Skocz do zawartości
Ushi_Real

Pompy Cuw

Rekomendowane odpowiedzi

Moge wejść z posiadanie kilkunastu pompek Wilo

http://www.allegro.pl/item163808362_pompa_...ie_uzywana.html moge odrazu przyciąć korpus i wlutować mówki na zwyczajne króćce

i kilku pompek vortexa identycznych jak na fotkach tyklo troche krótszych http://wronek1111.fotosik.pl/albumy/131622.html Też mógł bym na zamówienie coś w nich zmienić ale poco

moge też załatwic jakieś inne pompki CO (cała gama grunfosów,wilo i innych począwszy od małych pompeczek po ogromne pompy)

 

Narazie zbieram zamówienia,bo niewiem czy bedzie wogule zainteresowanie,pompki bedą używane ale każda będzie sprawdzona pod kontem funkcjonalności (niektóre jak nowe) nikt napewno nie dostanie odemnie bubla który wyciągnie kopyta po kilku godzinach lub bedzie warczał jak traktor

Cena oczywiście przystępna

 

Pytania prosze zadawać w tym poście

Edytowane przez Ushi_Real

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to raczej post na gielde a nie na chlodzenie ....

Jakoś jak sie organizuje zbiorowe zamówienia z zagranicy i robi bloczki na ram z jednoczesnymi zapisami to niejest w giełdzie

Pozatym w giełdzie ten topic by utonoł a ja poważnie chce puścić znaczną ilość dobrych pompek na rynek i sie na tym nieco wzbogacić

Edytowane przez Ushi_Real

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli bedzie tania, w pelni sprawna cwu jeszcze najlepiej z jakas mala gwarancja w takiej cenie to byloby niezle. Na dzien dziesiejszy nie ma na rynku w tej cenie zadnej naprawde cichej i tak dlugowiecznej pompy.

 

Tylko wszelkie linki / ogloszenia i ceny to w dziale gielda, tak jak to ma miejsce w innych tematach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Modelu i dokładnych danych w niecie nie potrafie znaleść,ale są niemal identyczne jak laingi i grunfosy cuw (kształt cylindryczny)

Moc ? jak tylko będe wiedział to napisze

Gwarancja ? sie pomyśli,może rozruchowy tydzień ?

Głośność ? Bardzo ciche,można spokojnie spać z włączonym kompem w pokoju,należy jednak pamiętać o odpowietrzeniu i odpowiedniej pozycji

Finalizacja ? allegro,ale cena rośnie o prowizje

 

Jak koniecznie chcecie to możecie przenieść do giełdy

Jak już wyżej wspomniałem,widze że jest zainteresowanie więc pierwsza partja pompek będzie za tydzień czasu,postaram sie jak najszybciej je przetestować i zrobić kilka fotek

 

Edit

Takimi też byli byście zainteresowani ?

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Edytowane przez Ushi_Real

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 05_03_1992

hmmm jak to mocne i ciche, i do soprano mi wejdzie, oraz bezawaryj=ne, to również będe zainteresowany

jaka jest dostepna najmniejsza z możliwych ?

Edytowane przez 05_03_1992

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze taka pozycja (jak na zdjeciu) jest niedozwolona w takich pompach. Bo taki ksztalt obudowy silnika bardzo ulatwialby zamontowanie pompy (konkretniej postawienie w budzie np).

Wszystko zalezy od pompy. Mój Laing może tak pracować i myslę, że odnosi sie to do wszystkich pomp z wirnikiem kulowym.

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam fotki :D tu macie galerje http://wronek1111.fotosik.pl/albumy/131622.html ta jest z kontrolerem ale ja wszystkie przerobie na krótsze bez tego zegara (chyba wam on do niczego nie potrzebny),będą prawie o połowe krótsze.Na nalepce doczytałem sie 20W ale to starcza do ruszenia wody nawet w dość dużym układzie

Co do tego Wilo z fotek wyżej to ona nie ma wirnika kulowego,ma taki jak w zwykłych CO ale itak jest bardzo cichutka

 

PS. niewiem czy dla każdego starczy B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...