Skocz do zawartości
malitek

2 zasilacze

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam połączone tak zasilacze jeden 300W (podzespoły kompa) i 230W(reszta stuff-u, wentyle, diody). Łączysz poprostu przewody zielone (Power-On) i jakiekolwiek masy ( przeważnie kolor czarny:D ) i wszystko ładnie smiga:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to chyba niemozliwe a napewno niezdrowe laczyc rownolegle 2 zasilacze impulsowe - zwlaszcza rozne jesli chodzi o moc znamionowa podawana przez producenta - zawsze poplynie jakis prad wyrownawczy :-/

Chyba najlepiej ze czesc sprzetu podpinamy do 1 zasilki np z takim nastawieniem ze 3,3 V przeznaczone na zasilanie mobo a urzadzenia na 12V i 5V to ciagnie drugi zasilacz.

Najlepiej chyba jednak kupic jedna porzadno chocby ze wzgledu ze zajmuje mniej miejsca:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak tak to kup mi zasilacz za 600zł :D Mnie nie stać na coś takiego. I o jakim pradzie wyrównawczym ty gadasz ?? Jeśli podłanczasz dwa kabelki Power-On i mase to powiedz mi jaki prąd tam popłynie ?? Ile Volt płynie przez Power-On ?? Ja mam jush tak od pół roku i nic sie nie sypie. I Myśle że jak bym podłączył wszystko pod jeden zasilacz 300W to by go cholera szczeliła a potem mnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...