Skocz do zawartości
Hard-Pc

Irozrywka.pl | Sprawimy, że Się Uśmiechniesz

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o ocenę, i poddanie testom strony: iRozrywka.pl - sprawimy, że się uśmiechniesz

 

We wstępnej wersji serwisu prym wiodą filmiki, jako dodatek teksty i zdjęcia. W przyszłości gry online oraz MP3 - i Bóg wie co jeszcze. Kilka opcji jest niedopracowanych, wiele linii kodu można zoptymalizować, jednak serwis działa. To czego mi brakuje to dodawanie obrazków w innych formatach niż JPG (mam nadzieję niebawem się pojawi), bardziej rozbudowana wyszukiwarka, i kilka opcji dla userów, np: subskrypcja itp. ale o tym później. Zachęcam wszystkich do uzupełniania strony materiałami i wyrażania swoich opinii. nieco bardziej zaawansowanych programistów proszę o podjęcie próby włamania / wyłapania ewentualnych luk i zgłoszenia ich. Z góry dziękuję, zachęcam do rejestracji i zgłaszania Waszych pomysłów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas ogladania filmow strona sie rozwala.

Przegladarka : FF

 

Pozdrawiam

Zaktualizuj do najnowszej wersji, testowaliśmy na IE, Oprze i FF (najnowsza wersja) wszystko jest w jak najlepszym porządku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka tam kompilacja z YouTube i VideoGoogle, trudno tu więc o orgazmiczne zachwyty. Layout byłby moim nieskromnym zdaniem lepszy, gdyby to czarne na górze było jaśniejsze, poza tym przejrzystości czy też nawigacji nic nie mogę zarzucić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...