Skocz do zawartości
nerv

Problem Z Ms-7015

Rekomendowane odpowiedzi

Wiec tak podlaczam mysle ze wszytsko dobrze i płyta nie wstaje w ogole nie ma zadnego sygnału ale buzzer jest na płycie nie ma wejscia na normalnego. Podlaczam i nic sprawdzilem z 2 procesorami i dalej mam 3 ale juz teraz nie mam czasu zrobie to później. Nagrzewa się dolny chpset i to strasznie dotknełem go zew. strona palca i mam slad wypalony niby mala rana ale boli dobra dalej zalozylem maly radiatorek tak polozelem tylko po k7s5a ten sie tez nagrzal nie potrafilem tej płyty uruchomic. Na płyte mam gw. 6mc ale wolałbym nie oddawać kupiłem na allegro miala byc sprawna chyba zara do kolesia napisz ezeby mi kase oddawał. Co z tym fantem zrobic macie jakies rady.

 

Przepraszam za bledy ale pisałem szybko i sie zdenerwowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mam problem z MS-7015 zakupiona 31 stycznia 2007 na aukcji osoby o nicku Super77.

 

instalacja windowsa xp zawiesza sie na 34 min do konca z napisem "Instalowanie urzadzen". w dodatku po wcisnieciu przycisku reset wszystko umiera (komp dziala dalej, urzadzenia, pamiec i wszystko sie resetuje ale juz nie wstaje - ekran czarny i zima....).

 

jestem potwornie zly bo czekalem na priorytet 11 dni!!! i jeszcze do tego takie gowno mi przyslali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjrzałem się tym płytom na Allegro i wniosek jest jeden - zostaliście zrobieni w konia !!!

To nie są płyty MSI - płyty MSI na chipsecie KT600 nazywały się KT6 Delta / KT6V i KT6-V i były robione odpowiednio na PCB MS-6590 ver 2.0C i MS-7021.

Te z alegro na PCB MS-7015, to są wyroby OEM , wykonane owszem przez MSI ale na zamówienie innej firmy w/g ich specyfikacji - robią tego sporo dla np. Medion, Fujitsu-Siemens, Packard-Bell itd.

Konsekwencją tego jest to, że Biosu do tych płyt nie znajdziecie u MSI, tylko trzeba rozszyfrować dla kogo to było robione i tam szukać !!! Lepiej sprawdzać takie rzeczy przed zakupem - później to jest kanał. Widziłem w sieci mnóstwo narzekań na te płyty - praktycznie to chyba nikomu nie chodzą ???

Pozdr. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety też jestem włascicielem tej zjeb*** płyty ale o dziwo u mnie działa , może ktos powie jak zrobić zeby mikrofon działał ? i bios nowy chce wrzucic ale znalazłem tylko bios mediona Tu link do biosa i mam takie pytanie czy ktoś robił update biosu ? i czy ten bios bedzie dobry , no i ta zjeb*** płyta wykrywa mi tylko jedna kośc ramu :blink: , mam 2 x 256 mb pc 3200 kazda kosć osobno w kazdym slocie działa a razem nie chcą :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...