Skocz do zawartości
Tony****

Problem Z Biosem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam malutki problem z moim laptopem, a raczej z jego BIOSem. Chciałem zrobić reinstalke ale niestety nie mogę zmienić Boot'owania. Po kliknieciu w ENTER nic sie nie dzieje:( Wersja BIOSu to: Phoenix 3A10.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to za notebook ?

 

Klawisz F2 czy DEL nie pozwala wejść do ustawień biosu? W Toshibach np. F12 otwiera listę urządzeń z których można bootować bez wchodzenia do biosu.

 

 

---

Pozdrawiam

Hugster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to za notebook ?

 

Klawisz F2 czy DEL nie pozwala wejść do ustawień biosu? W Toshibach np. F12 otwiera listę urządzeń z których można bootować bez wchodzenia do biosu.

---

Pozdrawiam

Hugster

 

Mam ACER 2310 TRAVEL MATE. Do biosu wchodze bez problemu klawiszem F2. problem pojawia się jak wejdę do opcji BOOT. Mam ustawione na HARD DRIVE, a nie mogę za cholerę przełączyc na CD:( . Wiem, że można wejść w listę urządzeń zapomocą F12 ale nie działa.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to widze, że chyba z reinstalki nici :( :( :(

O ile dobrze pamiętam to kolejność bootowania zmienia się klawiszami: F5 przesuwa do góry, F6 na dół. Edytowane przez L.Asten

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam to kolejność bootowania zmienia się klawiszami: F5 przesuwa do góry, F6 na dół.

no dobrze pamietasz...tylko problem w tym, że nie moge tego zatwierdzić. Nawet jak dam "save" to dalej mam boot HD :(((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobrze pamietasz...tylko problem w tym, że nie moge tego zatwierdzić. Nawet jak dam "save" to dalej mam boot HD :(((

A przypadkiem nie padła Ci bateria podtrzymująca Bios ??

 

Sprawdź jeszcze w Biosie czy przestawienie opcji "D2D Recovery" na DISABLED nie poprawi sytuacji.

Edytowane przez lgolebio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przypadkiem nie padła Ci bateria podtrzymująca Bios ??

 

Sprawdź jeszcze w Biosie czy przestawienie opcji "D2D Recovery" na DISABLED nie poprawi sytuacji.

lgolebio Wielkie dzieki...nie wiem czy przestawienie "D2D Recovery" pomogło czy nie...ale jak dałem na DISABLED to zaczeło hulać normalnie.

pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje wszystki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...