Skocz do zawartości
Radzyn

Windows 7

Rekomendowane odpowiedzi

Radek.

 

Nie potrafisz zadać wszystkich pytań w jednym poście??. W ciągu 40 minut napisałeś 3 posty z różnymi pytaniami....Litości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rmvbhd

 

masz ten sam problem co ja

powiedz mi masz 7 do netu podłączoną i ściągałeś aktualizację ? bo może aktualizacje zabezpieczają to bardziej ja ściągnąłem aktualizację najpierw potem się bawiłem w zmianę taskbara :( i na razie nie wychodzi zobaczę jeszcze raz jak wrócę do domu z pracy i postaram się pokombinować jeszcze coś z tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rmvbhd

 

masz ten sam problem co ja

powiedz mi masz 7 do netu podłączoną i ściągałeś aktualizację ? bo może aktualizacje zabezpieczają to bardziej ja ściągnąłem aktualizację najpierw potem się bawiłem w zmianę taskbara :( i na razie nie wychodzi zobaczę jeszcze raz jak wrócę do domu z pracy i postaram się pokombinować jeszcze coś z tym.

Spróbuj tego

 

32bit: http://rapidshare.com/files/160422438/unlo...eatures_x86.exe

 

albo

 

64bit: http://rapidshare.com/files/160422412/unlo...eatures_x64.exe

 

mi pomogło.

 

Jak zainstalować.

 

Po pobraniu najlepiej na pulpit.

Robisz skrót do cmd na pulpicie

Następnie zmieniasz język klawiatury z PL na ENG

uruchamiasz plik unlockProtectedFutures_x86 lub x64.exe

Pojawia się ekranik w którym zaznaczasz opcje po prawej i gotowe;)

Mi to pomogło;)

 

Screen:

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja za cholere nie mogę zaistalować x-fi, ver 64 bit.

 

nie ma najmniejszych problemów u mnie działa idealnie... po prostu jak kolega radzi uzyj trybu zgodnosci z vistą i najlepiej wyłacz antivirusa i firewall na czas instalacji.. a jak sie niby zawiesi instalacja to poczekaj dłuugo i isę w koncu zainstaluje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK mam super taskbar ale juz wiem co jest nie tak dla tych ktorzy nie moga przed ta przerobka nie mozna pobierac aktualizacji z M$

 

nie prawda Superbara zrobiłem sobie po 2 dniach uzytkowania... kiedy wszelkie dostepne update`y były juz zainstalowane..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa na nim jakaś wersja Deamona ? Po restarcie przy instalacji, za każdym razem wyskakuje komunikat reset komputera :(

Probowalem instalować Alcohol 120% i mam ten sam problem co ty.

 

 

Sterowniki nvidii dzialaja bez problemow po wywaleniu paczki physx'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sterowniki nvidii dzialaja bez problemow po wywaleniu paczki physx'a.

Z paczką też działają i to szybciej się instalują jak pod vistą.

I jeszcze jedno na mojej grafie pod vistą w crysis warhead na początku gry framerate przeważnie wacha się od 15 do 19 klatek ustawienia dx10 entuzjasta.A pod seven przekracza spokojnie 20 klatek nie spada poniżej 19 jestem pozytywnie zaskoczony :).Grafa podkręcona tak samo pod vistą i pod seven stery 180.43

Edytowane przez kurczak80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest czytac newsy w calosci :P

 

Uczestnicy odbywającej się w tym tygodniu w Los Angeles corocznej konferencji Windows Hardware Engineering Conference (WinHEC) będą mieli możliwość zapoznania się z graficznymi udoskonaleniami w systemie Windows 7, które są wynikiem ścisłej współpracy pomiędzy firmami Microsoft i Nvidia.

I ciag dalszy newsa:

Uczestnicy imprezy WinHEC otrzymają wersję pre-beta Windows 7 wraz ze sterownikiem Nvidia zatwierdzonym przez Microsoft i zaprojektowanym specjalnie dla przyszłego systemu operacyjnego. Sterowniki Nvidia® udostępnione zostaną użytkownikom końcowym za pośrednictwem usługi Windows Update.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak z pliku ISO zrobić wersję bootującą się? Mam w7 64 bit którego nie moge odpalić spod windy ani dosu. Jak to zainstalować?

obojetnie jaki program do nagrywania -> wypal plyte z obrazu iso czy tez innego ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem pare testów na tym systemie , wszystkie gry w dx10 działają słabiej , gry w dx9 działające bardzo na viscie działają minmalnie lepiej. Za to gry , które żle działają na viscie(troche tego jest) działają jeszcze gożej na tym windowsie. System jedynie troche szybciej się ładuje , narazie brak innych konkretnych zmian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postawilem to na laptopie i poza tym, ze nie moge nigdzie znalezc sterow do ExpressCard, to odnosze wrazenie, ze chodzi duzo zwawiej, niz Vista Home Premium. UAC jest tez duzo mnie irytujace, a nowy pasek bardzo przypadl mi do gustu. Ogolnie pierwsze wrazenie na plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obojetnie jaki program do nagrywania -> wypal plyte z obrazu iso czy tez innego ;]

nie dziala. W windzie tego odpalić nie mogę a podczas starty plyta się nie bootuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...