to zaskakujących wniosków doszedłeś o modderach? <_<

A z wielką ochotą pogadam o tym z Tobą, ale może na PW lub GG. Serdecznie zapraszam!

Tutaj wolałbym już o tym nie pisać - wystarczająco daleko jesteśmy od tematu.

Wybacz, już od dawna 'E' uważany jest za jedno z najwybitniejszych dzieł sztuki motoryzacyjnej.

aha... zatem i ja tak powinienem uważać? Ciekawe, doprawdy :D

A tak w ogóle to 'Zagato', nie "Zagatto"

Oczywiście masz rację. Dzięki!

będzie bicie...

Niech biją. Za przyzwyczajenie do pisania z poszanowaniem praw ortografii, a w tym każdej nazwy własnej, w tym również ksyw, zawsze wielką literą, chętnie parę razów zbiorę. Dla mnie to wyraz szacunku... ale jeśli sobie życzą inaczej - postaram się pamiętać o jonasie :)

Skoro rajcują Cię komentarze np. Carl0sa , które są raczej mało pozytywne, a takowych jest przewaga w tym temacie, to już Twoja sprawa...

To czy jest coś pozytywnie czy negatywnie oceniane na internetowym forum przestało się dla mnie liczyć już jakiś czas temu. Dla mnie ważniejsze jest ile mogę z tego wyciągnąć dla siebie. Póki co, mam z niektórych komentarzy wiele radości, a kilku innych sporo wiedzy. I choćby tylko dlatego popełniłbym ten błąd założenia wątku tutaj, jeszcze raz ;)

to idź na to drugie forum...to na "P" tam z pewnością doceniliby Twoją "pracę"

Ci, co ją mieli docenić docenili. Tym, którzy jej nie doceniają też się nie dziwię, bo mojej pracy w tej budzie niewiele. Z tym, że ja nie pretenduję do zestawiania się z jakimkolwiek modderem, jak tutaj niektórzy mi zarzucają i od początku o tym pisałem (nie tylko ja zresztą). Nie śmiałbym po prostu! Dla mnie to jak graffiti - zdecydowanie więcej niż rzemiosło.

To jest PPC, dział "Modyfikacje". Jak to PelzaK kiedyś powiedział, w na tym forum "tematy zakładają tylko odważni, nierozważni i głupcy"

no ale, jak głosi pradawne przysłowie, "człowiek uczy się na błędach"...

Całkiem mądre, warto dodać. Zwłaszcza w obliczu tego wątku. Jeden błąd... a ile wiadomości :D

 

>>>>>>>>>>>>>>>>>>

 

Jeszcze kilka słów ode mnie:

Drodzy koledzy, jestem zafascynowany tym jak wiele moderatorskich rad mi udzieliliście. Żałuję, że ten dział nie otrzymał żadnego moderatora, bo można byłoby to przerzucić do odpowiedniego działu. Oszczędziłoby to wielu z Was czasu i emocji. Ja na ten przykład wcale nie żałuję i miło mi się z Wami dyskutuje... pomimo niechęci i agresji kilkorga, które też są na pewien sposób kształcące.

 

Co się tyczy obudowy i jej wnętrza - nie będę powtarzał tego, co napisano. Uważam czerwonego Asusa Vento 3600 za najpiękniejszą budę jaką widziałem i choć z tym może mieć wielu z Was pewien problem, wcale się tego nie wstydzę. Przede wszystkim ideą pokazania jej wnętrza było faktycznie chłodzenie... które również uważam za znakomite połączenie funkcjonalności i wydajności z designem. Podświetlenie katodkami i kilkoma diodkami miało przede wszystkim właśnie wydobyć z półmroku wnętrza produkty Thermalrighta i kilka wentylatorów. Podobnie ideą pokazania zewnętrza była przede wszystkim ładna prezentacja tej obudowy z jej walorami uwypuklonymi przez dodatkowe światło z wewnątrz.

To czym dumnie określony "mój projekt" nie jest, sami doskonale wiecie i kilkukrotnie tu stwierdziliście.

 

Aha - nadal dla mnie to moja domowa Alfa Romeo Brera - nie upiększam jej, bo uważam za zbrodnię ingerencję zarówno w ten samochód jak i tę obudowę.

 

Pozdrawiam serdecznie!

Edytowane przez Labovsky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest PPC, dział "Modyfikacje". Jak to PelzaK kiedyś powiedział, w na tym forum "tematy zakładają tylko odważni, nierozważni i głupcy"

nieautoryzowany zapis rozmowy :lol:, ale taka prawda...

 

1. Całkiem mądre, warto dodać.

 

>>>>>>>>>>>>>>>>>>

 

2. Jeszcze kilka słów ode mnie:

Drodzy koledzy, jestem zafascynowany tym jak wiele moderatorskich rad mi udzieliliście. Żałuję, że ten dział nie otrzymał żadnego moderatora, bo można byłoby to przerzucić do odpowiedniego działu. Oszczędziłoby to wielu z Was czasu i emocji. Ja na ten przykład wcale nie żałuję i miło mi się z Wami dyskutuje... pomimo niechęci i agresji kilkorga, które też są na pewien sposób kształcące.

 

3. Aha - nadal dla mnie to moja domowa Alfa Romeo Brera - nie upiększam jej, bo uważam za zbrodnię ingerencję zarówno w ten samochód jak i tę obudowę.

1.

Dołączona grafika

a do której grupy Ty.. należysz

:)

2. dział modyfikacje sam się moderuje poprzez kilku czołowych keyplayerów, którzy za dobre wynagradzają a za złe karzą :twisted:

3. trochę tak dziwnie mi brzmi obudowa stylizowana na auto... coś jakby niespełnione marzenia szybko-wściekłego... Chciał alfa romeło - ostała mu się odkurzacz-based imitacja obudowy komputerowej stylizowanej na auto...

 

jeśli Ci się podoba - nei ma sprawy, ja to akceptuję.. ale nie akceptuję tego jako modyfikacji.. chyba ze mam pogratulować maszynie która to wylała do formy... :)

Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten temat powinien byc w dziale AC, zreszta tam sie narodzil, jako ze najpierw byl jako post w temacie Slow'a. Umieszczajac tu cos co nie jest modem czlowiek sam skazuje sie na zbiorowy lincz :] Nie wiem co autor chcial osiagnac zakladajac tutaj taki temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten plastik z ktorego jest ta obudowa kojarzy mi sie tylko z moim czerwonym nocnikiem z dziecinstwa. jakos dziwnie to wyglada, sorry ale ja juz wole miec swoja nieskonczona obudowe z drewna niz mialbym trzymac taka "alfe" obok biurka

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3. trochę tak dziwnie mi brzmi obudowa stylizowana na auto... coś jakby niespełnione marzenia szybko-wściekłego... Chciał alfa romeło - ostała mu się odkurzacz-based imitacja obudowy komputerowej stylizowanej na auto...
Nie... po prostu ja sobie to tak wymyśliłem, bo mi się z tym skojarzyła.

A Alfę sobie kiedyś kupię - to pewne... na początek 147 ^_^

jeśli Ci się podoba - nei ma sprawy, ja to akceptuję.. ale nie akceptuję tego jako modyfikacji.. chyba ze mam pogratulować maszynie która to wylała do formy... :)
Ten temat powinien byc w dziale AC, zreszta tam sie narodzil, jako ze najpierw byl jako post w temacie Slow'a. Umieszczajac tu cos co nie jest modem czlowiek sam skazuje sie na zbiorowy lincz :] Nie wiem co autor chcial osiagnac zakladajac tutaj taki temat.
Ufff... nie będę powtarzał tego, co zostało już napisane przeze mnie i wielu innych - dodałem 2502805[/snapback]
ten plastik z ktorego jest ta obudowa kojarzy mi sie tylko z moim czerwonym nocnikiem z dziecinstwa. jakos dziwnie to wyglada, sorry ale ja juz wole miec swoja nieskonczona obudowe z drewna niz mialbym trzymac taka "alfe" obok biurka
Fakt - jak się zdemontuje panel boczny to wygląda to bidnie i przypomina taki nocnikowy plastik.

Z zewnątrz jednak wszystko jest pokryte całkiem trwałym i dobrym lakierem, który poza czerwienią Alfy jest jeszcze odrobinę metaliczny, czego niestety na zdjęciach nie udało się ująć.

Mi wystarczyły zdjęcia w internecie by podjąć decyzję o tym cholernie nieopłacalnym zakupie. Gdy wyjąłem to z gigantycznego wprost pudła i przyjrzałem się... zakochałem się ponownie. Z bliska wygląda to znacznie lepiej niż na jakichkolwiek zdjęciach :rolleyes:

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Labovsky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Labovsky - tutaj Cie moge ostrzec lojalnie jak forumowicz forumowicza...

Nie kupuj 147, a juz nie kupuj jej w wersji kombi 1.9 jtd. Zwariujesz przez instalacje elektryczna, w[ciach!]iac Cie bedzie wszystko poczawszy od silnika, konczac na z[ciach!]ej tylnej klapie, w ktorej nie mozna wymienic szyby.

Dobrze ze moja dostala strzal w kufer (strzal w kufer, a wywalilo zawor EGR...no comments) - przynajmniej z czystym sumieniem ja zezlomuje, mimo, ze to rocznik 1996.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Labovsky - tutaj Cie moge ostrzec lojalnie jak forumowicz forumowicza...

Nie kupuj 147, a juz nie kupuj jej w wersji kombi 1.9 jtd. Zwariujesz przez instalacje elektryczna, w[ciach!]iac Cie bedzie wszystko poczawszy od silnika, konczac na z[ciach!]ej tylnej klapie, w ktorej nie mozna wymienic szyby.

Dobrze ze moja dostala strzal w kufer (strzal w kufer, a wywalilo zawor EGR...no comments) - przynajmniej z czystym sumieniem ja zezlomuje, mimo, ze to rocznik 1996.

Rocznik 1996? To chyba Alfa 146, nie? :rolleyes:

A co do instalacji elektrycznej i problemów z "peryferiami"... ja jeżdżę prawie 11 letnią Meganką (ta pierwsza wersja - hatchback) i... no wiesz o czym mówię ;)

 

Niestety najbardziej się rozczarowują ludzie, którzy chcieliby mieć Volkswagena w obudowie Alfy. Choć może VW w tym porównaniu też już średnio wypada po ostatnich testach ADAC. Jak się kupuje Alfę to wiadomo, że ten samochód będzie sprawiał problemy - AR jest przecież dla ludzi lubiących samochody dające niebanalną frajdę z jazdy, ale i przy których grzebanie sprawia radość, a nie wpędza w frustracje :)

Jeśli potrzeba czegoś bezawaryjnego to się kupuje Toyotę lub VW.

 

Pozdrawiam i dzięki za radę :)

 

P.S. Ciekawe czy teraz MS3 się obrazi hihi :lol2:

Edytowane przez Labovsky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledze Snow, który 2501713[/snapback]

Założyłem nowy temat, co by nie zaśmiecać koledze Snowowi tematu (..)

Skad Ci sie wzial sie ten Snow ?

 

btw. zapomnialem Ci napisac, zebys nie popelnial bledu wrzucania topicu do dzialu "modyfikacje" - mi sie tez dostalo przy c'n'q rev.2 ;)

Edytowane przez Slow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.S. Ciekawe czy teraz MS3 się obrazi hihi :lol2:

Nie...nie obrazi sie :-P

 

1. VW znajduje sie w klasyfikacji bezawaryjnosci daleko...daleko (15 pozycja)

Toyota zajmuje 3 miejsce w corocznym (z wyjtkiem 2005'tego) podsumowaniu najpopularniejszego miesiecznika "What car?" w Uk, w rankingu reliability za rok 2006...

 

Dołączona grafika

 

W nawiasach masz podana pozycje za rok 2004...

Mazda dopiero w tym roku spadla z 1 miejsca (ktore zajmowala 4 ostatnie lata z rzedu)

Ogladnij sobie takze z jakim tempem radzi sobie srednio serwis naprawczy (time repair) tego auta w UK :) (druga lokata) i porownaj srednia cene za serwis (repair cost) np. z Toyota, VW, Alfa...

 

2. stylistyka Toyoty wola o pomste do nieba...jezeli musialbym juz zdecydowac sie na cos z tego koncernu...bylby to Lexus...przynajmniej posiada jakis styl...

 

Prowokacja zostala przyjeta :wink: , ale juz wczesniej ostrzegalem aby nie rozpoczynac ze mna polemiki dotyczacej motoryzacji...

 

Alfe odradzalem Ci juz wczesniej...jako polroczny forumowicz stronki poswieconej 147'tce i byly wlasciciel Fiata Bravo.

 

Carl0s'owi chodzilo raczej o model 156...troche dziwne ze ktos nie wie jakim autem jezdzi :blink:

 

Pozdr...

Edytowane przez MS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten plastik z ktorego jest ta obudowa kojarzy mi sie tylko z moim czerwonym nocnikiem z dziecinstwa. jakos dziwnie to wyglada, sorry ale ja juz wole miec swoja nieskonczona obudowe z drewna niz mialbym trzymac taka "alfe" obok biurka

:lol: i true... :) też wolę moją niedokończoną budę z drewna... leżącą 3m za mną :D

 

Ufff... nie będę powtarzał tego, co zostało już napisane przeze mnie i wielu innych - dodałem odpowiedni wpis w pierwszym poście tematu niebieską czcionką. Mam nadzieję, że dzięki temu od początku jasnym będzie, że całe to paskudne zło... ;) ekhem tj. mój zestaw nie był, nie jest i nie będzie nigdy moddingiem, a założenie tego tematu w tym miejscu było moją pomyłką.

no.. ale przesz ja nie wchodzę i nie czytam codziennie od nowa topików, więc co mi po zmianie pierwszego posta :)

 

 

i kurde.. zaczeliśmy od topicu o niemodingu w złym dziale... a teraz widzę topic zmienił kierunek na "która alfa romeło lepsza" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wie, bo to auto sluzobowe, nie przykladam do tego wiekszej wagi.

I oczywiscie bije sie w piers - model 146 - moja pomylka.

Niemniej jednak wiecej nigdy zadnej alfy, juz wole moje ciezarowe Doblo.

 

A do tematu - Zastanow sie Labovsky, moze cos wymyslisz i zaczniesz obudowe na powaznie modyfikowac?

 

Przydaloby jej sie to. Tobie wydaje mi sie tez ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skad Ci sie wzial sie ten Snow ?

Sam nie wiem - wybacz :rolleyes:

Może dlatego, że myślami wciąż wracam do zeszłotygodniowych nart... a narciarsko było fest :)

btw. zapomnialem Ci napisac, zebys nie popelnial bledu wrzucania topicu do dzialu "modyfikacje" - mi sie tez dostalo przy c'n'q rev.2 ;)

Ano... too late :wink:

no.. ale przesz ja nie wchodzę i nie czytam codziennie od nowa topików, więc co mi po zmianie pierwszego posta :)

Po prostu to co napisałeś w poprzednim poście było już kilka razy jasno i klarownie przeze mnie deklarowane wcześniej i stąd moje podejrzenie, że nie czytałeś wszystkiego. Dlatego umieściłem informacje już w pierwszym poście dla osób, które wchodziłyby tu po raz pierwszy.

i kurde.. zaczeliśmy od topicu o niemodingu w złym dziale... a teraz widzę topic zmienił kierunek na "która alfa romeło lepsza" :D

Najlepsza jest Brera :P

Potem 159 i 147 w pierwszej wersji :D

A do tematu - Zastanow sie Labovsky, moze cos wymyslisz i zaczniesz obudowe na powaznie modyfikowac?

 

Przydaloby jej sie to. Tobie wydaje mi sie tez ;)

A dziękuję. Niestety czasu i pieniędzy przez najbliższy rok raczej mieć nie będę za wiele, bo będę się skupiał na zakładaniu rodziny ;)

Pomyślę o tym za jakiś czas. Dzięki za rady!

 

Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu to co napisałeś w poprzednim poście było już kilka razy jasno i klarownie przeze mnie deklarowane wcześniej i stąd moje podejrzenie, że nie czytałeś wszystkiego. Dlatego umieściłem informacje już w pierwszym poście dla osób, które wchodziłyby tu po raz pierwszy.

podejrzenie słuszne.. jak ktoś za dużo pitoli a mało robi to nie chce się czytać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogim kolegom, którzy uraczyli mnie garścią uwag w lutym tego roku... temacik ten dedykuję ;)

Bez grama ironii!

 

Tak jak poprzednio, do miana moddera nie pretenduję. Ale drobne modyfikacje poczyniłem, więc może chociaż to się spodoba. Główną materią była wymiana chłodzenia, więc stąd temat umieszczony w "chłodzeniu" :)

 

Pozdrawiam i zapraszam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...