Skocz do zawartości
AragornPL

Symbian Os

Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie, tego dokladnie sie obawialem :( I tez mialem zamiar sprzedac Cowona, bo nie chcialbym dokladac kasy do tego interesu, ale jak widac nie bedzie tak latwo. Pytanie tylko czy jakosc audio mozna poprawic np wgraniem innego playera czy po prostu "ten typ tak ma" i bedzie bez zmian.

Nie wiem, moze jest jakis program z lepszym ustawieniem eq. Nie masz żadnego znajomego z N'ką? w salonie Nokii też masz możliwość odsłuchu.

Dla kogoś kto nigdy nie słchał muzyki na jakimś lepszym mp3 playerze jakość będzie zadowolająca, a nawet bdb. Jednak jeżeli słuchałeś cały czas na Cowonie to odczujesz różnice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Słuchajcie" a czy znacie jakieś fajne programy do nauki słówek ?

 

Tzn. coś jak taki prościutki - "Wkuwacz"

 

oczywiście na Symbiana - ewentualnie Jave

Edytowane przez 3NT3R

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale trzeba być ambitnym :lol2: ... szkoda, że nie potrafię programować.

 

może jakiś zdolny programista pyknie takie cos pod javę / symbiana ? jeśli to nie jest czasochłonne ? :rolleyes:

 

taki najprostszy soft - import z pliku np. .txt - ( wybieram w programie plik z dowolną bazą słówek )

i się po kolei wyświetla - wyraz .. klikam "dalej" i pojawia sie tłumaczenie ... klikam "dalej' ...

bez wpisywania i cudowania..bez dzwięków..gratulacji..kół ratunkowych i telefonów do przyjaciela.

 

:?

Edytowane przez 3NT3R

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja N93 doczekała się koleżanki w postaci N73, jako że nie mam co z nią zrobić pomyśłałem o zmienieniu jej w GPS na rower :D

 

Tu jest pytanie czy programy pokroju garmina, TT, maps itepe działają na tyle sprawnie i mają w miare dobre pokrycie / aktualne mapy aby dało się tego sensownie używać i opłacał się zakup mocowania i modułu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja N93 doczekała się koleżanki w postaci N73, jako że nie mam co z nią zrobić pomyśłałem o zmienieniu jej w GPS na rower :D

 

Tu jest pytanie czy programy pokroju garmina, TT, maps itepe działają na tyle sprawnie i mają w miare dobre pokrycie / aktualne mapy aby dało się tego sensownie używać i opłacał się zakup mocowania i modułu ?

Tylko Garmin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pewno w ten sposob zrobilbym na n73me, jednak tutaj nie ma takiej opcji :lol2:

seriously, nie wierze ze nie da sie zapisac przeslanego pliku :blink: zdaje sie jedyne co moge zrobic to przeniesc go do "moje foldery" :blink: ale nic mi to nie daje. dalej nie moge go zapisac ani przeslac dalej ...

Edytowane przez -mess-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie tak noobowskie ze az wstyd ale musze... symbian 9.2 s60 rel 3.1

jak zapisac na karcie/tel plik przeslany do mnie przez bt? :blink: :lol2: :rolleyes:

Jeżeli masz uruchomiany ten plik powiedzmy jakieś zdjęcie i naciśniesz wstecz to zapyta Cię czy zapisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sytuacja byla taka, ze kumpel mi wyslal gingera (darmowy rozklad autobusow), chcial wyslac rowniez drugiemu jednak nie chcialy cos tel wspolpracowac wiec ja postanowilem mu wyslac, a tu zonk... troche bylem zly na swoj tel ze tyle kabony wydalem a zapisac glupiego zalacznika nie moge :D poszperalem troche, i znalazlem jakis program ktory miedzy innymi umozliwia zapisywanie plikow z bt(jednak w tej chwili nie pamietam nazwy). przy zdjeciach mozna zapisac normalnie, przy aplikacjach juz kupa :)

 

przemek juz wiem ze shackowanie trudne nie jest, jednak za pierwszym razem raczej nie 2 min :D

 

EDIT: zainstalowalem profimail, ktorzy podobno pozwala na zapisywanie zakazanych zalacznikow, jednak w n82 nie dziala :( chyba musze miec rozblokowany tel aby moc sie dostac do tych plikow. kumpel ma se p1 i ma programik ktory odblokowuje mu pliki w sek, i pozniej tak samo szybko pozwala je zablokowac. czy jest cos takiego na s60?

Edytowane przez -mess-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz podpisywać aplikację na komputerze to polecam wyrobić sobie certyfikat z OPDA a następnie po uzyskaniu pliku *cer i *key ładujesz je do programu SignMe Beta (musisz przestawić datę systemową w Windowsie np na 5 stycznia 2007r bo inaczej aplikacja się nie uruchomi z bieżącą datą) i możesz podpisywać sobie aplikacje do woli. Bardziej zalecam jednak sposób z HelloX. Skuteczna metoda i robisz to raz a dobrze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz mi na PW IMEI i e-mail jesli nie masz w profilu. Podesle ci podpisana aplikacje do lamania systemu.

Tutaj wlasciciel N82 (31.0.016).

sonic jak dlugo to potrwa? :) btw mam wyrobiony certyfikat i klucz ale nie wiem jak podpisac aplikacje. uzywam xsign i signsis przy czym jak odpalam wszystko po prostu mi jej nie podpisuje :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybacz za zwloke OPDA cos sie zepsulo. Ale jak masz certyfikat to:

Zrob update softa do najnowszego (jest szybszy - potwierdzone organoleptycznie)

Sciagnij program HelloOX

Podpisz go swoim certyfikatem za pomoca SignSIS

Zainstaluj HelloOX. (Opcjonalnie mozesz sie zgodzic na instalacje RomPatchera i Modo)

Po zalatwionym hacku odinstaluj hellOX.

Ciesz sie zlamanym symbianem

 

Edit:

Dokladnie chodzi o firmware.

Edytowane przez s0n1c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...