Skocz do zawartości
termit_tm

6800le Vs 6600gt

Rekomendowane odpowiedzi

zastanawiam się która kartę wybrać obydwie sa nowe i nie mają gwarancji wydajność w 3Dmarku 2003 podobna z tego co sprawdziłem w Internecie to w tym w 6800LE nie da się odblokować dodatkowych potoków

 

w gry za często nie gram ale czasem cos włączę proszę o sugestie

 

 

6800LE

 

6600GT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejnym plusem dla 6800LE może być 256mb ale przy tak słabych kartach to chyba i tak niema znaczenia ?? bo dużych rozdzielczości i tak nie pociągną :angry:

 

do 7300GT nie będę dopłacał bo tak jak mówiłem mało gram i do moich potrzeb jedna z tych dwóch wystarczy tylko nie wiem która będzie korzystniejszym zakupem :unsure:

Edytowane przez termit_tm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejnym plusem dla 6800LE może być 256mb ale przy tak słabych kartach to chyba i tak niema znaczenia ?? bo dużych rozdzielczości i tak nie pociągną :angry:

 

do 7300GT nie będę dopłacał bo tak jak mówiłem mało gram i do moich potrzeb jedna z tych dwóch wystarczy tylko nie wiem która będzie korzystniejszym zakupem :unsure:

W markach 6800Le wygląda podobnie jak 6600GT, jednak w grach 6600GT na wykresach wygląda lepiej. A gdzie wyczytałeś że temu leadtekowi nie da się odblokować potoków?

Ja kiedyś czytałem że w leadtekach można - choć jak we wszystkich 6800LE to loteria, ale 16p to już by była bajka.

Choć jeśli mało grasz to wybierając kieruj się chociażby cichym chłodzeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro już mówimy okartach graficznych, to jaką polecicie mi w cenie do 250zł? też zastanawiałem się nad 6600GT, teraz nabrałem przekonania do 6800LE. gram dość dużo w gry, ale najnowsze pozycje mnie póki co nie interesują (tak żby blood ryan fajnie dość chodził :) )

 

pozdrawiam

m

 

edit

no tak zapomniałem powiedzieć, że AGP ;)

Edytowane przez mystery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie chcesz dopłacać bierz 6800le B) (zawsze masz szanse na odblokowanie potokow ). Jednak ja bym kupił 7300gt :wink:

 

[edit]

 

skoro już mówimy okartach graficznych, to jaką polecicie mi w cenie do 250zł? też zastanawiałem się nad 6600GT, teraz nabrałem przekonania do 6800LE. gram dość dużo w gry, ale najnowsze pozycje mnie póki co nie interesują (tak żby blood ryan fajnie dość chodził icon_smile3.gif )

AGP czy PCI?? Edytowane przez eQ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm ten 7300gt naprawde ciekawy musze nad nim jeszcze pomyśleć

 

lepsza bedzie

256mb-2ns

128mb-1,4ns

te 2 nw to ściema :P, palit ma 1,4ns i w tej wersji i w tej ;)

 

ps. mi sie udalo wyrwac palita 256mb za 230zł ;) musisz zczaić na llegro coś ;]

Edytowane przez jc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...