Skocz do zawartości
AragornPL

Symbian Os

Rekomendowane odpowiedzi

wydaje mi się że Twój szwagier zamiast zamykać aplikacje poprzez wyjście, to je po prostu minimalizuje "czerwoną słuchawką"

Owszem, w starszych Symbianowcach czerwoną słuchawką minimalizowało się aplikacje, ale w nowszych Nokiach na S60, począwszy (chyba) od N70 aplikacje wyłącza się czerwoną słuchawką. Minimalizować można tylko przy użyciu klawisza menu

A jak kogoś denerwuje wyłączanie appów czerwoną słuchawką - jest taki program, który coś z tym robi (tylko nie wiem, czy w ogóle wyłącza czerwoną słuchawkę, czy przy jej pomocy minimalizuje czy co - ważne, że jest ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio bawiłem się e50 kuzyna i w sumie to nie zwróciłem uwagi, że aplikacje się zamykają po naciśnięciu na słuchawkę. mój błąd :oops:

z przyzwyczajenia z 6630 po prostu zamykałem je ręcznie ;)

Edytowane przez przemekbydgoszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam wszystkim fanom pegasus'a program vnes.

Jest to emulator ww platformy i muszę przyznać, że po jego instalacji symbian znów urósł w moich oczach. Ostatnio nawet kiedy stałem w korku, siedząc w nagrzanym autobusie ciąłem ostro w grę Goal 3 (pomijając ostatnie gry jak gta i prince of persia to moja ulubiona gra) i nawet nie zauważyłem kiedy dojechałem do domu :)

Edytowane przez hot_lopez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy moga byc jakies problemy przy wspolpracy N70 z 2GB karta RSMMC??

Niektórym na forum.symbianos.pl w N70 nie chciały działać karty Kingston MMC Mobile 2GB, ale myślę, że powinno być spoko

Ja mam takiego Kingstona, kumpel ma i wszystko działa, nie ma żadnych problemów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie przytachali mi dzisiaj do domu cegłę zwaną e90 powiem krótko jak dla mnie bomba po zmianie z n95 pod każdym względem jestem mile zaskoczony. Myślę że ten telefon będzie w stanie zastąpić mi malutkiego laptopa jakiego zakup planowałem. Imo jak ktoś szuka telefonu wszystkomającego to szczerze polecam bo na chwile obecną nie widze chyba żadnej lepszej propozycji.

Edytowane przez KrisJR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ściągnąłem dzisiaj emulator o nazwie Scumm. Można na nim odpalić wiele starych gier z rodizny point&click (Indiana Jones'y, Monkey Island od 1 do 3, Simon The Sorcerer i wiele innych). Emulator dostępny jest za free - do pobrania ze strony http://www.scummvm.org/. Większość gier posiada status abandonware, więc jest możliwość ściągnięcia ich za free z neta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leci do mnie N70 (niestety orange), jako, że bedzie to mój pierwszy fon z symbianem mam pytanie: czy ta instrukcja z 1 strony tego tematu (zmiana PC + NSU) pozwoli mi usunac orange menu i wgrac bezbrandowy soft przez NSU?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy był juz tu poruszany ten temat ale:

na allegro jest juz dostepna Nokia E90 - co o niej sadzicie?

Bo ja zamierzam zmieniac niedługo moja N-ke :)

@guziq kilka postów wyżej KrisJR napisał, że kupił e90 tylko do tej pory nic szczególnego o niej nie napisał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeinstaluj moze nokia software updater i wylacz pc suite

Nic to nie daje. Co lepsze problem ten mam na dwóch różnych komórkach. Musze spróbować na innym kompie.

 

edyta: tak jak myślałem, na laptopie nie ma żadnych błędów.

Edytowane przez Barthezzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem z nokia n 80 jak wyzej, chce wrzucic jakas aplikacj np gre lub tapete ale jak to robie przez pc suit to na komórce wyskakuje mi czerwona komenda z tymi certfikatami, zrobilem tak jak radziliscie w menadzerze aplikacji instalacja na tak a sprawdzanie na nie ale ciagle ten sam ptoblem, uaktualnilem sobie oprogramowanie , przez pc suit ale ciagle ten sam problem. poradzcie cos jak wiecie bo juz mnie nosi na calego. pozdro :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy był juz tu poruszany ten temat ale:

na allegro jest juz dostepna Nokia E90 - co o niej sadzicie?

Bo ja zamierzam zmieniac niedługo moja N-ke :)

Co o niej myśle ??. Imo jak dla mnie telefon niemal idealny przed zakupem e90 chodził mi po głowie zakup małego 9" lapa z przeznaczeniem do neta, jednak odkąd mam e90 nie jest mi już takowe urządzenie potrzebne, sam używam go głównie do przeglądania stron i jest to chyba 1 nokia która zapewnia przyzwoity komfort takiej pracy. Aparat mimo iż jest to telefon biznesowy robi bdb fotki (do tych z n95 im troche brakuje jednak śmiem twierdzić że są porównywalne z tymi z n93) No i jak dla mnie jedna z największych zalet tego telefonu wykonanie po doświadczeniach z n73,n80 i n95 myślałęm że nokia nie potrafi zrobić telefonu który nie będzie sprawiał wrażenia jakby miał się zaraz rozsypać, jednak e90 jest bardzo dobrze zbudowania przed zakupem obawiałęm się zawiasów jednak trzymają one ekran bardzo dobrze zaróno podczas otwartej klapki jak i zamkniętej. Antena wifi jest zdecydowanie lepsza niż ta z n95, w miejscach gdzie n95 nie wykrywa sieci e90 łączy się bezproblemowo, nie ma też problemu z brakiem pamięci gdyż na starcie mamy koło 78-80Mb dla użytkownika. Jak narazie jedyne co mogę zarzucić e90 to to że mogła by byc trochę mniejsza.

 

Jak masz jakieś pytanie to pisz.

Edytowane przez KrisJR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja testowałem TomTom'a na zew odbiorniku GBS (nie pamiętam firmy) i powiem Ci, że na mojej E65 kiepsko to wyglądało ... Może to wina odbiornika, ale w każdym bądź razie za często gubił się zasięg. Pozatym strasznie omulnie chodził cały ten TomTom. Zdarzało się, że gubiłem się na drodze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po 900 na allegro chodza, naprawde ciekawe phony w tej cenie, jednym co odstaje od reszty to imho aparat 2mpix only.

dzis sprzedalem k800 i przesiadam sie na n93 me, ciekawe czy nokia odbierze tron se, ostatnim razem to se odebral tron nokii i rzadzil 4 pokolenia :D wiem, ze te telefony sa porownywalne i taka przesiadka to moze byc glupota, ale to wlasnie symbian ciagnie mnie do nokii :) jutro lub we srode powinienem ja juz miec ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...