Skocz do zawartości
Glabro

Zmiana Ramu A Utrata Gwarancji !

Rekomendowane odpowiedzi

Gość KOzi]K[

a gdy wymienimy ram na inny?:)

bo bede wymienial 2x256 na 1gb i nie wiem czy zachowac obie kosci czy sprzedac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość KOzi]K[

no to bardzo fajnie;D.

teraz musze sie upewnic czy moze wsadzic pc 667 a nie pc333 i bedzie po krzyku;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

K[' date= 7 lut 2007, 15:39' post='2500411]

no to bardzo fajnie;D.

teraz musze sie upewnic czy moze wsadzic pc 667 a nie pc333 i bedzie po krzyku;p

pc667 to DDR2 a PC333 to DDR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

twoj ma ddr2

o ile to ten z podpisu ;)

u mnie w instrukcji do asusa napisane jest ze dokonywac zmian ramu i procesora moze wykwalifikowany pracownik serwisu asusa. wiec nie wiem jak jest z ta gwarancja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie w instrukcji pisze ze by odwiedzic serwis albo zapytac o upgrade sprzedawcy

ale plomb nie ma jak w wiekszosci lapow

Sadze jednak ze w Serwisie Asusa napewno dysponuja danymi dokladnej konfiguracji laptopa(cos jak autoryzowane serwisy napraw samochodow maja wszystkie naprawy w komputerze i dowolny serwis autoryzowany na calym swiecie ma do nich dostep)

 

Edit to prawda tak pisze w mojej instrukcji ale pod spodem kartki malym druczkiem pisze:

"UWAGA! Próba wymiany procesora lub twardego dysku przez uzytkownka na wlasna reke spowoduje uniewaznienie gwarancji"

O ramach nic nie pisze wiec mozna zmieniac do woli

Edytowane przez morron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w asusie można samemu wymienić ram, dysk... i chyba to wszystko. na te części nie mamy plomb. na śrubce od radiatora była mała plombka. raz udało mi się ją delikanie ściągnąć i zmieniłem proca. później zmieniałem na jeszcze innego i zonk.....porwala się ;) sądzę że nie mam już gwary na całego lapa? jak siądzie matryca? ram, dysk proc mam wymieniony więc wszystko co możliwe ;) Chciałbym się dowiedzieć co będzie jak matryca siądzie? na razie wszystko działa. planowo miałbym jeszcze 10 miechów gwary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedz ;) wkrotce doloze DDR2 512MB

o ile pamietam kiedys byla rozmowa na ten temat i ktos chcial sprzedac stare kosci z laptopa (ACER) ale jak oddaje sie kompa do serwisu to musial miec standardowe kosci wiec nie wiem jak jest z ta wymiana na nowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...