Skocz do zawartości
Gość lipa_ml

Abit Nf-m2 Nview

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lipa_ml

witam. kupiłem sobie tą płytke co w tytule i jestem ciekaw jak u was się sprawuję jak się kreci? prosze o opinie posiadaczy , bo ja mam problem z oc na niej , czytałem ze 300 fsb to dla niej nie problem a ja mam problem z uzyskaniem duzo mniejszych wartosci ;/ pewnie cos nie tak ustawiam wiec moze ktos pomoże :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawiasz tak:

HTx2

dzielnik pamięci na 533

timingi ustaw na 4-4-4-12 CL.4 2T

 

Potem jedziesz w góre z HTT, jak będzie niestabilnie to zwiększasz Vcore/Vmem/zwiększasz timingi :)

 

Ot, cała filozofia :wink:

Edytowane przez piotralek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawiania:

- napiecia: wszystkie domyslne

- mnoznik HT: x 4

- HTT: 260

- dzielnik pamieci: 533

- ustwienia pamieci: 4-4-4-12 1T

 

Dołączona grafika

 

Przy ustawieniach jak wyzej:

HTT 265 - pojawiaja sie bledy

HTT 270 - nie startuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lipa_ml

ok a te 265 na standardowym napieciu tak? a testowałes moze np. 8 mnoznik 300 fsb ? wczoraj po zainstalowaniu windowsa nie chciało mi sie walczyc ale jak ustawiłem 4x htt i 250 fsb to nie startował wogóle wiec sie załamałem ale jak zapodałem 220 fsb to tez kicha wiec cos pewnie mam nie tak ustawione. a wiem ze mój x2 spokojnie na 255 fsb pójdzie bez podnoszenie vcore na integrze asusa szedł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...