Skocz do zawartości
Dziuby

Tp Sa Wycofała Się Z Planu Ofert Promocyjnych

Rekomendowane odpowiedzi

No nie jaja jak berety TPSA chyba się niczego nie nauczy. :mur:

Popieram TP S.A , jej oferta handlowa jest tajemnicą do czasu opublikowania jej przez samą Tp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o boze jaka ta TPSA jest biedna i w ogole, gagu im zrobili bo opublikowali przed czasem ich super-mega-nie-do-odrzucenia oferte. "tp zawsze za darmo" buahaha, no nie moge, jaka nazwa. TPSA mozna podsumowac jednym wielkim LOLem

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o boze jaka ta TPSA jest biedna i w ogole, gagu im zrobili bo opublikowali przed czasem ich super-mega-nie-do-odrzucenia oferte. "tp zawsze za darmo" buahaha, no nie moge, jaka nazwa. TPSA mozna podsumowac jednym wielkim LOLem

również nie jestem zwolennikiem TPSA, ale tutaj staję po ich stronie... co by nie mówić, nie było to fair ze strony UKE. Ponadto w tym temacie dyskusja dotyczy opublikowania ofert/promocji operatora przed oficjalnym pojawieniem się na rynku, a nie merytorycznej jakości tych ofert [które akurat nie powalają, ale to nic nowego];

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe a mi się podoba nawet ta oferta "zawsze za darmo" za 109zł miesięcznie (na stacjonarne) - teraz i tak mam darmowe wieczory i weekendy (70 pare zł abonament) a czasami zdarza się zadzwonić w dzień bądź nie w weekend no i do 100 i tak dochodzi...dla mnie bomba no ale niestety się z tego wycofali...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, to dla mnie kolejny powód by być wiernym Dialogowi :) Swoją drogą jeśli jakimś cudem ktoś jeszcze nie wie to może do 14 lutego mając neo zmienić operatora bez konsekwencji, szczegoly i gotowy formularz na stronie www.dialnet.pl

Monopoliście dziękujemy

pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...